Ted zjistí, že Zoey je vdaná za postaršího boháče a milovníka lodí, který si říká Kapitán. Barney s Robin neodolají a na party v muzeu osahávají všechny exponáty, což je zakázané... (TV Prima)

Dusty56

Zatím nejlepší díl 6. série. Z celý sedmičky hlavních postav dílu (včetně Zoey a Kapitána) si slabší výkon vybrala jen Lily, ale ani u ní to nebylo nic strašného. Barney a Robin (!) hráli fantasticky ve svý linii, prostě oba umí dělat hovadiny. Marshall vyčníval v linii s Lily a jeho budoucností. Ted bavil ve zvukovém jevu a i v linii s Kapitánem a Zoey, kteří do děje taky krásně zapadli. Hlavně Zoey by mohla hrát v seriálu pravidelně. Ve výsledku skvělý díl protkaný gagy od začátku až do konce. ()

Necrotongue

To by jeden zvracinkal. Šesté sezóně nemůžu vytknout jednu zásadní věc- drží si konstantní podúroveň. Osmá epizoda se pevně držela na kolejích, které jsem popsal v jednom ze svých komentářů/recenzí a neomylně stavěla v obvyklých stanicích. Tohle byla vážně mizérie, Ted se opět choval jako tragéd, malé monstrum a nesmyslná aktivistka zase prudily naplno, Marshall byl k politování a jen Barney a Robin se tu pokoušeli o nějaké ty humory. / Poučení: Neosahávej exponáty/ženy/muže/děti/zvířata etc. a nenahýňaj sa z okien. 1*- ()

MM_Ramone

Osma epizóda zo šiestej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Natural History" (Večer v múzeu). Ted Mosby sa zoznámi na výstave v múzeu s manželom svojej bývalej priateľky Zoey. Je to výstredný milionár a lodný nadšenec, ktorý si hovorí Kapitán. Ted aj jeho priatelia majú z neho rozporuplné pocity. Robin Scherbatska a Barney Stinson si párty v múzeu užívajú po svojom. Snažia si siahnúť na čo najviac exponátov. ***** ()

Wyrdas

Jeden z dost možná nejlepších dílů série. Robin a to s ohledem na předchozí zkušenosti, perfektně válí - samozřejmě v doprovodu Barnyeho. Jejich výzva je jednoduše LEGENDÁRNÍ! Zoe je mrcha, ale dobře okořeňuje Tedův nudný příběh. Kapitán je ikona, která také přidává na obsahu. Marshall a jeho absolotutelně perfektní výstup nezkazí ani Lily se svým přizdisráčským přístupem. Doporučuji jako stěžejní díl série a jeden z nejlepších dílů celého HIMYM. ()

bubun

Jennifer Morrison neumí hrát (její předstírání jakýchkoli emocí od vzteku přes brek až k ublíženosti je jako sledovat malé dítě, kterému seberete hračku a odmítnete koupit zmrzlinu) a její role je v seriálu neskutečně otravná. Jinak celkově dost děs, ale to je prostě pátá a šestá série celá. Co už. ()