Opilí slávou

Delirious

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2006, 102 min

Na Toma DiCilla je to vyloženě podprůměr, ale v globálu je to dobrý film. Michael Pitt i Steve Buscemi jsou perfektní a Alison Lohman je jako popová hvězda vyloženě k sežrání. Ale od některých režisérů holt jako divák očekávám něco víc...(28.7.2010)

Velmi dobrá komedie se svižnými dialogy, v níž mi vadily pouze některé až příliš sladké Pittovy momenty na plátně. Ale jinak pohoda.(18.11.2009)

Trošku zdlouhavě se film dává do tempa. Steve jako paparazzi, který nesnese když ho přeroste jeho "učeň a kamarád", kterému jako homelessovi pomohl k lepšímu živobytí a nabídl mu přístřeší svého bytu. To vše ale bohatě vynahradí tak uvěřitelný a čistý konec na který jen tak nezapomenete. Buscemi jako paparazzi a Michael Pitt jako homeless a filmová hvězda byli výborní. Hudba Anton Sanko.(13.3.2008)

Výborná svižná záležitost, ke všemu perfektně obsazená jak v hlavních tak ve vedlejších rolích. Zábava od samého začátku a po prvním shlédnutí už si dokážu říct, že tenhle film mám ráda.(17.1.2011)

• Lima

Chtělo by se říct, že s filmy Toma DiCilla je to jako s kofolou. Když je miluješ, tak není co řešit. Jenže tady to neplatí. Chtělo by se také říct, že hodit do stoupy film, kde jednu z hlavních rolí hraje herecký bůh Steve Buscemi, je téměř nemožné. Ale bylo k tomu sakra blízko. Tak nevím, nemělo se to náhodou jmenovat ´Crossroads 2: The Britney Spears Story Continues´…???___Tom DiCillo si svými prvními třemi filmy nasadil tak vysokou laťku, že už jí od té doby jenom podlézá.(16.5.2008)