Chris Cole se narodil, aby dělal rock. Jeho dlouholetá přítelkyně Emily věří, že díky talentu to dotáhne daleko. Ale on pouze uctívá oltář Bobbyho Beerse, nezapomenutelného frontmana heavy metalové skupiny Steel Dragon. Žije u svých rodičů a tráví dny opravou kopírek. Když však vystoupí na Pennsylvanském srazu uctívačů Steel Dragon, vše zmizí. Chris Cole vystoupí jako Bobby Beers. Ohromí publikum svou perfektní imitací jeho elektrizujících vokálů. Tu noc ho však přátelé z kapely vyhodí a on upadne do deprese. Neočekávaný hovor mu navždy změní život. On, Chris Cole, byl vybrán jako náhrada za Bobbyho Beerse - jako hlavní zpěvák Steel Dragon. Raketově odstartuje mezi hvězdy. Vyroste z nuly až na ikonu rocku. Z pouhého rockového fanouška na rockového boha. (TV Nova)

Ozzy2

Jako fanoušek metalu jsem zaplesal.Už jen obsazení filmu-Jason Bonham (Led Zeppelin), Zakk Wylde (Ozzyho dvorní kytarista), který ani nestál za to, aby byl uveden v obsazení!!!!!! Mark Wahlberg, který zahrál svou roli fantasticky a krásná a mladá Jenifer Aniston. Nemůžu ani opomenout nádhernou roli Timothy Spalla, známého jako Červíčka ze série o Harry Potterovi. A nakonec super soundtrack. Jasných pět hvězd. ()

Argondia

Moc zajímavý a zábavný náhled do života rockové hvězdy, kterou si zahrál skvělý Mark Wahlberg a výborně ho doplňovala vždy roztomilá Jennifer Aniston. Ve filmu se objevil můj oblíbenec Zakk Wylde jako kytarista Ghod. (Ozzy Osbourne, Black label society, Pride&Glory) V malé, ale přesto nepřehlédnutelné roli se tu objevuje i Myles Kennedy z Alter Bridge, který Wahlberga ke konci střídá na pódiu. Radost mi udělal i Timothy Olyphant jako provokatérský kytarista Rob. Film je napěchován úžasnou, energickou hudbou v čele s titulní, neoposlouchatelnou "We all die young" od Steelheart. Filmová skladba je v upravené, svižnější verzi fiktivní kapely Steel Dragon. ( zpěv: Michael Matijevic - jako v originále, kytara: Zakk Wylde, basová kytara: Jeff Pilson ( Foreigner, Wild Horses) a bubny: Jason Bonham (jeho otec bubnoval v Led Zeppelin) Nechybí tu vtip, ani vážnější okamžiky k zamyšlení. Člověk by měl dělat to, co ho naplňuje a jít zase dál, když se to změní. Proč by se z rockového zpěváka nemohl stát pacholík v kamizole, který na jevišti tajtrlíkuje při irském folkovém tanci? Ta scéna mě upřímně pobavila. Změna je život. ()

Ceberus

Ne tak úplně záživný scénář a ne tak úplně klasický rocker v podání Wahlberga. Chcete-li vidět pořádného rockera, zkoukněte Cruise v Rock of Ages. Filmu nepomohla z průměru ani Aniston ani Olyphant. Jedinou opravdovou hvězdou je tak jedinečný hlas Mikea Matijevice ze Steelheartu, který nazpívává Wahlbergovy party. ()

Hashirama

Proč dávám dvě hvězdy? Tenhle bezžánrový hybrid, který se dá aspoň vzdáleně definovat jen účastí Jennifer Aniston, se nedá hodnotit nějakými standardními měřítky. Nespadá do komedie, dramatu ani hudebního filmu. Přiznám se...já si jen tak pocitově tipl. A je tam Tim Spall. ()

Nix

Přidávám si hvězdu za to, že Mark zpívá v metalu. Pro fanoušky takové hudby je to zajímavý, není to bůhví co, ale mne to dycky udělá úsměv na tváři i tím, jak je to hloupoučký. Ale Mark s dlouhýma vlasama jede. ()

