poster

Match Point - Hra osudu

 • Česko

  Hra osudu

 • Česko

  Match Point

 • Velká Británie

  Match Point

 • Slovensko

  Match Point - Hra osudu

 • Slovensko

  Hra osudu

Drama / Romantický / Krimi / Thriller

Velká Británie / Lucembursko, 2005, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  // Production Companies: BBC Films, Thema Production, Jada Productions, Kudu Films //(6.1.2011)

 • Aluska88
  ****

  Moc povedený film. Krásně svůdná Scarlett a k ní skvěle padnoucí fešák Jonathan Rhys Meyers. Milostný vztah, který pro jednoho z nich skončí tragicky. Nebo pro oba? A nakonec letící prstýnek, který se odrazil od zábradlí a dopadl tam, kde byl jeho "osud". Nebo osud někoho jiného? Každopádně tento film krásně ukazuje, že nikdy nikoho nemůžeme znát a ani neznáme tak, jak si myslíme. Tento film je něco jako dokonalá přetvářka. Ukazuje lidi takové, jací nejsou. Ne za každým úsměvem, slovem nebo slzami je pravda. Většinou je to vše jen hra. Hra osudu...(24.7.2008)

 • Malarkey
  ****

  O tomhle filmu jsem věděl, že Woody Allen natočil. Ale čekal jsem klasickou exkurzi do života jednoho vztahu, jak to umí. Jenže pak to v příběhu přeskočilo tak, že mi do žil naběhnul adrenalin jak kráva a já s otevřenou držkou čuměl až do konce, protože ten film to jednoduše dokázal. Rozhodně to ale bylo zajímavý a líbilo se mi, že Woody Allen do svých příběhů přibral i krapet závažnější otázky, které se můžou stát komukoliv v jakémkoliv vztahu..když bude debil jako tady Jonathan Rhys Meyers, který toho magora zahrál opravdu hodně dobře, že se mi až na posteli poslední půlhodinu kroutil žaludek s ním. I když jemu asi o trošičku víc.(4.4.2010)

 • Galadriel
  ****

  Tohle není klasický Woody. Popravdě - neznat jméno režiséra předem, nemám nejmenší šanci uhodnout, kdo ten film natočil. Ale s tímto jiným filmem (Woody se v něm byť ani na sekundu nemihne, odehrává se v Londýně, tradičního sarkasmu si taky moc neužijeme) jsem přesto moc spokojená, ani chvíli jsem se přes značnou délku nenudila, poslouchala chytře napsané dialogy a sledovala zapeklitý milostný trojúhelník, jehož rozřešení jsem tušila už chvíli předem, než k němu došlo, ale několik detailů na něm mě skutečně dostalo... Navíc má výborné a pečlivě volené herecké obsazení a krásnou atmosféru současné Anglie a její smetánky, takže těším se, pane Allene, na váš další počin.(4.9.2006)

 • Isherwood
  ****

  „Tvrdá“ kamera a vyprávění jdoucí skrze lavinu dialogů s absencí vizuální narace zpočátku házejí diváka do vývrtky, ale zasněná romantika přejde v drama, to v thriller a morálka padá na hubu do bahna, což je vcelku neortodoxní cesta proti sluníčkovému trendu, ke kterému se sice Allen dopracuje s hodně vachrlatou vsuvkou z detektivní kanceláře, ale za ten pocit, že se Dostojevský několikrát neklidně obrátil v hrobě to pravděpodobně stálo.(22.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace