Boží zápasník

• Česko Nespoutaný (více)

Nacho (Jack Black) vyrůstal v jednom malém mexickém klášteře v Oaxace a nyní v něm pracuje jako kuchař, který chce dostat toto svaté místo z finančních potíží a to díky tomu, že vyhraje Wrestlingový turnaj. Ale jak Nacho brzy zjistí v televizi to všechno vypadá méně bolestivě a tak mu nezbývá nic jiného, než do boje zapojit i taktiku. (oficiální text distributora)

drankeryth

Slabucka komedia, kde to skripalo na vsetky strany. Humornych situacii je vo filme poskrovnu a ked uz nejaky, tak to len taky nie moc zabavny. ()

salamandrr

Ne každý blackův film je taková bomba jako škola rocku,tento paskvil je velmi slabým odvarem komedie.Nápad je zajímavý,ale to co z toho vylezlo?je to dosti nudné a snad v něčem takovém nebude black pokračovat v dalších snímcích ()

Rasle

Príjemná komédia s priemerným dejom, ktorú vyzdvihuje herecký výkon Jack Blacka ako zápasníka prezývaného Nacho. A v kombinácii so skvelou hudbou, ktorá tú celú atmosféru dopĺňa môžem len doporučiť. ()

plk.Lukas

Konedie, která není až tak moc vtipná a nesedne úplně každému, ale i tak stojí za zhlédnutí, ať už kvůli hereckému výkonu Jacka Blacka, nebo skvělé hudbě která doprovází celý film. ()

Torgal

Celkom nuda, vyslovene vtipná scéna tu nie je žiadna, človek sa pobaví maximálne na absurdnosti toho celého a samozrejme na Jackovi Blackovi, ktorý si tento film zjavne užíval. EDIT: Po náhodnom druhom zhliadnutí musím ísť s hodnotením hore - na tej absurdnosti som teraz bavil podstatne viac ako prvý krát. Veľká sláva to ale aj tak nie je. 5+/10 ()

guri

Velmi jednoduchy pribeh jednoznacne zachranuje vyborny Jack Black! Jedna hviezdicka je urcite za neho - bez neho by to nebol Nacho Libre. ()

parabellum

Nebýt jako vždy vynikajícího Jacka Blacka, šel bych jasně o hvězdu níže. Jinak nápad určitě byl zajímavý, ale ostatní bylo na půl cesty. Dávám 60%!!!' ()

vovarano

Tak produkciu black and white zrejme po tomto filme nemusim... . Jedine co ma zachranilo pred nudou bola dlzka filmu ktora je primerana jeho kvalite. Davam 40 lebo na rozdiel od klasickych blackovskych grimas ma potesil aspon vykon Ramireza a jeho odrhnute vlasy. ()

Ajvngou

Dal jsem možná 3 hvězdičky, ale špíš bych to viděl na ty 2,5. Za zklámání... podle traileru to mělo bejt něco neuvěřitelnýho, takhle člověk jenom čekal na nějakou pózu Jacka Blacka a kde nic, tu nic. ()

MELODY

Celou dobu jsem u monitoru přemýšlela, co to, proboha, je! Jak to režisér, scénarista i hlavní protagonisté mysleli, prostě CO TÍM CHTĚLO TO HEJNO BÁSNÍKŮ ŘÍCT! A taky (a to hlavně) co mi to vlastně, himlhergot, předhodili ke schroupnutí. No, zkrátím to, nevím to dodnes. Zato vím, že se mi ta ztřeštěnost, přes svou jistou předvídatelnost poměrně neotřelá, dost líbila a navzdor naivitě- nebo možná právě pro ni- ve mně zanechala nesmazatelný dojem ()

Joski

Moje prvé stretnutie s Jackom Blackom. Tento typ filmov nemusím! Náhodou som naďabil pri hľadaní iného filmu a žánru. Ako oddychovka po náročných kinoklubákoch sa ale táto paródia(?) celkom hodí na nedelné posedenie pri káve. Aj som sa 1-3x zasmial? Inak slabých 50% ()

cyright

Já myslím, že se to povedlo. Dávám sice "jen" 3*, ale možná se to nakonec překulí na 4*. Je to taková ta dobře natočená neotřelá blbina, která se jaksi záhadně dokáže dostat pod kůži a zabydlet se tam. A navíc má tuze podmanivý soundtrack. ()

mliko

Něco tak trapného,ubohého a nudného jsem opravdu už dlouho neviděl.Jediná věc mi na celym filmu nepřišla vtipná.Film ,který postrádá humor neni komedie !!! ()

KdG

Děsně divnej film ale fakt je že sem se smál celkem často. Jack Black to hraje celkem dobře a "mexický" kompars nemá chybu. ()

Jack Black ministrem obrany

Jack Black ministrem obrany

18.05.2015

Režisér Jared Hess se proslavil komedií Napoleon Dynamit, svůj debut nicméně dodnes nezastínil. Boží zápasník ani Divnej týpek příliš kladných ohlasů neposbírali, Hessovu reputaci ale možná napraví… (více)