Kate by dala všechno za to, aby se konečně pohla její kariéra v reklamní agentuře. Přípraví odvážný plán - scénář dokonalý. Pak ale selžou herci. Jako svobodná a bezdětná to Kate nemá v práci lehké. Všechna povýšení se jí neustále vyhýbají, a tak na své okolí přichystá malou lest kamarád Nick bude předstírat, že je její nastávající. Skvělý nápad, ale ten výsledek! Všemi oblíbený Nick se do Kate skutečně zamiluje. Ale ta má oči pro jiného (oficiální text distributora)

oiuoiu

Hladce plynoucí oddechovka, celkem vkusná. Jay Mohr i Kevin Bacon jsou roztomilí, hrají obstojně a Jennifer Aniston, mezi nimi váhající, taky ujde. Pro mne lepší nežli BJ2, tři hvězdičky. ()

blezg

Tu jednu chvíli, kdy člověk musí říct, co ho škrtí, ať to stojí, co to stojí, okamžik pravdy, tu oceňuju třeba čtyřma... Limonáda šťastně končí, což je teda naprosto nevěrohodný, a vtipy jsou vtipný. U mě dobrý!Jennifer nemám rád, ale tady se mi líbila. ()

janinka123

Pěkný film, sice s koncem, který byl zjevný po chvilce, ale celkově působil velmi mile. Jennifer to slušelo a Jay byl příjemný. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Kacla

Tradiční romantická komedie, která tedy není kdovíjak vtipná, s předvídatelnou zápletkou. 50%, ale Jeniffer mám ráda, takže 3* ()

Oxytocin

V práci jsem také již zažil zde zmiňovaný názor, že spolehlivější, věrnější ... jsou zaměstnanci s hypotékou či závazky v podobě rodiny. Aniston potřebuje nějakou formu závazku k vysněné pracovní pozici, tak si vymyslí zásnuby. Originalitu bych nekritizoval. Důležitější je omáčka a příběh, kterým je to podáno. Komediální (=úsměvné) jsou z mého pohledu pouze dvě scénky (např. jak žena vystříkne Nickovi vodu do obličeje - "kdyby jste podváděl ženu 10 let po svatbě, ale ještě za svobodna?") Jedná se o podprůměrný film, který postrádá romantického ducha. Zklamání navzdory obsazení. ()

somme

Nijak vyrazna romantarna. Myslim, ze klasicka ukazka vztahu - hezka holka a dva kluci, jeden hodnej,ten kteryho by chtela kazda doma, ale stejne si tam vezme toho sexy svinaka. Jen jsme ve filmu a musi to dopadnout dobre,ze.. ()