Hodná holka

• USA The Good Girl (více)

Justine (hraje ji slavná Jennifer Anistonová) už dávno není malá holka vyrostla, je vdaná a ráda by založila rodinu. Její manžel Phil ji nade vší pochybnost miluje, ale v posteli jim to spolu nějak nevychází. Jednoho dne se Justine setkává se zajímavým mladým mužem, který jí nabízí šanci uniknout z manželské nudy do zářivého světa emocí a sexu. Jenže z banální milostné aférky se záhy stane posedlost a Justinin život je plný zmatků, lží a podvodů . Dokáže si vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná nebo špatná holka? Film podle scénáře Mikea Whitea natočil režisér Miguel Arteta a Jennifer Anistonová v něm dostala výraznou hereckou příležitost ztělesnit moderní Emmu Bovaryovou. (oficiální text distributora)

sskrblik

Podle mě je pravděpodobnost, že by v reálu Anistonka Zavadila o Honzíka Sí Opravdu? je tak malá, že se mě tomu nechcalo věřit. Jinak řeknu příjemné překvapení jakožto nezávislá filmařina, herecky bych řekl velmi dobře podaná. Nálada ospalého rutinního života byla umě vykreslena. Osud postav by se zdál být prvoplánový, ale slušně se to zamotá. V závěru tedy odcházím spokojen. ()

Pupidyk

Slabý odvar Ztraceno v překladu. Stejné téma osamění ale postavě kterou hrál Gylenhaal chyběl humor a spád, to čím oplýval Bill Murray ()

cross

Nenápadný příběh + nenápadné prostředí + nenápadné herectví = nenápadný, ale kvalitní film. Jennifer je překvapivě výborná, scénář je patřičně psychologicky zapletený (..místy možná až trochu absurdní...), ale všechno to poklidno dohromady mě prostě bavilo a čekal jsem jak to vlastně dopadne. Scénář obsahuje několik pikantně vychytaných (...ale opět nenápadných:) scén a celkově tedy dostáváme film, který lze snadno přehlédnout a nesnadno prohlédnout (že by možná proto tolik kritiky ve zdejším hodnocení?:). ()

Roseinka

Takový ten pocit, když si pouštíte romantickou komedii a dostanete depresivní psychárnu s debilníni dialogy bez špetky inteligetního humoru. Hrozný film. ()

Autogram

Jennifer Aniston ako obyčajné poctivé dievča, ktoré hľadá zmenu a lásku, len nevie, či ide správnym smerom. Až na ten kriminálny záver by to aj bol obyčajný pohodový film, ale ani tá akcia mu nedala nejaký zvláštny šmrnc. Takže zostalo to len pri tom obyčajnom filme, ktorý zaujal aj pri pomerne očakávanom vývoji udalostí. –––– Máš v očích napsaný, že nenávidíš svět. To já taky. ()

Heraldika

Příjemný filmeček, dobré až civilní herecké výkony, klasická zápletka ze života. Nijak nevyčnívající mezi podobnými filmy, stravitelné a koukatelné. Spokojenost. ()

Luciášek

Podle textu distributora to vypadá na úplně jiný film, než jakým pak opravdu je. Je totiž o moc hlubší a vážnější. A bohužel je to všechno skutečné. Žena, která pocity hlavní hrdinky nezažila, si může gratulovat. Je strašné být na začátku života a nežít ani ničím podobným životu. Vědět, že vám utíká čas a že už vás nic hezkýho nečeká. Bohužel další nedoceněný snímek. ()

danielosbourne

Jako komedii bych to neoznačil, ale je to příjemná dramatická jednohubka, která je určená spíš pro chvíle, kdy člověk nechce sledovat nic, u čeho by musel přemýšlet. ()

kolemjdouc

komediálního tam nebylo ani co se za nehet vejde.Aniston s tou její cupitavou chůzí japonské gejši asi chtěla něco vyjádřit ale vypadalo to jako by okamžitě potřebovala na WC.Sranda žádná zato honění a zvracení víc než dost.Ty záběry nemusely být tak autentické v barvách.... ()

peetriss

"Standardní" dílo americké nezávislé tvorby přibližující obyčejné problémy obyčejných lidí amerického maloměsta. Hodná holka má své nesporné kvality, navíc mě velmi mile překvapila Jennifer Aniston, která mě snad poprvé dokázala přesvědčit o svých kvalitách a její postavu frustrované a nespokojené ženy jsem jí uvěřil. Žánrové zařazení mj. mezi komedie bych bral opravdu velmi s rezervou - jistý nadhled zde jistě je, nicméně melancholie zde má drtivou převahu. ()

Schuldiner

Neuvěřitelně hloupý film! Plochý, bez emocí, bez ničeho. Jennifer je nádherná jako vždy, ale to je tak vše, co bych tu mohl ocenit. Téměř odpad! Strašně amatérsky, nudně a naivně podané.. Komedie to není, romantika je tu mimořádně trapná, a drama zde nemá žádnou atmosféru, žádné grády. Ztráta času! ()

filipvrbik

Docela zvláštní film, ale co se týče žánru těžko zařaditelný - je to taková černá komedie s celkem dobrými herci. Nikdy jsem o filmu neslyšel, tak jsem neměl přehnaná očekávání, a není to úplně špatné.. Na druhé straně je to celekem depresivní, takže nic pro mě. Jake Gyllenhaal skvělý v roli pomatence, Jenifer Aniston v úplně jiné roli, než třeba v přátelích, konec zajímmavý...60% ()

Bennyman

Mno hele. Já si nemůžu pomoct, ale mě se to líbilo a dost. Svůj učel to splnilo. Aj herecký výkony bylo podle mě dost good. ()

crozet

Autenticky podaná v lecčems všední životní situace - Jennifer byla skvělá. Jinak ale film předvedl neoriginální zápletku a v podstatě ničím zajímavým nepřekapil, nic nového nepřinesl. ()