Moje superbejvalka

Moja super ex

My Super Ex-Girlfriend

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2006, 95 min

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +parádní námět, velmi příjemné dialogy, mnoho vtipných situací, fain hudba, a hlavně moji oblíbení herci (především Anna Faris) -snad jen možná až příliš rychlý děj (no jo, hold jsem zvyklej na Smallville)/// Tak tenle film se mi námětem hodně trefil do noty. To co nedokážou filmy a seriály o Supermanovi (láska, sex, vtipné situace) mi tento film nabýdne vrchovatě. Je sice pravdou, že mě napadlo spoustu dalších možných situací, které se zde mohly oběvit. Ovšem i tak je to solidní porce hlášek a gagů. Já se dobře bavil. Navíc všechny žánrové prvky jsou zde hodně vyrovnané a příjemě mě překvapil i scénář./// Celkem 80%///(25.7.2007)

• Viktooorka

Hodilas po mě žraloka!! Vystihujete dostatečně jaký film je? :o)(2.8.2011)

Bavila jsem se .. a dokonce skvěle!(22.5.2008)

Poměrně vtipná komediální jednohubka. Jen škoda toho "spoileru" v názvu. Takhle člověk víc než polovinu filmu čeká, kdy už se konečně rozejdou a začne to pravé rodeo.(13.12.2006)

• Radek99

Superman naruby. V emancipovaně popletených rolích. A Ivan Reitman naprosto z formy...(31.1.2015)

• - Scenárista Don Payne prišiel na nápad napísať tento film pri prácach na seriáli Simpsonovci (1989), v hlave sa mu zrodilo, že skombinovať romantickú komédiu a superhrdinu je dobrá myšlienka. (Greenpeacak)

• - Internetová stránka (professorbedlam.com), kterou zmiňuje dr. Bedlam, ve skutečnosti vede přímo na oficiální filmovou stránku Foxu. (HappySmile)

• - Natáčanie trvalo zhruba jeden mesiac. (Greenpeacak)