Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

The_Peach

Jednoznačne pre mňa najlepší slovenský komediálny seriál, tvorcom sa naozaj podaril. Samozrejme, nie každému sa musí páčiť, aj mne to trvalo istú dobu (prvá séria s Rudinkom), ale teraz to sledujem pravidelne, vždy sa neviem dočkať štvrtka. Postavy sú fakt vymakané a vynikajú najma Peter Sklár alias Albert Krasňanský, tie jeho vyjadrovacie schopnosti a poprehádzaný slovosled má vie najviac pobaviť a Peter Batthyany, ktorý s neskutočnou kvalitou dokáže zahrať postavu tak Banána ako i tety Márgit natoľko, že ju já osobne vnímam ako ďalšiu postavu (nie ako keď hral Martin Vanek Pipinu). Niekoľko ľudí vyčíta, že sa tam používa veľa vulgarizmov, podľa mňa to k tomuto typu seriálu patri. Sú to predsa "mafiáni". Proste a jasne tento seriál zbožňujem, som naň závislý a držím mu palce aby si udržoval poprípade zvyšoval svoju kvalitu. ()

Dudros

najlepšia bola úplne prvá séria s Rudym, vtedy to malo pravú mafiánsku atmosféru a celkovo výborný čierny humor. Žial s ďalšími sériami to išlo rýchlo dolu vodou a kludne si dovolím povedať že s postupom času sa z Mafstory stala jedna primitívna trápna preafektovaná kravina. Po piatu sériu sa to dalo ako tak pozerať, potom to už ďalej len sršalo primitivizmom jedna radosť. Je škoda že Roman Fratrič tam bol tak krátko, pôsobil ako pravý mafián. Tri hviezdičky za tie skvelé začiatky ()

Mania odpad!

Tak tenhle typ 'humoru' mi opravdu nic neříká. Je možný, že jsem pravý obsah nepochopila, to nepopírám, i když pochybuji, že tam nějaký jiný obsah je. Nudná a trapná záležitost, při které divák opravdu jen ztrácí čas. Oh a musím říct, že jsem se opravdu snažila a několik celých dílů shlédla, co kdyby, že... ()

Cervenak

Spočiatku som to ignoroval, ale v poslednej dobe sa "chytám" čoraz pravidelnejšie a prekvapene zisťujem, aké je to zábavné. Objektívne za 3, ale ak hodnotím v rámci slovenských sitcomov (tie na Markíze zaslúžene zdochýnajú jeden po druhom), tak je to geniálne dielo, ktoré vstúpi do našej televíznej histórie. ()

Aceboris

Jeden z mala komedialnych serialov, ktory si ma ziskal predovsetkym svojimi hlaskami.. Osobne sa mi zo zaciatku nepacil. no po case som si ho velmi oblubil..Je to tak, bud si ho oblubis, alebo ho vobec nepozeras a to je pripad mnohych ludi, sudia nieco co poriadne este ani nevideli. Verim, ze to chlapcom z MafStory vydrzi este dobre dlhu dobu, aj ked vsetko casom upadne.. ()

• Námetom seriálu bolo kultové divadelné predstavenie divadla GUnaGU "English is Easy, Csaba is Dead". (darkjoker)
  • Ve 13. epizodě 10. série "Talian" se v čase 31:28 v levé části obrazovky dostane do záběru kamera. (Marsy83)