Bezda22

Miluju přesně tyhle filmy. Miluju rockovou muziku. Mark Wahlberg nehraje rockovou hvězdu, on tou hvědou v tom filmu opravdu je. Mám rád přesně tyhle příběhy o kapelách. Tomuhle filmu ani nechci nic vytknout, protože pro mě srdeční záležitost. ()

DaveSmith

Mark i Jennifer se do filmu skvěle hodí a i když námět je tuctovej, rozhodně se je na co dívat. Hudební scény jsou zmáknutý na jedničku, především ty z koncertu. No a co taky čekat od NEJLEPŠÍ FIKTIVNÍ KAPELY Steel Dragon. Soundtrack zase jednou nemá chybu i vzhledem k tomu, jaký množství skvělejch hudebníků se na něm podílelo. Určitě film znova brzo zhlídnu, už jen kvůli tý muzice. ()

liberita

Pohodový film o splnení snov s poctivou dávkou kvalitnej muziky a fajn humorom. Vlasatý rocker Marka Wahlberga pôsobí veľmi autenticky a klobúk dolu pred jeho spevom. Zo zvyšku ansámblu vyniká nielen Jennifer Aniston, ale aj Timothy Spall, ktorého postava tu pôsobí nemenej slizko ako v ságe o Harrym Potterovi. ()

topi80

Osmdesátá léta, jejich lesk, jejich sláva a také zákulisí oné slávy, nablýskaných reflektorů a celého toho kolotoče cirkusu s rámusem. Myslím, že ve všech rockerech (a muzikantech obzvlášť), kteří k tomuto období vzhlížejí, musel film zanechat hluboký dojem. Příběh na jedničku, atmosféra nepopsatelná, navíc je zde spousta vtipných momentů (manželky muzikantů, otec mající pochopení pro synovy pubertální muzikantské sny) a také spousta situací, které naplno pochopí jen muzikanti. Skvělé vykreslení postav. Pubertálně fanouškovsky posedlý hlavní hrdina, který pozná, jak to chodí, útrpně fandící Jeniffer, výborný kapelník, který už to po těch mnoha letech a albech má tak nějak na háku... ()

jafuska

film pro fanoušky rocku, já jim nejsem a tím bych to asi uzavřela, je mě celkem jedno co se s hlavním představitelem stalo nebo stane, nelíbilo se mi ani pět minut, a pro mě hudba naprosto úděsná. ()

Mire

V pohode. Filmy s hudobnou tématikou mám veľmi rád. Nie som fanúšik glam metalu, ale tu sa tá hudba dala zniesť, v rámci možností to bolo "heavy". Wahlberg mi ale v tejto úlohe veľmi nepasoval - snaha tam z jeho strany určite bola, ale pre mňa to až také presvedčivé nebolo. A Jennifer tu bola ozaj veľmi pekná. ()

subic

Lehce podprůměrný způsob splnění amerického snu. Někdy příště se asi budu rozmýšlet na to znovu koukat. 50% ()

hackstolle

Komedie? Tak to opravdu nevim. Asi si pod tim predstavuji neco jineho. Wahlberga mam docela rad. Ale ne takhle. Pro me film, ktery nestoji za to si ho poustet, natoz ho dokoukat. Proto nehodnotim, jen komentuji. ()

knihovna

Hodnotím vysoko, bo su fanoušek téhle muziky. Ale jinak si myslím, že scénář napsal člověk naivní popřípadě měl zadání, jak má vše dopadnou. Podobných případů, že kapela vytáhla neznámého zpěváka je kupodivo mnoho, ale důvod jeho vyhození je(skoro) vždy jeden - vrací se zpěvák starý, který zjistil, že solová dráha není ono ( Judas Priest, Iron Maiden, Motley Crue). Dost často to bývá podloženo i tím, že ten nový prostě není tak dobrý, jako ten starý. Šjkoda, že se námět nezpracoval takhle. ()