Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

mafianis

Seriál, ktorý sa na Slovensku a možno aj v česku stal legendou...bežal nonstop 6 rokov, na obrazovky priniesol vela skvelých situácii- Martin Vanek ako Pipina, zároven jej plastika a príchod Gabiky Dzuríkovej, vyhnanie velkého Rudyho alias Romana Fratriča a príchod Aliho alias Petra Sklára...a je toho naozaj dost ved seriál má vyše 170 častí plus špeciály a divadelná hra, ktorá je akokeby aj prologom k tomuto seriálu. Samozrejme netreba vyzdvihovať výkony Batthyányho, Sklára či Vaneka...ale cez to všetko by som vyzdvihol aj pána Romana Fratriča ako uja Rudýnka..bola velká škoda že zo seriálu tak predčasne odišiel, bol to velký vzor Slovenského ale aj celosvetoveho prostrediam skvele hlásky, skvelý výzor...proste RUDY MOLNAR JE KRAL..a my dakujem že mohol pán Fratrič stvárnit svoju životnu postavu práve v tomto seriály...samozrejme diel Argentinske dedišstvo, patrí dodnes k absolutnej mafstoráckej špičke aj vdaka Fratričovmu výkonu..škoda že už nove časti sa už nevyrábaju...ale asi to bolo tým pokazením v 11 internetovej serii..a ani sa nečudujem lebo tvorcovia sa tehotenstvom priam zamotali v pavučinách... ()

Marek1991

Na tomto ma mrzelo, že to je určené len pre dospelé publikum a je to prešpikované nadávkami. Inak to má pozoruhodný scenár, vtipné postavy, najviac žiaria Alinko a Banán a dej je rozvinutý do života týchto postáv, ktoré zažívajú rôzne vtipné udalosti napriek svojmu "povolaniu", je to akási paródia na mafiánov, ktorých si najmä hlavné postavy okukali v 90. rokoch. Po mnohých stránkach to patrí k tomu lepšiemu, čo dávali komerčné televízie v prvom desaťročí 21. storočia na Slovensku. ()

BadoXXII

Tak ako v prípade Profesionálov, aj Mafstory bolo zo začiatku zaujímavé a vtipné. Scenáre sa však rýchlo začali otrepávať a už som mal postupom času pocit, že to je jednoducho stále o tom istom. Veľmi slabá rôznorodosť situácií. Každopádne písať vtipné scenáre každý týžden 5 rokov nie je sranda. Pravdaže na slovenské pomery je to špička, lebo tu nič iné momentálne v ponuke vtipnejšie nie je a to je veľmi smutné. ()

Kreuston

Prve serie som velmi nezral, Roman Fratric mi bol dost proti srsti a nepripadal mi vtipny, ale s prichodom Petra Sklara na jeho miesto sa tento serial vysvihol medzi moje oblubene sposoby kratenia volneho casu a zlepsovanie nalady. A ked si to porovnate s roznymi panelakmi, ordinaciami a inym dnom zumpy, co sa tlaci do primetime, tak je to hotovy poklad. ()

Mania odpad!

Tak tenhle typ 'humoru' mi opravdu nic neříká. Je možný, že jsem pravý obsah nepochopila, to nepopírám, i když pochybuji, že tam nějaký jiný obsah je. Nudná a trapná záležitost, při které divák opravdu jen ztrácí čas. Oh a musím říct, že jsem se opravdu snažila a několik celých dílů shlédla, co kdyby, že... ()

• V prvej sérii stvárnil Pipinu Martin Vanek, na začiatku série druhej absolvovala postava plastickú operáciu a odvtedy ju hrá Gabriela Dzuríková. (m.a.t.o.)
  • V deviatej sérii pribudla Banánova (Peter Batthyany) izba a zmenila sa úvodná sekvencia. (Johnny.ARN)
  • Peter Batthyany hra v Mafstory dve postavy - Banána a tetu Márgit (Blader589)