V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

neo_ap

Film není tak dobrý, jak ho propagují upoutávky. Ale. Není zase tak špatný, na romantickou komedii. Tenhle žánr mám rád. Ale takovýchto dobrých filmů, je opravdu poskromnu. Tento patří asi do toho průměru. Umu Thurman, nemám moc v lásce. Ale, sem, tam, mě překvapí, jak jí to sekne. Jako i v tomto případě. A film. Nápad není špatný. Ale jako v případě snímku Tohle je válka!, nebyl dotažen k dokonalosti. Nakonec, - pěkná podívaná, i díky Anně Faris. 50/100. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zlomil jsi mi srdce a já ti teď dolámu všechno ostatní!" Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by vypadal vztah s Wonder Woman či Supergirl!? Tento film to popisuje. Film o vztahu a jeho následném rozchodu se superhrdinkou. V tomto případě G-girl, kterou si zahrála Uma Thurman. Ta byla úžasná, ač hrála kopii Supermanovi sestřenky. K popukání byla třeba postelová scéna. "Koupíš mi nové lůžko nebo penis?" A pak hozenej žralok oknem. "Proč po nás G-girl hodila žraloka?" Či sexuální harašení s Annou Farisovou. To je asi všechno, takže na komedii to má málo vtipů a vtipných momentů. "Jde o tvůj jazyk. Špatně ho totiž používáš. Strkáš ho do pusy jako leklou rybu. Máš s ním přece trochu kmitat." - 50%. ()

Covenant

Tento film asi zaslouženě nefiguruje mezi těmi nejlépe hodnocenými. Nicméně musím přiznat, že velké potíže jej dokoukat jsem neměl. Mám celkem rád parodie, nejvíce pak ty, které mě tu a tam dokážou rozesmát. Zde bych na první dobrou asi vypíchl scénu, kdy rozzuřená superbejvalka hodí svému bývalému příteli do ložnice bytu nacházejícím se asi ve dvacátém patře pětimetrového žraloka. Luke Wilson pak před zuby hladového lidožrouta jen se štěstím uhájil svoji výbavičku. Uvědomuji si, že je to trochu plytké, ale nebudu pozér, prostě mě to pobavilo:) ()