poster

Match Point - Hra osudu

 • Česko

  Hra osudu

 • Česko

  Match Point

 • Velká Británie

  Match Point

 • Slovensko

  Match Point - Hra osudu

 • Slovensko

  Hra osudu

Drama / Romantický / Krimi / Thriller

Velká Británie / Lucembursko, 2005, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  *****

  Kompaktní drama, ve kterém se životní krize řeší střelbou z brokovnice. Fantazie. Woody, smekám.(3.4.2007)

 • Kulmon
  ****

  Film má dvě pomyslné části. Část první je romantická a Scarlett je zde prostě BOŽSKÁ! Jasných 5*. Druhá část je zcela jiná, romantiku nahradí drámo, spíše krimi, ke kterému Woody často tíhne. A tady je dojem z první části zcela zničen. Od Woodyho je to i tak krok kupředu po té mizérii, kterou měl předchozích 20 let.(15.11.2010)

 • Boss321
  ****

  Opravdu hodně netradiční Woody. Dokonce bych ani neřekl, že tohle dílo režíroval on! Příběh z vyšší společnost o propletenosti vztahů a lásce vypovídá především o životním štěstím, které nám může ve chvilce změnit život. Woody to pojal opravdu netradičním způsobem, ale konec musí dostat každého a myslím, že život je opravdu hodně o štestí! Vemte si třeba maturitu, naučíte se jednu otázku z třiceti a vytahnete si jí, tomu já říkám mít sakra štěstí. Nebo se naučíte 29 ze třiceti a vytahnete si tu jedinou, kterou neumíte, to už je zase pekelná smůla:). Scarlett to velmi sluší a hraje opět excelentně. Kdo mě mile překvapil je pro mě nepříliš známý Jonathan Rhys Meyers, který hrál přesvědčivě a svým výkonem mě potěšil. Nevím jestli bych se na to podíval podruhé, ale Woody mě nejdříve šokoval, aby mě po skončení filmu mile překvapil. Určitě doporučuji......(19.12.2008)

 • Isherwood
  ****

  „Tvrdá“ kamera a vyprávění jdoucí skrze lavinu dialogů s absencí vizuální narace zpočátku házejí diváka do vývrtky, ale zasněná romantika přejde v drama, to v thriller a morálka padá na hubu do bahna, což je vcelku neortodoxní cesta proti sluníčkovému trendu, ke kterému se sice Allen dopracuje s hodně vachrlatou vsuvkou z detektivní kanceláře, ale za ten pocit, že se Dostojevský několikrát neklidně obrátil v hrobě to pravděpodobně stálo.(22.8.2014)

 • EdaS
  *****

  Je to vlastně moralita - ale tak zábavná, nabitá vypravěčskou energií, silnými emocemi a skvěle zahraná, že není nic, co bych mohl vytknout. Allen mě po delší době dostal do kolen. Není to nic úplně nového - stačí si vzpomenout na Zločiny a poklesky - ale k těm nejlepším Woodyho fimům (dejme tomu do Top 10) bych ho bez pochyb zařadil.(13.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace