poster

Opilí slávou

 • USA

  Delirious

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2006, 102 min

 • playboxguest
  ****

  Výborná svižná záležitost, ke všemu perfektně obsazená jak v hlavních tak ve vedlejších rolích. Zábava od samého začátku a po prvním shlédnutí už si dokážu říct, že tenhle film mám ráda.(17.1.2011)

 • Boss321
  ***

  Tom DiCillo je podobně jako třeba Jim Jarmuschi symbolem americké nezávislé scény. Jeho filmy se dělí na dvě skupiny buď je žerete nebo vám jedno zkouknutí stačí. Já se řadím spíše do té druhé skupiny, neboť Opilí slávou už bych nejspíš podruhé vidět nemusel. Největším pozitivem celého filmu je Steve Buscemi, který opět předvádí skvělý charakterní výkon a role "profesionálního fotografa" mu padne jako ulitá. Největší dojem ve mne zanechala závěrečná scéna na červeném koberci, ani nevím proč, ale strašně moc se mi líbila. Jinak mi to přišlo spíše nudné, tudíž tři hvězdičky jsou odpovídající.......(26.10.2008)

 • aluna
  ****

  Je to vlastně příšernej kýč (chápu, že záměrně), tak nádherně s nadsázkou podanej, roztomilej a zábavnej, že si prostě nemůžete Stevieho paparazziho a jeho bezďáka ve skříni nezamilovat.(25.6.2010)

 • CheGuevara
  ****

  K zbláznění zábavná dvojka v podání Buscemiho a Pitta je natolik roztomilá, že jsem jen litoval, že "komplikace" přišly tak záhy. Bulvární novinář Less je ve své podstatě egoistický pošuk, ale jen stěží bych si ho mohl nezamilovat. Toby naopak ztělesňuje jeho pravý opak. Guru nezávislého filmu Tom DiCillo kope do světa celebrit a médií s takovým citem a pochopením, že nakonec celému tomu tyjátru nastavuje vcelku milé zrcadlo mamonu a lesku, ač by mohl být mnohem kousavější či zahořklejší. O to víc překvapí ten tvůrčí obrat v poslední třetině filmu, kdy se tvůrci pozbytek času tváří poněkud zachmuřeně a vážně. Ale i tak je na nich vidět, že se neberou až tak vážně. Jako laskavý políček bulvarnímu světu s příchutí komedie fungují Opilí slávou na výbornou, jen to závěrečné pomrkávání mohlo být o kapku údernější.(23.8.2009)

 • Skip
  ****

  Velmi dobrá komedie se svižnými dialogy, v níž mi vadily pouze některé až příliš sladké Pittovy momenty na plátně. Ale jinak pohoda.(18.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace