Hrdinka amerického thrilleru, manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová), pracuje i na Štědrý večer, a když chce konečně odjet domů, zjistí, že hlídač Thomas (Wes Bentley) na ni v podzemí nalíčil past. Buď se jí podaří utéct, nebo přijde o život...  Je Štědrý večer, ale mladá ambiciózní manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová) je ještě stále v práci. Chce vše dodělat, než vyrazí na rodinnou večeři. Když konečně sjede do opuštěné garáže, zjistí, že nemůže nastartovat auto a nemá signál v mobilu. Pomoc jí nabídne přátelský hlídač Thomas (Wes Bentley), ale když se ani jemu nepodaří auto spravit, řekne Angele, aby s ním povečeřela. Ta se jen zasměje, jenže záhy zjistí, že se ocitla v situaci, která rozhodně úsměvná není. Probudí se totiž přivázaná k židli ve studené místnosti pro bezpečnostní službu v podlaží P2 a je si jistá, že štědrovečerní večeře je to poslední, po čem Thomas prahne. Teď záleží hlavně na její odvaze a touze žít, aby se jí odtud podařilo utéct. Americký hororový thriller režíroval Franck Khalfoun. (oficiální text distributora)

Rockerman

Ne ne, tohle na mne moc nezapůsobilo. Napětí je tady navozováno příliš uměle a nefunguje to. Já jsem se o tu ne příliš pohlednou, zato dobře "vybavenou" Angelu vůbec nebál a to je špatně. Možná je to tím úchylem, který vypadá, jakoby neuměl do pěti napočítat. Možná je to i tím, že jsem už podobnými snímky přesycen. Kdo ví? U mě je to tak na dvě a půl hvězdy. Dávám ale jen dvě, aby mě nenapadlo se na to podívat ještě jednou. ()

Rathalos

Mile prekvapenie z USA,vyborny hororovy thriller,ktory stavia hlavne na napati a vybornom hereckom vykone dvoch hercov,niekedy staci malo a clovek dostane vela,ani chvilu som sa nenudil...:-) ()

bolf!k

Byl jsem zvědav, co teď točí ten divnej kluk s kamerou z American Beauty a dostalo se mi výstižné odpovědi. Zajímavý nápad s parkovištěm nebyl, jak už to tak u hororů bývá, dotažen do vydařeného konce. 60% ()

Kadas97

Atmosférický film, založený na tmavých priestoroch a švihnutom SBS-károvi. Násilné scény vo filme sú možno dve maximálne tri, ale tá prvá ma zničila, doslova. Toto som ešte nežral, asi druhá najnepríjemnejšia scéna, ktorú som videl. Perfektne namixovaná hudba, ktorá dokreslovala atmosféru, alebo ukazovala absurditu celej situácie v garáži. Ďakujem tvorcom za tento zážitok. U mňa 10 z 10. ()

bakeero

Co napsat? Je to hororové/thrillerové béčko se všemi klady i zápory, které od filmu z tohoto ranku očekáváte. Nesmíte klást přehnané nároky na logiku, děj a zápletku. Všechno co tu uvidíte jste totiž už mnohokrát viděli. Nicméně řemeslná kvalita filmu je na úrovni, a tak pokud P2 přijmete jako oddychovku, která neurazí, bude se vám líbit. Není zde sice tolik krve jako například v Texaském masakru, ale i to jediné skutečné krveprolití, které na obrazovce uvidíte, stojí za to. Nic pro slabší žaludky ;-) ()

markotter

Po čase zase napínavej film. Vadila mi nelogičnost v počínání obou aktérů, ale to je u těchhle filmů asi normální. Atmosféra, sexy hrdinka i "sympatický" úchylák a originální pomsta na sexuálním harašilovi to ale vynahradili. ()

Alexandre

Vynikající thriller s napjatou atmosférou. Líbil se mi příběh, prostředí, scénář i obsazení. Tenhle film mě bavil od začátku až do konce a dávám lepší 4*. ()

Nocturno culto

Opravdu mě to udrželo v napětí po celou dobu,docela se to i vyvarovalo obvyklých nelogičností .. jen jsem nějak nezaregistroval kde se tam vzal Carl,který pak přistál v kabině výtahu zalévajícího se vodou .. občas tam probleskly i dost gore momenty,viz.pomsta údajnému zvrhlíkovi a souboj s Rockym .. Thomas byl fakt odpornej parchant,na zabití už od začátku a Angele to moc slušelo,krásná slečna....na úplně nejvyšší hodnocení to není ale regulérních 80 % to unese.... ()

Acrobat odpad!

Prsnaté variácie Rachel v úchylnom scenári v podzemných garážach, do ktorých Slovensko neinvestuje ktovie prečo. ()

hero_bk

Nic moc se toho nedělo, rozhodně se z toho dalo vytáhnou víc. Dvě super scény, jinak docela vata, atmosféra nebyla moc vytažená tam kam se dala vytáhnout. A co si budeme nalhávat, horory jsou hlavně o atmosféře, případně o krvi, tady není dostatek ani jednoho. ()

Ewík

K tomuto filmu jsem se dostala díky jménu Alexandre Aja (po "břitvě" jsem se do něj platonicky zamilovala). // Thomas má velké charisma (ty jeho oči-obočí-vlasy - naprosto se pro roli hodil), což dodávalo filmu šťávu a Angela je zase takový nevinný anděl. A i když jsem holka, tak z těch jejích dokonalách předností jsem nemohla spustit oči - navíc to šaty pěkně zvýrazňovaly - holka jak lusk. Akce byly někdy docela kreativní, někdy klišé ale celkově velmi příjemný počin. Hlavně se mi líbí, jaký zvolili název filmu (velmi nápadité - žádné slovní spojení jako "nepředstavitelná hrůza" nebo tak). ()

dannyd14

Celkom netradičný film odohrávajúci sa v prostredí podzemného parkoviska. Postavy zapadajú do deja. Uvidíte sympatickú Rachel Nichols a na pohľad neškodného a milého Wes Bentleya. Napätie je na dobrej vlnovej dĺžke, postavy sa chovajú normálne, ale krvi je veru málo. Film sa tvári ako horor, ale pod maskou je v skutočnosti psychothriller. No zato film ma bavil ppo celý ten čas, ktorý som pri tom strávil a musím povedať, že ma aj priam prekvapil. Bolo tu niekoľko zaujímavých scén, úmrtí a pesnička od Elvisa Presleyho Blue Christmas tomu dodala šťavu. Ak váhate nad dobrým filmom so zaujímavým dejom, P2 je na tieto blížiace sa Vianoce pre Vás ako stvorený. ()

Miagy

Nádherné 3*. Film je presne taký, ako má 3* film byť. Nikoho neurazí, nehrá sa na žiadne veľdielo. Autori pomaly diváka vtiahnu do deja, stačia im na to 2 postavy! Ku 4* chýbalo naozaj málo. Čo sa týka hercov, tí svoje role zvládli výborne, zaujme prostredie a hudba. Záver typický, klišoidný. ()

Najt

Tak především horor nečekejte, tohle horor fakt není. Jinak na dnešní dobu průměrný thriller o 2 lidech v kulisách podzemního parkoviště s příjemnou hlavní hrdinkou a celkem dobrým záporákem. Pěti slovy "dobrý film na jedno shlédnutí" ()