poster

Moje superbejvalka

 • USA

  My Super Ex-Girlfriend

 • Slovensko

  Moja super ex

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2006, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  *

  Dobrá volovina... krása Thurmanové zastíní i její špatnou roli, nikoli však herectví.!!!(14.11.2009)

 • viperblade
  ****

  Zatraceně, když vidím, tu záplavu dvoj a troj hvězd, skoro se za své hodnocení stydím, ale co. Bavil jsem se a mám slabost pro Umu a Annu. Pár originálních nápadů (žralok 4ever :-)) a hned z toho máme (teda, soudě podle hodnocení ostatních jen mám) příjemnou komedii. Pro sobotní večer jako dělanou. A teď do fronty a hop hop na mě těma šutrama… :-)(14.11.2009)

 • lesumir
  *

  Zajimavý nápad, ale to co z toho vznikol je katastrofalni. Zacatek filmu se nese uplne necim jinym, nez laka nazev. Casem se k tomu dostane, ale to uz vznikne podprumerna neinteigentni (ne)komedie s hrstkou dobrych a pytlem silenych scen. Jako nejhorsi povazuji scenu se zralokem!(13.7.2007)

 • kOCOUR
  ***

  Spousta slušných vtipů (bohužel je většina z nich už v traileru) navěšených na originální šabloně, která se v polovině filmu zvrhává v dětskou digitální říkanku. I když je rychlá a poměrně zábavná, přijdete při ní o satisfakci z romantické linie.(31.8.2006)

 • genetique
  ***

  Po totálne užvanenom a vrcholne klišéovitom úvode som v avizovaný zvrat v druhej polovici ani nedúfal, no posledná polhodinka vytrhla film z biedy. Škoda, že nápad nebol rozbalený už v úvode a takisto mohol byť spracovaný niekým iným, než detsky-romantickým rutinérom Reitmanom a nebol rozbalený už v úvode. Potom by som prepáčil aj tie lacné triky. 60%.(27.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace