Hrdinka amerického thrilleru, manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová), pracuje i na Štědrý večer, a když chce konečně odjet domů, zjistí, že hlídač Thomas (Wes Bentley) na ni v podzemí nalíčil past. Buď se jí podaří utéct, nebo přijde o život...  Je Štědrý večer, ale mladá ambiciózní manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová) je ještě stále v práci. Chce vše dodělat, než vyrazí na rodinnou večeři. Když konečně sjede do opuštěné garáže, zjistí, že nemůže nastartovat auto a nemá signál v mobilu. Pomoc jí nabídne přátelský hlídač Thomas (Wes Bentley), ale když se ani jemu nepodaří auto spravit, řekne Angele, aby s ním povečeřela. Ta se jen zasměje, jenže záhy zjistí, že se ocitla v situaci, která rozhodně úsměvná není. Probudí se totiž přivázaná k židli ve studené místnosti pro bezpečnostní službu v podlaží P2 a je si jistá, že štědrovečerní večeře je to poslední, po čem Thomas prahne. Teď záleží hlavně na její odvaze a touze žít, aby se jí odtud podařilo utéct. Americký hororový thriller režíroval Franck Khalfoun. (oficiální text distributora)

rakovnik

Průměrný thriller, který mě bohužel ničím (mile) nepřekvapil. Potěšila mě pouze jedna krvavá smrt, ale jinak od poloviny filmu čekání na konec bez napětí. ()

Martin741

Slabota, kde hororova atmosfera sice je a reziser Franc Khalfoun sa snazi. Herci sa vsak nejdu pretrhnut v hereckych vykonoch, a to plati aj o tej kozatej samici /Rachel Nichols/. No nic to, po jednom pozreni rychlo vyfuci z hlavy : 41 % ()

kaposlav

Jednoduchý a slabý scenár. Ako thriller to bolo málo napínavé a ešte aj predvídateľné. Sem tam niečo nedomysleli a ako horor to nebolo teda k posratiu. Sklamanie sa nedá zakryť, lebo som očakával trošku viacej. 2* ()

cariada

Musím říct že tohle mě docela dostalo. Velice slušný horor. Mělo to atmosféru a napětí. A zároveň se to nesnažilo být za každou cenu extra krvavý a bombastický.. Velice hustá je scéna s chlápkem na židli a následné rozmasakrování autem o zeď. Či ubodání psa (chudák pejsek). V řadě věcech se chová Angela nelogicky ,ale pravda je že asi by jsme se možná v takové situaci chovali stejně. Snímek je velice komorní vše se odehrává jen mezi dvě lidmi ostatní jsou tam spíš do počtu či aby se postarali o krvavou vložku. ()

Jino

P2 na mě nijak závratně nezapůsobil. Scénář je plný žánrových klišé a havní hrdinka mi byla nesympatická daleko víc než její protivník, takže jsem ani neměl potřebu, jí jakýmkoliv způsobem fandit, či dokonce přát záchranu života. Atmosféra mě teda tímto problémem minula a já se jen soustředil na její špatná rozhodnutí, potažmo na její velký výstřih. Nejvíce mě pobavila scéna s autem a kolečkovým křeslem. Podobně laděných filmů je hodně, tento však řadím do slabého průměru...jsou i horší. 45% ()

4daPeace

Verdikt: Elvis žije a nerad by byl na vánoční hostinu u stolu sám...Jestli jsem dal filmu Pokoj 1408 tři hvězdičky, tak tady musím zákonitě jednu přidat. I na zdánlivě malém prostoru krytého parkoviště se dvěmi postavami oběť a útočník s námi režisér rozehrává velmi povedenou hru na kočku a myš. Americky krásný Wes Bentley si za roli 'Elvise' zaslouží také zmínku. Nevím, proč bych měl (ještě navíc stále) fandit záporákům, jak tady píše 2-Xtreme, Bentleyho Elvis je prostě záporný záporák a takoví si zaslouží na konci pořádnou nakládačku bez jakékoliv lítosti. Veselé Vánoce! ()

Fallen_One

Slušný thriller s krásnou a dobře hrající Rachel Nichols (o co že se jí během filmu budete dívat především na jedno místo :-) a taktéž ucházejícím záporákem Wesem Bentleyem. Film utíká docela rychle, slepá místa spíše nejsou a uvěřitelné výkony zvláště u Rachel je třeba vyzdvihnout. Pěkné. ()

Pajky3

Souhra náhod tomu tak chtěla a já se v práci podíval na tenhle filmek. Nedavno jsem na něj narazil když jsem koukal, kde se vyskytla Rachel Nichols, která mě zaujala v Continuum. Nicméně film mi nepřišel nijak zajímavý, originální a ani atmosférický. S poměrně divným závěrem. Takže mě to nijak neokouzlilo, na druhou stranu se nedá ani říct, že by mě to nějak naštvalo.. ()

Juto

Jedná sa o veľmi svižný hororový príbeh, ktorý ničím neprekvapí. Prostredie je jednoduchá obchodná budova a podzemné parkovisko. Film je väčšinou len o dvoch hercoch. Nichols je rozumná herečka, ktorej najväčšou devízou v tomto filme je dekolt, len škoda že herecky na to nemá. 5/10 ()

Maty85

Celkem dobrej thriller na to že se to odehrávalo v jednom baráku nebo spíše v jednom patře :-)) Několik málo nejasností tam bylo jak to tak bývá, ale celkově slušný, jednoduchý ale slušný.... ()

fars

Taková ta klasika hororu, kdy obět stále uniká a uniká až se nakonec naprdne a stane se z ní nelítostný zabiják:-) Akorat ze i na relativne kratkou stopaz se film neuveritelne dlouho vlece, a zaporak je tak neschopny, az je trochu smesny. ()

Mrkvič

Jeden nápad a jeden film. Dost ubohý. Kozatá bloncka uvězněná v podzemním parkovišti s pošahaným hlídačem. Od začátku do konce je to jen mozajka střípků, které se očividně režisérovi v nějakém jiném filmu líbily. Ale že by je mohl využít nějak konstruktivně, inovativně, nebo je aspoň trochu logicky spojit, to ho už asi nenapadlo. Ono ho asi moc nenapadlo ani používat mozek, protože vedle té nudy je to i příšerně pitomý, nelogický a lekačky s brutálníma scénama fakt ubohý. ()

kinghome

Skvělý thriller s brutálníma scénama. Scéna s "úchylem" a autem byla fakt luxusní. Plus hezký kozy hlavní představitelky a máme tady povedenej thriller x) Vůbec to nebylo špatný. ()

Raven0

Hrozivá nuda! Podprůměrný horor s ještě podprůměrnějšími klišé. Kdyby alespoň ta hlavní hrdinka nebyla tak zoufale nesympatická kráva... Děs na ní pohledět, v mnohých chvílích jsem si přál, aby jí vrah už konečně zmasakroval. No a ten konec? To už je fakt konec. Ta hrdinsky drsná hudba konečného vítězství nad hrozivým zlem! Tomu jsem se už prostě musel zasmát... ()

lennyd

Vánoce, blíží se Štědrý večer, lidé pomalu zasedají k slavnostní večeři - jen Angela (Rachel Nichols), je stále v práci. Ale i ona už má padla, a zbývá jí jen najít auto (v několika patrovém podzemním parkovišti to může být trochu problém), odrazit nástrahy šíleného hlídače parkoviště, a může jet také domů. Právě ona se totiž stala vysněným cílem trochu pomateného strážce Thomase, který si vsugeroval, že jen s ní může tento slavnostní večer strávit - co na tom, že Angela o něm nemá ani potuchy, a hlavně má úplně jiný program ... Tento typ filmů se mi moc líbí - dva herci (dobře, bylo jich asi šest včetně psa), jedno parkoviště, tma a hra na kočku s myší, která se v ten pravý okamžik otáčí. Film určitě nepřináší nic, co bychom neviděli nikde jinde - ale svým způsobem mne zaujal (natolik, že jsem jej zvládl dvakrát a klidně si jej dám příště znovu, až ho budou dávat). Rachel Nichols je dostatečně sympatická (hlavně když je v pozdějších fázích jen spoře oděná), že jí odpustíme i leckeré nelogické kroky (asi v půlce filmu se dostane k hasičské sekeře, ale vtipně ji někde zapomene). Wese Bentleyho můžu, a svoji roli pomateného strážníka hraje na výtečnou (nebo nehraje? :) ). Suma sumárum - 4*. Jen jsem ještě zvědavej, jak by po skončení filmu Angela vše vysvětlovala úřadům, když si všechny důkazy zničila :) ()

Phietros

Občas se holt přesčasy v práci nevyplácí.. Angela to na štědrý den pozná doslova na vlastní kůži! Film by si zasloužil učitě více! Má vše co má hororoví thriler mít a odehrává se netradičně na veřejném místě. Garáže fungují pro atmosféru velice dobře a psychouš co jde po Angele není doslova vrahem s mačetou, takže vcelku dobrá podívaná. Myslím, že film nestojí na nereálném příběhu jako ostatní horory! Hravě by se to mohlo stát komukoliv z workoholiků u kterého by v práci seděl na vrátnici psychopat! Ikdyž asi spíše v americe! U mě lepší 3* ()

Luk80

Zamračený hlídač není jenom fanda Elvise, ale i garážního terroru. Jméno hlavní prsaté hrninky ocení především nadšenci Sleepaway Campu. Ano, Angela je věčná :-) Líbila se mi kamera Maxima Alexandra, který je s rešisérem Khalfounem jedna ruka. ()

Yoshimitsu

P2 = prsa číslo 2 i když bych se vsadil, že měla větší a nebo nosí kvalitní push up podprdu. S tím vyzývavým výstřihem úplně zastínila Mitchovu tmavší kolegyni, která se moc nepředvedla, tak příště myslete na Rachel ta se nestydí. Dávám 60% ()

Brandon

Je čas Vánoc, čas na příběhy s vánoční tématikou :-) Před rokem se mi touto dobou náhodou do života připletla skvělá Láska nebeská, která mě ohromila a zařadila se okamžitě do mé filmové topky, teď dostal šanci (opět náhodou) vánoční thriller P2. Ohromující byl ale snad jen dekolt Rachel Nichols, který málem způsobil fatální zadušení svátečním cukrovím. Jinak zcela průměrný, zapomenutelný film pro ortodoxní vyznavače prsatých blondýn a cákanců krve. ()

Antek

Žádné nové patro hrůzy se nekoná, spíše staré známé patro nudy, do kterého vedou pořád ty stejné výtahy. Poutavá studie na téma subžánru hry kočky s myší nenastává, spíše je to hra "jak to natáhnu, aby to mělo přes hoďku?" A odpovědí jsou samozřejmě ty nejbanálnější situace jako: návštěva policistů, pobíhání od jednoho auta k druhému atd. Bentley je více než co jiného parodií psychopata a hlavní hrdinka je -- no, prostě hloupá. Utéct z garáže by někomu zabralo pár minut, jí se to nedaří celý film. Americký thriller/horror se jako žánr zmítá v křeči, kterou sem tam přeruší exportovaný režisér. Tenhle kamarád Alexandra Aji měl však raději zůstat ve svém rodišti. Mezi kohouty. ()