Hrdinka amerického thrilleru, manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová), pracuje i na Štědrý večer, a když chce konečně odjet domů, zjistí, že hlídač Thomas (Wes Bentley) na ni v podzemí nalíčil past. Buď se jí podaří utéct, nebo přijde o život...  Je Štědrý večer, ale mladá ambiciózní manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová) je ještě stále v práci. Chce vše dodělat, než vyrazí na rodinnou večeři. Když konečně sjede do opuštěné garáže, zjistí, že nemůže nastartovat auto a nemá signál v mobilu. Pomoc jí nabídne přátelský hlídač Thomas (Wes Bentley), ale když se ani jemu nepodaří auto spravit, řekne Angele, aby s ním povečeřela. Ta se jen zasměje, jenže záhy zjistí, že se ocitla v situaci, která rozhodně úsměvná není. Probudí se totiž přivázaná k židli ve studené místnosti pro bezpečnostní službu v podlaží P2 a je si jistá, že štědrovečerní večeře je to poslední, po čem Thomas prahne. Teď záleží hlavně na její odvaze a touze žít, aby se jí odtud podařilo utéct. Americký hororový thriller režíroval Franck Khalfoun. (oficiální text distributora)

Mihail123

Rachel Nicols s obrovským výstrihom+úchylný "elvisácky" Wes Bentley spolu s dusnou atmosférou tvoria slušný horor/thriller. ()

Danny F.

Až na perfektní detailní scénku s nabouráním do sedícího člověka, slabší thriller, kterých je (bohužel) stále víc. 35% ()

zdenny

Chlapec se chtěl dostat do lepší společnosti... Platonicky se zamiloval do manažerky dobře situované firmy sídlící v budově, kde on byl hlídačem podzemního parkoviště. Že kvůli ní "z lásky" zabíjel, to ještě pochopím, ale že si myslel, že jí tím pomáhá, tak to je na psychiatra. Film je celkem syrový i surový zároveň (umlácení baseballkou a následné "doražení" autem - to bylo fakt pro otrlejší povahy, a to se mi nechce moc rozepisovat o probodnutém oku - podobné je k vidění ve filmu Turistas). Ale teď vážně: Myslím, že by se nikomu nelíbila situace, kdy je v takřka bezvýchodné situaci v moci psychopatického sadisty, na kterého neplatí nic a ani se s ním nedá normálně mluvit, třebaže on vypadá, že by se to dalo? A fakt, že se to udává o vánocích, kdy chce být člověk s rodinou více než kdy jindy, tomu dodává jen punc vrcholné bezmoci, kterou opravdu nesnáším. Wes Bentley zahrál toho zmrda tak dokonale, že jsem jej od začátku do konce skutečně nenáviděl. A nakonec: film jsem viděl v originálním znění, což stoprocentně doporučuji, protože český dabing určitě nepodtrhne ani jednu ze dvou atmosfér - 1) strachu, bezmoci a odhodlání, 2) nepříčetnosti, krutosti a zuřivosti. V tomto případě skutečně není nad originál, který je točen v autentických prostorách, kdežto dabing je namluven ve studiu a prostě nemá tu sílu --- pořádně a od plic si zařvat. ()

lykan9

P2 rozhodně nijak neurazí. Samotný příběh je velmi jednoduchý až primitivní, ale tento nedostatek značně napravuje dobře dávkovaná brutalita a skvostný pohled na Rachel Nichols. Ani Wes Bentley nezaostával. Jeho šílený výraz vyloženě navádí k rolím šílenců. P2 sice není nijak výrazným hororem, ale podpis Alexandera Ajy je tu znát a podobné filmy se dají s přehledem pustit i víckrát aniž by se divák nudil. Rozhodně nadprůměr. ()

Guzo

Klasický béčkový horor, avšak ne nějaký z těch obyčejných vyvražďováků. Nezemře tu 10 lidí za celý film a na konci vrah ještě dvakrát neožije. A to se mi na tomhle filmu právě líbí. Snaží se alespoň trochu vybočit z těch tuctovek. 7/10 ()

Ichabod

Nadstandartně vyvinutá představitelka a celkem snesitelný Bentley film drží nad vodou víceméně sami. Scény nejsou nijak objevné, brutalita nezaujme a pointa není nikde a po dokoukání si na reprízu asi do smrti čas nenajdete. Skvělé bylo snad jen použití těch několika vánočních písní co ve filmu zazní. ()

blackJag

Film má jasnou smůlu v tom, že na každý relativní klad připadá jasný zápor. Rachel Nicholsová je hezká (perfektní siluetu o dva roky později tak skvěle zúročila v kombinéze jednotky G. I. JOE), narvaná do slušivého výstřihu, její herecký kolega se ale do role zoufale nehodí (Bentleymu nevyšel záporák ani v GHOST RIDERovi ze stejného roku). Snímek má celkem slušnou optiku, na zvolené téma se ale zbytečně rozbředá a šlape vodu. Každé mírné pozitivum ve stínu své negace, aneb průměr, kterému svěřený čas možná ve zlosti nevyčtete, vzpomínat na něj ale také nebudete. 50% ()

Zagi20

Béčkový horror o vyšinutém zaměstnanci podzemního parkoviště a jeho nevinné oběti s velkým výstřihem. A právě ten výstřih, je asi největší důvod, který mě nutil film dodívat. A je asi taky tím jediným co si z filmu opravdu zapamatujete. ()

Kosmik 1

Pěkný obal, ale tím to bohužel taky končí. Je fakt, že jsem ještě neviděl horor z prostředí podzemních garáží, avšak čekal jsem mnohem víc. Pár (jedna nebo dvě) krvavých scén to nezachrání, zbytek je totiž nuda. Hodně nevyužitý velký prostor, kde se nahánějí dva lidé. Když navíc ani ze záporáka nemám strach, tak je to hodně špatný, se vlastně nemám čeho bát a žánr horor pak pro mě postrádá smyslu. Jeden z dalších průměrných "hororů". 55% ()

mrx.friend

Klasická láska až za hrob story okořeněná Ajovou brutalitou; thriller, který jede podle už kolikrát viděné šablony a tím pádem se nevyhne řadě klišé, takže...asi tak :( ()

Jaro.Krafcik

19.Deň filmového adventného kalendára. Vôbec som nečakal taký dobrý film. Ten názov dosť odrádzal. A fakt som nevedel čo čakať. Ale bolo to viac než dobré. Ja som spokojný a film môžem len doporučiť. Pred sviatkami, kde je veľký predvianočný zhon.. mi sadol dobre. Dobrý hororový thriller a hlavne vianočný. 4* ()

jenik71

Měl jsem náladu na thriller, tak jsem si pustil P2. A vůbec to nebyla špatná volba. K celkem slušné atmosféře postačila podzemní garáž, jedna sympatická pracovnice, která v ní zůstala zavřená a jeden hlídač psychopat. Čtyři hvězdičky dávám proto, že mi to přišlo nadprůměrně natočené a také proto, že už jsem viděl větší blbosti. ()

zolo23

Tento film mi nejako ušiel, už dlhšiu dobu som ho mal v hľadáčiku, ale konečne som sa k nemu dostal. Neľutujem, jednoduchý ,napínavý thriller, ktorý ponúka solídnu hru mačky s myšou. Ani sa nedivím, že na scenári sa podieľal aj Alexandre Aja, ktorého mám docela rád a vždy ma zatiaľ dokázal príjemne prekvapiť. Stále sa je na čo pozerať, film ma ani chvíľu nenudil, takže zaslúžených 80 %. ()

Smileface

Wes Bentley hraje opět totálního magora stejně jako v Americké kráse. Thomas ovšem narozdíl od Rickyho nezůstane jen u slov a rozhodne se svému štěstí vyjít vstříc dost podivným způsobem. Svou lásku totiž připoutá na řetěz a jako dárek k vánocům jí dá brutální vraždu. Osobně mám horory v uzavřených prostorách docela rád a debutujíci Franck Khalfoun ukázal, že dokáže atmosféru strachu ztvárnit více než dobře. V globálu je sice P2 pouze průměrným hororem, ovšem kupa zajímavých nápadů z něj dělá obstoujnou zábavu. ()

BMAJTZ

Takovy obycejny film o psychopatickem straznikovi z parkoviste a jeho obeti. Namet nic moc originalni ale neni to ani spatne ani dobre. Logiku bych nezminoval ale na zahnani nudy tak akorat. 45% ()

DeLaMorte

Tento thriler mě celkem překvapil a dá se říci že mile.Atmosféra filmu by se v některých scénách dala i krájet navíc mě velice potěšilo že se opět potvrdilo pravidlo toho že film nemusí být plný hvězd ale pbčas bohatě stačí dva lidé v celém filmu...myslím tím samozřejmně většinu filmu.Scénář je trochu předvídatelný ale díky své atmosféře hodnotím tak jak jsem si zvolil. ()