poster

Wonder Woman

 • USA

  Wonder Woman

 • Irsko

  Wonder Woman

 • Kanada

  Wonder Woman

 • Velká Británie

  Wonder Woman

 • Nový Zéland

  Wonder Woman

 • Austrálie

  Wonder Woman

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 141 min

Externí recenze k filmu (21)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ****

  "Kombinace řecké mytologie, konverzační komedie a válečného dramatu funguje. Protože si tvůrci dali tu práci a prve vykreslili zázemí postav, než je pustili do bitevní vřavy. Chemie mezi ústřední dvojicí je uvěřitelná a hlavní hrdinka je sympatická svým ušlechtilým idealismem, který vybízí k…" (více)

 • CinemaView.sk (Petra Adamková) ***

  "Snímka Wonder Woman sa teda vôbec nevymyká zo stredného prúdu populárnej tvorby, režisérka Patty Jenkins si netrúfla vykročiť za hranice komfortné väčšine publika. V scenári zakopnete o viacero dier a na strane antagonistov vás čaká len klišé. Snímke sa podarilo len jediné: presvedčiť, že sila …" (více)

 • Comicbox.eu *****

  "Celkově se ale film rozhodně povedl a zřejmě pomohl prolomit i pomyslnou kletbu současných DC filmů. Volba režisérky se zjevně osvědčila. Film je dost srovnáván s prvním Kapitánem Amerikou, který na mě rozhodně tak dobře nezapůsobil. Filmů z první světové války taky mnoho není, což je další plus.…" (více)

 • Comixzone.cz **

  "Možná ten film zkrátka nebyl cílený na mě. Jsem ochotný uznat, že jsem vážně nepochopil celou myšlenku toho filmu. Nejsem mladé děvče, takže možná nedokážu docenit ten úžasný moment, kdy po plátně běhá (pravděpodobně) drsná ženská hrdinka a dělá všechno co je samozřejmostí u hrdinů mužských. Na…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ****

  "Wonder Woman je více než uspokojující film. Po Muži z oceli a již zmíněném Batman v Superman studio D.C. konečně představuje kvalitní snímek se zajímavou zápletkou. Ovšem těžko by byl takový, jaký je nebýt hlavní představitelky, která ztvárnila roli tělem i duší. Za pochvalu stojí i speciální…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Jakub Laxar) ****

  "Wonder Woman by si žádný komiksový fanoušek neměl nechat ujít. Ať už od svého superhrdinského spektáklu vyžadujete spoustu bitev, humor, zajímavé postavy nebo dojem velkoleposti přesahující lidské chápání, zde to najdete. 75 %." (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) **

  "Nedá se říct, že by Wonder Woman byla vyloženě shitový film, a rozhodně není tak blbá, že byste se smáli na nesprávných místech. Gadotová i Pine mi do svých rolí velmi dobře sedli. Ale je na ní vidět, že nemá žádnou pořádnou strukturu, pramálo originálních nápadů, a producenti se většinu problémů…" (více)

 • Filmovyguru.cz (David Hanuš) ****

  "Ženská superhrdinka v samostatném povedeném filmu tu ještě nebyla. A je dobře, že se to podařilo právě ve stáji DC comics, který utrpěl po předchozích filmech několik posměšných urážek. Wonder Woman má slušně našlápnuto." (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Wonder Woman sice trápi pár menších chýb, ale inak sa dá povedať, že na štvrtý pokus to konečne vyšlo. Výsledkom je zábavný a samostatne fungujúci superhrdinský kolos, ktorý si je dobre vedomý určitej naivity a navrch mu nechýba ani jednoduché, no adekvátne pôsobivé morálne posolstvo. Takže áno, v…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Jinak tematicky je Wonder Woman něco mezi Thorem a Kapitánem Amerikou (nadpřirozená postava z jiného světa, ryba vržená mimo svůj rybník, boj s Němci ve světové válce), vizuálně je však podobná spíš Batman v Superman. A za podívání určitě stojí, byť je evidentní, že především z hlediska dějového a…" (více)

 • Generace21.cz (Jana Leichterová) ****

  "Navzdory několika zaškobrtnutím a ne zcela nosné dějové lince, která občas trochu udýchaně napodobuje nějaký posun ve vývoji, je Wonder Woman celkově podařeným akčním snímkem. Hlavní ženská postava je pro svět komiksových superhrdinů dobrou zprávou sama o sobě, navíc je-li ve skutečnosti opravdu…" (více)

 • Kritiky.cz (Karolína Černá) ***

  "Od filmu jsem mnoho neočekávala, protože komiksové příběhy jsou kresleny pro čtenáře a těžko se převádí na filmové plátno. Pokud se to podaří, pak je to sice příjemné setkání, ale už je to jiné zobrazení příběhu. Amazonka Diana ze své kreslené podoby ožila do pěkně tvarované a sebejisté mladé ženy.…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) ****

  "V závěru pak sice začne nebezpečně balancovat na hraně digitálního balastu, zvlášť když se obloukem lehce vrátí k antické mytologii ze začátku, přesto si zachovává rozum i srdce a ideálně tak završuje cestu Wonder Woman k úloze ochránkyně." (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) ***

  "Režírující Patty Jenkins tedy na začátku filmu krásně prodá oba hlavní hrdiny a vytěží maximum z jejich dialogů, které jsou dost zajímavé i zábavné na to, aby začala fungovat ústřední romance. Jakmile ale Diana se Stevem opustí bájný ostrov a přesunou se do Londýna, film se promění v křečovité…" (více)

 • Multiverzum.sk ****

  "No viete čo? Využili niečo, čo sme už 100x videli, ale aspoň to funguje!!! No a čo, že to neprinieslo nič prevratné, je to solídny, zábavný, znovapozerateľný film, a to potrebovalo DCEU ako soľ. Výborne to vyzeralo (len pár počítačových efektov ma zabolelo, vo výsledku však super), fighty boli…" (více)

 • NaFilmu.cz (Tomáš Lesk) *****

  "Gal Gadot je jednoduše úžasná. A koho nepřesvědčila v BvS, toho jednoznačně okouzlí zde. I bez lasa pravdy tvrdím, že Wonder Woman nakopala zadek nejen mytologickému nepříteli, ale nepřímo i sebevražedné partičce zlosynů, synu Kryptonu a netopýřímu Detektivovi… Je tu humor, který funguje. Akce, jež…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ***

  "Pár nápadů a slušných momentů tam sice je, novinka v režii Patty Jenkins ovšem opisuje snad veškeré chyby které trápí filmový vesmír od DC snad od jeho počátku. Byť v dílčích momentech zábavná a nápaditá, v celku působí Wonder Woman jako další laciná, přehuštěná a mdlá podívaná, která zahazuje…" (více)

 • Pinbacker.cz (Adam Hencze) ***

  "Diana Prince klátí první světovou! Wonder Woman je určitě prozatimní filmový lídr DCEU počinů, charismatická dvojice Pine/Gadot společně s kvalitním řemeslem bojují proti machinačním zásahům studia a šílenému závěrečnému digibordelu – obojí snímek kazí víc, než cokoliv jiného. Přestřelená stopáž s…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ***

  "Bohužel ani Wonder Woman se nevyhne klišé a úsměvným přešlapům, ať už ve scénáři nebo ve speciálních efektech. Mnozí to ale jistě dokáží prominout už jen při vzpomínce na ikonický okamžik, kdy od sebe Gal Gadotová v plné výzbroji zuřivě odráží množící se nepřátele, zatímco za ní hoří trosky…" (více)

 • Styl-zivota.cz (Richard Spitzer)

  "Komiksoví fanoušci jistě uvítají návrat ženské hrdinky na stříbrné plátno, fanoušci postavy Wonder Woman budou patrně nadšeni z jejích „válečných úspěchů“. Ti ostatní mohou očekávat tradiční řemeslně zručnou podívanou, dílem složenou ze starořecké báje, větším dílem z klasického válečného snímku a…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) *****

  "Sólovka ženské superhrdinky ze stáje DC je velkým překvapením. Od začátku do konce výborně funguje, učí se z funkcionalit konkurenčního univerza a zároveň posiluje klasické postupy, které jsme milovali u původních supermanovských filmů. Wonder Woman s tváří Gal Gadot je jednou z…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace