Bravo Girls: Všechno nebo nic

• USA Bring It On: All or Nothing (více)

Britney Allen je nejoblíbenější dívkou prestižní školy a také kapitánkou místních roztleskávaček a dívkou quarterbacka Brada Warnera. Nejvíc jí závidí ambiciózní Winnie Harperová, která se ji po celé roky marně snaží porazit a nahradit v čele týmu i po Bradově boku. Pak přijde těžká rána. Otec Britney přijde o práci a rodina je nucena přestěhovat se do dělnické čtvrti Crenshaw Heights. Britneyin život se změní z pohádky v noční můru. Musí předat vedení týmu Winnie, která ji rafinovaně vmanipuluje do situace, kdy musí přísahat, že než by byla roztleskávačkou jinde, raději jí nebude vůbec. V nové škole se hned první den dostane do ostrého sporu s Camille, kapitánkou místních roztleskávaček týmu Válečníků. Jenže pak se ukáže, že Britney je skvělá roztleskávačka, a Camille nutně potřebuje zaplnit místo v týmu někým zkušeným. Změna školy a snaha přizpůsobit se novému prostředí dívku pomalu odcizuje bývalým kamarádkám. Opět se dostává do sporu s Camille, když se pokusí do sestavy prosadit nové prvky. To nejtěžší však Britney čeká ve chvíli, kdy se musí rozhodnout, na kterou stranu se přidá. (TV Nova)

Angie91

A mně se to líbilo.... sice to je klišé nad klišé, ale je to naprosto super odreagovačka, když váš den nestojí za nic! ()

Marina111

Júúúj, to zas bolo zábavy! Belošky vz. čierne baby z ulice... Áno, začína nám to sršať originalitou... A v takomto duchu pokračuje tento "milý" film aj ďalej... Jedna pravdepodobná situácia strieda druhú, intriguje sa, randí sa, bojuje sa, a nakoniec sa všetko na dobré obráti, len aby sa mohla správiť tá slávna americká bodka zvaná "happy end". A aby to nebola len taká tuctová priblblá zlátanina, tak sa to aj tancuje: ak teda tie umelé zostavy roztlieskavačiek možno považovať za tanec... Možno zachádzam priďaleko, ale pre mňa je to len taká americká verzia socialistickej spartakiády... Ale nech! Hlavná vec, že dievčence sa predvedú v minisukienkach. A aby bol úspech 100% zaistený, prichádza na scénu aj Rihanna... Fú, ešte šťastie, že do tejto vyslovene komerčnej záležitosti nezlánarila Solange aj sestričku Beyoncé... Skrátka; ďalší produkt vymývajúci mozgy mladým pubertiakom, na ktorom sa dá sice pousmiať, ale omnoho lepšie by ho bolo asi ignorovať. ()

spiritus

Vzhledem k tomu, jaká je to blbost je pozoruhodné, jak velké jsou u tohoto dílka tržby za prodej DVD. Kvalita prohrává na plné čáře s takovýmto jedním velkým nic. Smutné. ()

Brylin

Pro mě stupidní, trapné a plné klišé, avšak cílové publikum (slečny 11-13 let s US pasem nebo zálibou v moderním tanci) musí jásat. Odpad! nedám kvůli tanečním číslům a ucházejícím dorostenkám. Jedna hvězdička. ()

Lilloos

První polovina se zdála být správně přiblblým teenage filmem (zkratky, scéna o stěhování) a já se skutečně bavila (ať už to byl úmysl tvůrců nebo ne). V druhé části se do popředí dostalo roztleskávání, což přineslo dobré taneční/sportovní výkony, ale na úkor děje a vtipů. I přesto se mi tenhle díl líbil zatím nejvíc z celé série, a co musím vyzdvihnout je soundtrack (Avril Lavigne, Rihanna, Gwen Stefani). "Jako kapitánka bych tě hned mohla vyloučit z týmu." "Jako karatistka ti můžu nakopat zadek." ()

arcticsky

Obyčejně jsou takové filmy zralé na nakopnutí do zadku. Zde se mi ale dost líbily taneční (gymnastické) scény. Jinak ovšem tradiční slepičárna... ()

waits

Komu je čtrnáct a patří mezi třídní elitu, tak dá pět. Mě je o dost víc, takže na mě kašírovaní zobrazení chudiny aní přehrávané grimasy v pohádkovém příběhu neohromily. Ale jo, holky pěkný, taková mále pitomá podívaná. ()

pend

Pro ty, co čtou Bravo girls, nesporně povinná záležitost. Pro ostatní jednohubka, na některá děvčata se ovšem pěkně kouká... ()

freeze.art

Jeeee, na to, že jsem od toho vůbec nic nečekal, tak se mi to docela líbilo...Tanec ala ghetto byl super..A taky se mi líbí Hayden Panettiere :))) ()

atmen

Pouze pro ty, kteří chtějí konečně zjistit, v čem tkví kouzlo roztleskávání na amerických středních školách. Koukal jsem pozorně a jediné, co okouzlilo mě, byla představitelka hlavní role H. Panettere... Je s podivem zdejší vysoké hodnocení... ()

caroleen

Budu hodná. Dvě hvězdičky za scénář, taková ta americká teenegerovská taneční klasika, ale tu jednu hvězdičku navíc si zaslouží za super choreografii :) Jinak asi bych žila spokojeně dál, i kdybych o tenhle film přišla. ()

Anduril

Sorry, ale mne sa to páčilo. Nechápem prečo, ale je to tak. Boli tam dobré hlody, naozaj som sa zasmial. Síce som to chcel po pár minútach vypnúť, ale neľutujem, že som to dopozeral až do konca. pekné herečky som si až tak nevšímal, skôr ma zaujalo priateľstvo, charakter, citové vydieranie dievčaťa chalanom. Takže som tam toho našiel viac. Príbeh dosť kopíruje jednotku, až na pár odtieňov, ale zasmial som sa viac. Takže dávam *** Na jedno pozretie mi to však stačí. ()

Pingu

První polovina filmu mě přišla jako parodie :o)) Dialogy opravdu příšerné. Ne že by se to ve druhé polovině nějak víc zvedlo, ale aspoň už to jak parodie z 50% nevypadalo.............nicméně to nebyla nuda, spousta sexy holek a pro mně gymnastickýho lajka sqělé sportovní výkony roztleskávaček a ROZTLESKÁVAČŮ :o))))) - BRRRR, to je ale strašný slovo :o)) ()

Amgis

2,5 hvězdičky za tento filmek, ze začátku to vypadá, že se to nedá ani dodívat, ale potom to přejde alespoň do lehkého podprůměru. +dobrá hudba, holky, - příběh ()

Lipi21

42% REŽIE: ** KAMERA: ** SCÉNÁŘ: * (banální, ploché, po 5 minutách znáte budoucí zápletku i její rozuzlení... komedie pro teenagery...) HERCI: *** (především za půvabnou Hayden Panettiere a všechny ostatní slečinky v miniaturních šatičkách, taky uznání za akrobatické a sportovní výkony, minus za úchylnost hlavního hrdiny) HUDBA: ** ()

gazogazo odpad!

Skoro (úplně) stejný příběh jako v původních Bravo, girls... Jen ještě tupější, víc Disney, víc USA, víc sračka. ()

chrispe

No, podprůměrný teenagerovský roztleskávačský film, na který se ale dá podívat i dvakrát (vyzkoušeno). Ale jednička měla alespoň kmitání, tady ty prsty štěstí už neměly tu správnou šťávu. ()