Bob a Bobek na cestách

Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, (2003–2005), 6 h 4 min (Minutáž: 7 min)

Série(4) / Epizody(52)

Klobouk kouzelníka Pokustona není obyčejný klobouk. Bydlí v něm totiž dva králíci – Bob a Bobek. Bob je sice velmi chytrý a přičinlivý, ale zdaleka není tak šikovný a nápaditý jako menší Bobek. Oba se každé ráno vydávají z kouzelníkova klobouku prožit komická dobrodružství a veselé příhody. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Mr.Floyd

Treba oceniť snahu o vzkriesenie tejto večerníčkovej legendy. Nič iné sa ani oceniť nedá, s pôvodným večerníčkom sa dajú tieto nové série porovnávať len ťažko, teda aspoň ja som mal pocit, že už to nie je ono. Dej a dialógy mi pripadajú až príliš jednoduché, čo môže byť snahou o zameranie na najmenších divákov alebo tiež dôsledkom nedostatku tvorivého talentu. ()

Paity

Cestování Boba a Bobka se moc nepovedlo. Samozřejmě, že jako dítě jsem byl rád i za tohle, ale oba králíci mají na víc. ()

gombarix

Ne. Možná jsem konzerva, ale modernizace Bobu a Bobkovi podle mě neprospěla. A občas to bylo moralistické až hrůza. ()

Drom odpad!

Tak tohle tedy opravdu ne. Nikdy jsem ty dvě nepovedený Pokustónova kouzla s ušima neměl moc rád, ale co za debily z nich udělali v tomhle pokračování pro peníze? A to nemluvím o všem ostatním, jenž svou duchaplností snese smělé srovnání s reklamou na libovolnou übercool koninu pro nactiletý parchanty. Kdo tohle napsal? Ňákej kravaťák z marketingový agentury? Asi nedostatečnej brejnstorming při týmbildingu, protože prognóza multibarevnýho grafu při prezentačce v zasedačce byla jistě dokonalá a průzkum trhu nikdy nelže. Jinak si fakt nedokážu vysvětlit, že selhal tak slibnej byznysplán... ()

JosefTomas

Pokračování není tak špatné a je to i pojato na vzdělávání dětí, ukazují jim plno různých míst na zemi a řeknou i někdy názvy významných památek, ale na původního Boba a Bobka to nikdy mít nebude. 60% ()

OJan

Epizody v prvních dvou sériích jsou dobré, ale epizody ve třetí a čtvrté sérii jsou už špatné. Jinak animace dobrá, občas vtipné. |65%|, (počet zhlédnutých epizod: 52) ()

Petr59

Tak tohle se mi tedy moc nelíbilo. I původní díly Boba a Bobka mi k srdci nepřirostly. Tohle se však nemůže původnímu Bobu a Bobkovi vůbec rovnat. Je to celkem nepovedený večerníček. Hodně nudné díly, ještě k tomu v blbé formě. ()

Neklan006

Ivo Hejcman dokázal pohřbít i takové legendy jako Boba s Bobkem.... O pár let později bude tenhle démon českého animovaného filmu excelovat s kultovním večerníčkem Berta a UFO ()

peeteno78

V malých dávkách se to dá snést, ale nedokážu si představit, že bych koukal na více dílů vkuse. Jinak to ale byl pěkný seriál, co si jako dítě pamatuju. V těch sedmi minutách to myslím nijak neurazí. A skvělý dabing Josefa Dvořáka tomu taky dodal šmrnc. ()