poster

Moje superbejvalka

 • USA

  My Super Ex-Girlfriend

 • Slovensko

  Moja super ex

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2006, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Po totálne užvanenom a vrcholne klišéovitom úvode som v avizovaný zvrat v druhej polovici ani nedúfal, no posledná polhodinka vytrhla film z biedy. Škoda, že nápad nebol rozbalený už v úvode a takisto mohol byť spracovaný niekým iným, než detsky-romantickým rutinérom Reitmanom a nebol rozbalený už v úvode. Potom by som prepáčil aj tie lacné triky. 60%.(27.9.2008)

 • Tom Riddle
  ****

  Možná že výše hodnocení je ovlivněná tím, že Superbejvalku jsem viděl bezprostředně po Nezvratném osudu 3, ale fakticky mě to bavilo...(15.8.2007)

 • gudaulin
  *

  Běžné komerční zboží, které by mělo na víc, kdyby na něm zapracoval kvalitnější scénárista a režisér. Námět totiž vůbec není marný a konec konců ani některé vtípky z první části filmu nejsou k zahození. Takhle je to jen jeden z dlouhé řady snímků, které se snaží nalákat na hvězdu v hlavní roli a podpásový humor. Celkový dojem: 25 %.(4.9.2010)

 • B!shop
  ****

  Docela prijemny prekvapeni. Pulka filmu je sice jen takova pohodova romanticka komedie, kde je Uma nervozni, jak kdyby vypadla z filmu od Woodyho a za pozornost stoji vic nez Luke Wilson jeho dobytkarskej kamarad s brutalnima hlaskama Rainn Wilson, ale kdyz se nekdy v pulce filmu rozejdou, tak zacne docela slusna jizda, coz ale neznamena, ze bych se nebavil ani predtim. Navic ten napad na rozchod se superhrdinou je docela zajimavej a trikove to je zvladnuty taky vice nez slusne, takze si vlastne nemam moc na co stezovat.(18.8.2008)

 • juta
  ***

  Než si nechat zničit nádobíčko, to radši počítat s útokem žraloka. Vtipy ujdou, ale že bych se z nich válel po studené zemi to ne, snad to tak ani nebylo zamýšleno. Potěšila mě fajnová sestava, hlavně Anna Faris. Lepší průměr(14.1.2013)

 • Anna Faris

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace