poster

Horší to už nebude

 • Česko

  Horší už to nebude

 • USA

  Stranger Than Fiction

 • Slovensko

  Horšie to už nebude

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2006, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  *****

  Tak trochu jiný film. Ale když přistoupíte na Forsterovu hru, tak si ho prostě zamilujete. Nabušený herecký ansábl nemá slabý článek, originální námět je zpracován na výbornou a Maggie je zatraceně sexy... Chápu, že někomu to prostě nemusí sednout, a bude donekonečna rozebírat proč a jak, ale mě všechno pasovalo perfektně. I závěr, který Emma Thompson obhájí během jednoho rozvitějšího souvětí. Forster stoupá režijně a Ferrell herecky, jsem za to upřímně rád.(22.3.2007)

 • Renton
  ****

  Scénář: Zach Helm .. Nápaditě pojaté. Škoda té přeslazenosti a mdlého závěru.(5.4.2007)

 • Subjektiv
  ***

  Na počátku tohoto filmu stojí nápad. Nápad, který slibuje velkou zábavu. Své sliby však plní ledabyle a nakonec divák dostane jen prachobyčejnou romanci o chlapíkovi, kterému jistý hlas a láska změnily život, k lepšímu samozřejmě. Jen jako bonus tu máme onen nadpřirozený prvek. To ostatní (krom kvalitního řemesla) je průměrné, byť milé, laskavé a konejšivé, v jádru ale šedé a zapomenutelné. Slabé ***.(6.9.2008)

 • ORIN
  *****

  "Harold Crick lived his life." (his so-called life)... Potírání rozdílu mezi takzvaným uměním (literaturou a filmem). Stranger Than Fiction porušuje zpočátku všemožné filmové postupy a klišé, aby se v nich v závěru doslova vyžíval... Forster měl k dispozici vskutku vymazlený herecký ansámbl, s ním se natočit špatný film prostě nedá (a hlavně nesmí!(24.11.2007)

 • AngelAngie
  *****

  Rozmýšlela jsem se mezi 4mi a 5ti hvězdičkami, jenže jsem nakonec prostě musela dát nejvyšší počet. Tohle je tolik výjimečný a originální film, že kdybych mu dala 4, znamenalo by to, že mi tam chybělo ještě dost .. a to bych lhala. Herecké obsazení bylo bravurní - Ferrell mě baví čím dál víc, jeho citlivý projev, jenž opravdu působil jako by byl tím největším looserem na světě bez toho, aby přehrával a působil dementně jak tomu u jiných jeho rolí bývá, byl kouzelný. Maggie byla opět překrásná a její tulení se, úsměvy a vášeň film zpestřily tak, že líp by to nešlo. Dustin působil šarmantně, inteligentně, jeho role byla výborná. Queen tentokrát upustila od velkého humoru a byla za dámu, dámu, která mě velmi okouzlila .. a Emma? Zbytečné cokoli psát, vyřážela mi dech ..(26.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace