poster

Skřítek

 • Česko

  Skřet

 • USA

  Leprechaun

Komedie / Horor

USA, 1993, 92 min

Režie:

Mark Jones

Kamera:

Levie Isaacks

Hudba:

Kevin Kiner
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes

  rozpočet : ? tržby americke : $8,556,940(14.12.2006)

 • Pepinec
  ***

  Už začátek byl těžký, když Jennifer vylezla z auta v tak krásných modrých šatičkách, až jsem odložil všechnu rozdělanou práci. Sice se rychle převlékla, ale nijak zvlášť mi to neulehčila, protože ty těsné riflové kraťásky... Moje sledování Skřeta tak vypadalo asi nějak takhle: kraťásky, kraťásky, kraťásky - střih - scéna bez kraťásků, při které jsem nabíral dech a utíral sliny z polštáře - střih - kraťásky, kraťásky, kraťásky - střih - nádech a sušení - střih - kraťásky, kraťásky, kraťásky... Jasně, že tam byl ještě nějaký svalouš, táta, fagan, idiot a trpajzlík, který měl ty kraťaský celou dobu v úrovni očí, ale jejich postavy jsem zaregistroval až v závěrečných titulcích. Takže u mě spokojenost! =)(9.5.2012)

 • Bloody13
  ***

  První dobrodružství zlatem posedlého skřítka, kterého si s grácií střihnul nejznámější hollywoodský liliput Warwick Davis (Návrat Jediho, celá série Harryho Pottera). Tenhle leprechaun by do grupy trpaslíků okolo Sněhurky asi moc nezapadnul, a to jak ksichtem, svou zlomyslností, tak kupou hlášek, kterou vždycky obohatí svou další oběť. Při své honbě za zlatem pronásleduje mladou Rachel Greenovou, nechává za sebou řadu mrtvol (která se v dalších dílech rozrůstá a finišuje v nejzdařilejším třetím dílu), a co je hlavní - dokáže diváka pobavit. Takže pohoda.(9.5.2012)

 • T2

  Rozpočet $900,000Tržby USA $8,556,940Tržby Celosvetovo $-(22.10.2009)

 • Tuxedo
  **

  Až takhle hloupé jsem tohle béčko nečekal a ten zvláštní humor, který spočívá v neustále vysmátém Leprechaunovi, mě taky minul.(27.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace