V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

Jino

Dalo se na to v pohodě koukat, dokonce jsem se i zasmál, ale nebýt trapných momentů - zvlášť u konce. Dal bych možná i čtyři hvězdy. Škoda - mohla to být kvalitní dospělácká komedie. ()

Crawler-D

Moje Superbejvalka je podprůměrný film, který se jen tak tak drží nad hladinou úplné břečky, kde jsou parodie typu Scary Movie a Date Movie nebo rádoby vtipné omyly kinematografie. ()

Amroth666

Tato komedie je taková nahoru dolu.Chvilku mě to bavilo a chvilku ne.Celkový dojem byl ale dobrý.G-Girl to potom tak v polovině filmu konečně pořádně rozjela a bylo se na co koukat. ()

J0hny5

Celkem dobrá komedie, která Luke Wilsonovi sedla rozhodně líp než role v Absurdistánu, zaslouží si podle mě i lepší hodnocení. 65% ()

pakobylka

Ne že by superschopnosti, které předvedla Uma Thurman, nebyly dostatečně super, ale samy o sobě superkomedii nedělají ... 2,5* ()

fars

Popravde jsem zvazoval mezi 3 a 4 hvezdickami. Ja totiz pred samotnym shlednutim o filmu vedel jen zhruba o co jde, nevidel jsem trailer a tusil jsem ze to bude strasna blbost. Ale ejhle, ono se na to koukat dalo a to opravdu prijemne. Musel jsem se Wilsonovi smat kdyz jsem videl jak mel s divoke Umy vrasky, a kdyz ji pak dal kopacky tak to pak byl vazne narez :-) ()

O´Hara

Taková slátanina...Chvílemi parodie na supermana a chvílemi pokus o romantickou komedii. Tss, to si snad ze mě dělají tvůrci srandu, v dnešní době natočí kdejakou blbost... ()

czejny

Čím tvůrci romantických komedií překvapí příště? Co takhle Ben Stiller jako Terminátor vývojové řady 5, který se bezhlavě zamiluje do ženy, která čistě náhodou bude mít schopnosti kočičí ženy...a Stillerátor bude mít alergii na kočky! Celý film jsem žasnul do čeho se ta Uma uvolila. Čekal jsem pohodovou komedii, ale toliko trapných okamžiků, ve kterých jsem se styděl za hlavní představitele rozhodně ne. Luke Wilson mi do role vůbec neseděl a Anna Faris znovu dokázala, že na role tupých blondýnek se fakt hodí. Takže když sem uslyšel větu: "Ty si ta nejinteligentnější...", bylo hotovo. Ty dvě hvězdy dostává film jen za muziku, protože ta mi rozhodně sedla. Až mi bylo líto, že se musí objevit zrovna v takovym propadáku. Moje superbejvalka byla asi tak super, že na mou vlnu se nenaladila. ()

Radiq

Místy vtipná komedie, která nijak neurazí. Je to celkem dobrej nápad. Nejlepší scéna je asi se žralokem. Škoda, že tam nakonec nevysvětlili, proč se jmenovala G-Girl. ()

tom88

Veľmi príjemná pohodová komédia s dávkou superhrdinskosti. Režijne priemerné, zvuk a kamera celkom dobrá. Efekty tiež ušli. Akčné scény sú celkom dobre natočené. Romantické scény ničím nezaujímavé, ale celkovo milé. Herecky zaujímavé, no zahrané priemerne. Oddychovka na úrovni. 60% ()

otík

Pohodová a průměrná komediálně-romantická variace na supermana, jen tentokrát v roli nezdolného hrdiny uvidíme ženu, která nezvládá rozchod s milencem. Kromě hodně otravné střední pasáže filmu, kdy je Uma Thurman opravdu nesnesitelná, se divák bude solidně bavit. Alespoň že Luke Wilson si konečně mohl uvolněně zahrát příjemného chlapíka. Hudba: Teddy Castellucci ()

Kjůkíí

Ten závěr, no to byla fakt hrůza, jinak Uma drží tento film ve vyšší kategorii než kam podle scénáře patří, takový typický béčkový film, pár vtípků a překvapní, žralok v obýváku, to se člověku nestává každý den. Scénáristé dokázali scénář tak zprznit, že ke konci se na to nedá dívat, jen se zasmějete, co všechno se dá vymyslet a natočit za kraviny. Luke Wilson nehrál snad nikde jinde než v takovýchto romantických komediích, on je snad i vyhledává. Uma zvolila teď něco, co jí v roli sexy kočky moc nesedí, je to pod její úroveň. Anna Faris, ta vypadá všude hloupě. No snad jedině .. Rozdat si to s někým nad Empire State Building, proč nééé. ()