Kate by dala všechno za to, aby se konečně pohla její kariéra v reklamní agentuře. Přípraví odvážný plán - scénář dokonalý. Pak ale selžou herci. Jako svobodná a bezdětná to Kate nemá v práci lehké. Všechna povýšení se jí neustále vyhýbají, a tak na své okolí přichystá malou lest kamarád Nick bude předstírat, že je její nastávající. Skvělý nápad, ale ten výsledek! Všemi oblíbený Nick se do Kate skutečně zamiluje. Ale ta má oči pro jiného (oficiální text distributora)

MATADOR

Tak trapné jako většina amerických slaďáků to nebylo. Horší byla na naprostá nuda, jinak je to pořád to samé. ()

runner85

Jedna veľká blbina, nechápem čo chcel autor povedať týmto filmom, aha už som si spomenul pozerajte a umrite nudou ... ()

sssssycak

Jennifer Aniston ve své typické roli. Film neurazí, ale ani extra nenadchne. Dějová linky je očekávaně jednoduchá bez nečekaných zvratů. Přesto jako výplň nudného večera dobré. Jennifer Aniston si už ale přeci jenom zahrála v lepších filmech. Příjemná podívaná, která si 3* zaslouží. ()

Vědma

Nezábavné a neromantické, ale ten Kevin Bacon je tady neuvěřitelně sexy. Role něco jako Hugh Grant v Bridged Jonesové. Ale jinak nuda. ()

Martin741

od Glena Gordona Carona som videl len serial Mesicni Svit a toto. Jennifer Aniston sa snazi vymanit sa zo skatule, ktora jej bola nadiktovana serialom "Pratele". 35 % ()

Streeper

Jednou odpoledne jsem se nudila a brouzdala jsem po Disney plus a měla jsem chuť na komedii. Perfektní záskok na první pohled představuje dokonalou představu pohodové komedie. Jennifer Aniston, devadesátky a Kevin Bacon? Tohle bylo naprosté zklamání. Neskutečná nuda, příběh je naprosto průhledný, trapný a nereálný. Podobné téma už jsem viděla několikrát a daleko lépe zpracované. Navíc Jay Mohr mi přišel dost nesympatický a Jennifer se tady chová jak namyšlená a sebestředná kráva. Tohle už nikdy víc. ()

c.tucker

Opravdu velmi silný průměr až podprůměr, který ani nevyzvedává nijak převratné obsazení. Děj jede podle hodinek, tak jak přesně čekáte, když si řeknete, tak ze 13 minut by mohlo přijít toto, tak ono to opravdu přiskotačí a nijak vesele se u toho ušklíbnete a ironicky podotknete: "No néééé, to bych opravdu nečekal!" ()

sir-dave

Romantika na otřepané téma, kde se mihla i mini "Penny". S lehce předvídatelným tématem to jde sledovat i při dělání druhotné činnosti a o nic se nepřijde. Postavené na Jennifer Aniston ()

vesper001

Hu! Tak tady nám blbost skutečně vykvetla do velikosti vzrostlé sekvoje. Po zhlédnutí poloviny jsem volala svého povídacího doktora a po skončení ho neprodleně navštívila. Věřím, že když budu dostatečně dlouho zobat, nakonec na to zapomenu. Stařecká senilita to jistí. ()

Skuby47

Občas se mi to stane, že se mi líbí film, který nemá ani originální zápletku, ani hlubokou myšlenku, vtipné dialogy, vynikající výpravu či působivou hudbu. Možná mě v tomto případě zaujali sympatičtí herci, možná nenáročný pohodový příběh s romantickým koncem, těžko říct. ()

lennyd

Kate pracuje v reklamní agentuře, kde by právě mohla dostat jeden velký kontrakt. Potíž ale je, že je svobodná a nezadaná mladá žena, a tím pádem pro svého šéfa riziková zaměstnankyně (pokud zaměstnance neváže k firmě půjčka nebo obavy o existenci, je vždycky rizikový). A tak se Kate uchýlí k malé léčce - na jedné svatbě se připlete na fotografii k mladému muži Nickovi, a pak jej v práci vydává za svého přítele. Ale jedna lež plodí druhou, a vše směřuje ke kolosálnímu průšvihu - Kate musí Nicka vyhledat, a poprosit jej, aby se s ní vydal na jednu firemní večeři, a tam se s ní (jako) rozešel. Ale to ani jeden netuší, že možná jsou ti dva pro sebe ti praví ... Nevím jestli je to náhoda, ale mám pocit, že je tu poslední dobou nějak přeAnistonováno. V každém druhém filmu na který se podívám, je Jennifer Aniston, a bohužel musím říct, že je všude naprosto stejná. Trochu podivná a trochu hysterická holka, která hledá toho pravého (po stopadesáté první). Stejně i tak Perfektní záskok, kde je už od prvního záběru jasné, kdo s kým a co (no dobře, možná ne úplně od prvního záběru), a jen čekáte kdy se to stane přesně podle vašeho předpokladu. A když se to celé zakončí "velkou" scénou v kostele, kdy všichni svatebčani včetně nevěsty a ženicha přeruší svoji svatbu, aby mohli zatleskat našemu šťastnému páru, tak je něco divně .. ()

Pavlínka9

Mě se tento film ohromně líbil :) Aniston a Mohr jako pár mi k sobě pasují :) Je to takové to klasické - chci ji, když to vypadá jako "nepřístupné", ale ve chvíli, kdy ji už mohu prostě mít, tak ji nechci :) :) Poukázání na to, jak to funguje i v reálu :) Ano, je to romantická komedie, ano, měla by opravdu velikánské štěstí, ale v tomto případě to bylo tak pěkně natočené, že proč ne :) Nevím, ale zdali bych do něčeho takového šla a nechala ze sebe dělat idiota i na veřejnosti, abych se "jakože" rozešla s chlapem, se kterým jsem jakože zasnoubená...To bylo určité riziko :) Matka hlavní hrdinky - ta byla taky dobrá :D Když s ní Kate telefonuje a zakřičí: "Ale mami!"...pak dlouhá odmlka a odpověď: "Antikoncepce a kondom" a flákne telefonem, je jasné, že maminka ji stále kontroluje :) :) Bylo to příjemně strávené sobotní odpoledne a sem tam se člověk rád zasnil...Byla jsem spokojena :) ()

blackJag

Klasický, romanticko-komediální prefabrikát, který by vás mohl zaujmout možná tak Jennifer Anistonovou nebo Kevinem Baconem ( a to snad jen příznivce obou herců - výkony totiž podávají průměrné ). Vůbec, filmy Anistonové ve mě vyvolávají neodbytný pocit deja vu, ve všech se jí pěkně ve všem rýsují bradavky a ve všech si nakonec chuděrka uvědomí, co měla až to ztratí ( samozřejmě ). Brutální klišé. Navíc, konkrétně tady to ale vůbec nefunguje, žádná chemie, nic, jen blbé plky a psí oči. ()