Chris Cole se narodil, aby dělal rock. Jeho dlouholetá přítelkyně Emily věří, že díky talentu to dotáhne daleko. Ale on pouze uctívá oltář Bobbyho Beerse, nezapomenutelného frontmana heavy metalové skupiny Steel Dragon. Žije u svých rodičů a tráví dny opravou kopírek. Když však vystoupí na Pennsylvanském srazu uctívačů Steel Dragon, vše zmizí. Chris Cole vystoupí jako Bobby Beers. Ohromí publikum svou perfektní imitací jeho elektrizujících vokálů. Tu noc ho však přátelé z kapely vyhodí a on upadne do deprese. Neočekávaný hovor mu navždy změní život. On, Chris Cole, byl vybrán jako náhrada za Bobbyho Beerse - jako hlavní zpěvák Steel Dragon. Raketově odstartuje mezi hvězdy. Vyroste z nuly až na ikonu rocku. Z pouhého rockového fanouška na rockového boha. (TV Nova)

Bodega_Bay

Tyjo lidi, co blázníte...vždyť to byla pecka!! Každý, kdo měl někdy v životě ten sen stát se rockovou hvězdou, by měl tenhle film vidět, oblíbit si ho a dát mu tadyk pět hvězd!! :-) Jo a hraje tam moje velmi oblíbená Jennifer. Sex, drogy a rock and roll!!! Takhle to s vámi může a nemusí dopadnout, když fakt máte talent. Super! a vy, co se vám to nelíbilo, si vytáhnete pravítko víte odkud. ()

Venus7

Jak bych se mohla nepodívat na film s názvem Rocker? Viděla jsem a líbilo se. Hodnocení tohoto filmu závisí spíš na hudebním než filmovém vkusu diváka. A mně se tedy hudebně do vkusu strefil! ()

Eisenmann odpad!

Smutná podívaná založená na naprosto nesmyslných konvencích, která nesplnila ani ta nejnekritičtější očekávání. To, co by snad na tomto filmu mohlo vykazovat jekési známky kvality, je natolik marginální a ve filmu naprosto nepodstatné, že každá rozumný člověk, alespoň trochu zaujatý pro umění, musí tenhle brak zcela jednoznačně odsoudit. ()

Pythonator

Copak to jde nemilovat film, který je podbarvený tak skvělou muzikou? Bohužel možná i jde. Kterého magora napadlo obsadit do role rockera hip-hopového úchyláka Wahlberga??? No a ta vsuvka na konci, kde pan Wahlberg tvrdí za zvuku hnusného hip-hopu, že hip-hop je nej, ta tam byla proč??? Jako nahlédnutí do života rockových hvězdiček to je ovšem příjemná podívaná a za tu hudbu to stojí. Ovšem diskošku s flákem Relax si mohli tvůrci rockového filmu taktéž odpustit. Jeden aby pořád čekal, kdy už nám Hollywood podstrčí opravdový rockový film pro rockery. Ještě, že to jistí alespoň komediant Jack Black se svými Králi rocku a starý dobrý Waynův svět. ()

Hane

Směšné! Nevěřím tady vůbec nic Marku Wahlbergovi. A v posledni době jsem videl už více novějších filmů s Wahlbergem a zacina me tak nějak pěkně srát! On je lepší tvrďák v akčnějším pojetí. Takove rodinne sračky by si měl Hollywood strcit za klobouk. Semtam dobrý song a cele takove ploche... Kdyby to bylo primo o Judas Priest a Ripperovi Owensovi, coz melo byt, tak by to bylo mnohem lepší. A hlavni postavu vyměnit! A na rockove komedie je borec Jack Black. Tohle bylo hrozné! ()

Gr3nD

Je to priemerná hudobná komédia ale preto že som ich videl málo tak to neviem posúdiť presne, ale mne osobne sa to páčilo. ()

Aligon

Film skvelý .. akoby sčasti kopíroval môj život ( okrem toho že som nikdy nebol hviezda :D ) .. Skvelá atmosféra, herci sadli... ja dávam za 5* :) ()

pupidup

pro mě je to nostalgie...přesně na tomhle jsem dospěla:o) a stále to se mnou hýbe........:o) Vahlberg mě mile překvapil, Jenny to moc slušelo, opravdu krásná kočka, ale především hudba....ta nemá chybu! ()

mmiri

na poprvé jsem si říkala, film co nenadchne neurazí, ale je to velmi příjemná podívaná, musím uznat, že když jsem film viděla podruhé zase se mi líbil o něco víc....inspirováno skutečným příběhem kapely Judast Priest.... ()

Nargaroth

Tento snímek si mě získal. Až tak komediální to není je to spíše drama ale mě se to líbilo. snímám jeden bod jelikož mě hudba až tak nebrala. Ale long live rocknroll to je moje srdeční záležitost jsem rocker, jen kapela mi moc neseděla. Připadali mi jako hodně špatně nalíčení twisted Sister :D ()

suso

Mark Wahlberk se vrací na pódium,tentokrát ovšem ne jako zpěvák své bývalé chlapecké kapely New Kids On The Block,ale jako dlouhovlasý rocker.Film je inspirován příběhem Tima "Rippera" Owense,zpěváka jenž v druhé polovině devadesátých let dočasně nahradil u Judas Priest "Metal God" Roba Halforda. Chris "Izzy" Cole (M.Wahlberg) si splní sen a co by člen revivalové kapely se po nečekaném telefonátu manažera Steel Dragon připojí ke svým vzorům a idolům."Izzyho" po prvotní euforii nakonec semele pýcha a pád,také poznání,že není všechno zlato,co se třpytí,či posléze ztracená láska (Jennifer Aniston). Není jistě bez zajímavosti,že ve vedlejších rolích (což zde není v obsahu uvedeno) jako muzikanti Steel Dragon vystupují skutečné rockové hvězdy Zakk Wylde (Ozzy Osbourne,Black Label Society),Jeff Pilson (Dokken,Dio),Jason Bonham (syn "zeppelina" Johna Bonhama) nebo Blas Elias (Slaughter).Originální vokál Marku Wahlbergovi propůjčil další hvězdný zpěvák Mike Matijevic z kapely Steelheart,která na začátku 90.let pod producentskými křídly frontmana Iron Maiden Bruce Dickinsona vystřelila jako raketa na hardrockové nebe . Ve filmu nejde ani tak o velké herecké výkony,jako o dobrou zábavu a skvělou muziku (doporučil bych také výborný soundtrack). Lahůdka pro všechny ROCKERY!!! ()

LeaFF

není to špatný, jen mi moc nesedí Marky Mark v hlavní roli - i když pravdou je, že se své role zhostil výborně Jennifer Aniston je tu dokonalá, příběh nenudí, naopak, jen to typické poučné klišé na závěr.. ()

quido.morava

takovy prima pribeh a takovy potencial...! skoda ze promhrany - nevhodny veber hercu, odbyta rezie, unyly scenar, jesteze to aspon hudba drzi nad vidou... ()

Jarsey

Hodně dobrý film s hudební tematikou aneb Jak se stát slavným muzikantem lusknutím prstu. Příběh mladého rockera, který bude mít to štěstí, že uspěje u konkurzu v kapele se zvučným jménem, je velmi dobře zahraný a od začátku do konce si na nic nehraje, víte, jak film poběží a nic vás nepřekvapí. To může být pro někoho minus, já takové zvraty čekám jen u filmů, které žijí napětím, což u takto laděného snímku není jeho ambicí. Příjemný zážitek klidně na více večerů. ()