poster

Opilí slávou

 • USA

  Delirious

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2006, 102 min

 • Slarque
  ***

  Na Toma DiCilla je to vyloženě podprůměr, ale v globálu je to dobrý film. Michael Pitt i Steve Buscemi jsou perfektní a Alison Lohman je jako popová hvězda vyloženě k sežrání. Ale od některých režisérů holt jako divák očekávám něco víc...(28.7.2010)

 • Skip
  ****

  Velmi dobrá komedie se svižnými dialogy, v níž mi vadily pouze některé až příliš sladké Pittovy momenty na plátně. Ale jinak pohoda.(18.11.2009)

 • Jamal
  ****

  Trošku zdlouhavě se film dává do tempa. Steve jako paparazzi, který nesnese když ho přeroste jeho "učeň a kamarád", kterému jako homelessovi pomohl k lepšímu živobytí a nabídl mu přístřeší svého bytu. To vše ale bohatě vynahradí tak uvěřitelný a čistý konec na který jen tak nezapomenete. Buscemi jako paparazzi a Michael Pitt jako homeless a filmová hvězda byli výborní. Hudba Anton Sanko.(13.3.2008)

 • playboxguest
  ****

  Výborná svižná záležitost, ke všemu perfektně obsazená jak v hlavních tak ve vedlejších rolích. Zábava od samého začátku a po prvním shlédnutí už si dokážu říct, že tenhle film mám ráda.(17.1.2011)

 • Lima
  **

  Chtělo by se říct, že s filmy Toma DiCilla je to jako s kofolou. Když je miluješ, tak není co řešit. Jenže tady to neplatí. Chtělo by se také říct, že hodit do stoupy film, kde jednu z hlavních rolí hraje herecký bůh Steve Buscemi, je téměř nemožné. Ale bylo k tomu sakra blízko. Tak nevím, nemělo se to náhodou jmenovat ´Crossroads 2: The Britney Spears Story Continues´…???___Tom DiCillo si svými prvními třemi filmy nasadil tak vysokou laťku, že už jí od té doby jenom podlézá.(16.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace