Moje superbejvalka

My Super Ex-Girlfriend

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2006, 95 min

• Momo_desu

No teda 2x vtipné to nebolo.... podpriemerná komédia.(24.1.2013)

Než si nechat zničit nádobíčko, to radši počítat s útokem žraloka. Vtipy ujdou, ale že bych se z nich válel po studené zemi to ne, snad to tak ani nebylo zamýšleno. Potěšila mě fajnová sestava, hlavně Anna Faris. Lepší průměr(14.1.2013)

Luke Wilson je opět tady a tentokrát si najde partnerku s obličejem Umy Thurman a schopnostmi Supermana. Pár vtipných míst nezachrání celý film, ale kdo přišel na pohodovou komedii nebude snad zklamán. Už jen za toho žraloka to rozhodně stojí:)(7.3.2007)

Bavila jsem se .. a dokonce skvěle!(22.5.2008)

• Lateef

Další příklad filmu, který navnadí dobrým trailerem, ale posléze bohužel zklame. Situaci zachraňuje(alespoň v první polovině) rozkošná Uma Thurman - v jejích scénách se nuda poroučí za dveře, aby se však o chvíli později vrátila a byla ještě nudnější. Invence nápadů šílených kousků mstící se G-girl je slušná(zejména finta se žralokem), technické provedení je však o poznání horší(triky slabé). Díky scénáři je závěrečná dvacetimitovka příšerně zmatlaná. Hezká a příjemná Uma, nic víc. 60 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(13.1.2007)

• Uma Thurman

• - Natáčanie trvalo zhruba jeden mesiac. (Greenpeacak)

• - Scenárista Don Payne prišiel na nápad napísať tento film pri prácach na seriáli Simpsonovci (1989), v hlave sa mu zrodilo, že skombinovať romantickú komédiu a superhrdinu je dobrá myšlienka. (Greenpeacak)

• - Internetová stránka (professorbedlam.com), kterou zmiňuje dr. Bedlam, ve skutečnosti vede přímo na oficiální filmovou stránku Foxu. (HappySmile)