Bob a Bobek na cestách

Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, (2003–2005), 6 h 4 min (Minutáž: 7 min)

Série(4) / Epizody(52)

Klobouk kouzelníka Pokustona není obyčejný klobouk. Bydlí v něm totiž dva králíci – Bob a Bobek. Bob je sice velmi chytrý a přičinlivý, ale zdaleka není tak šikovný a nápaditý jako menší Bobek. Oba se každé ráno vydávají z kouzelníkova klobouku prožit komická dobrodružství a veselé příhody. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

ElisD

Není to už, co to bývalo, přesto to moderno bylo podáno - pro mne - zkousnutelně a lepší Bob a Bobek moderní než žádní! ()

DjLibnei

Salam alejkum... Děkujem za salám, ale my jsme na mrkev... Kudy se jde do Třeboně? ... Jo a pane, vyměňte si pyžamo... 80% - už to není ta starý klasika, ale lepší než drátem do oka. Mě se to líbilo a s malou jsme se pěkně nasmáli :) ...nebo pěkně nasmál? :D ()

Paserak

Trochu jsem zíral když si náš Honzík vyprosil puštění DVD s králíky. Čekal jsem staré příběhy, které jsem znal nazpaměť. Ale ejhle! Jak to, že nebyla klasická králičí rozmluva na téma rozcvička? Zpozorněl jsem abych se dovtípil, že jsou to nové díly. Josef Dvořák stále naprosto super, ale jinak mám pocit ysmíšené. Nechci říct, že je to špatné. Honzík je nadšený. Jen už jsem asi trošku starší... Na králičí obranu musím říct, že už vznikla serie mnohem děsivějších s debilnějších večerníčků o zahraniční produkci ani nemluvím. Takže králíci, furt vám fandim. ()

DAJAAAA odpad!

Bože co to udělali z mého oblibeného večerničku.Animace je daleko horši.A všichni vypadaji a chovaji se jak by na něčem jeli. ()

Azareth

Bob a Bobek, Tom a Jerry, Lolek a Bolek - tieto 3 menované rozprávky pozná takmer každý čech či slovák. Sú mnou obľúbené a ako dieťaťu mi ukázali, že svet rozhodne nie je len o zlom a že môžeme všetci, svojou silou vytvoriť mier. Toto sa mi však nepáčilo na toľko, aby som mohol hodnotiť kladne. Nie je to záživné tak, ako starý Bob a Bobek, čo nie je ani trochu dobré. Moju priazeň si to nezískalo, zlé to ale nie je. ()

mnaucz

Původním sériím se to rovnati nemůže. Ale první díly nejsou tak špatné. Jako dítě jsem to měl rád. Zpětné to tak geniální není, ale jsou horší reinkarnace večerníčku. Tohle není špatné. ()

Anýz

Na můj vkus příliš novodobé. To, že putují po jiných zemích, je od autora spíše hloupost. Zřejmě chtěl, aby se děti naučily zeměpisu, ale Bob a Bobek v Čechách byl o mnoho lepší. ()