Zoufalý newyorský paparazzi Les Galante se protlouká showbyznysem a snaží se lovit "výjimečné" fotografie celebrit, za něž dostává jen nepatrné honoráře. Jednou poskytne atraktivnímu dvacetiletému bezdomovci Tobymu přístřeší ve svém zanedbaném bytě. Ten se zamiluje na první pohled do rockové hvězdy Kharmy. Když ho tato divka pozve na svou narozeninovou party, přivede sebou i paparazziho Lese, který poruší slib na večírku nefotit, a tak jsou oba vyhozeni. Toby se stává přes noc celebritou. Médiím se přizná ke své lásce ke Kharmě a za zradu svého přítele se veřejně v médiích omluví. Les, který zůstal dál ve své chudobě a bezvýznamnosti, zuří a rozhodne se Tobyho usmrtit. (oficiální text distributora)

Skip

Velmi dobrá komedie se svižnými dialogy, v níž mi vadily pouze některé až příliš sladké Pittovy momenty na plátně. Ale jinak pohoda. ()

*Elfík*

Zajímavý příběh jednoho bezdomovce, paparazziho (vlastně ne, jen fotografa) a zpěvačky. Je krásné slyšet, že všichni jsme jenom lidi, nikdo nadřazený ani podřazený. Potěšilo mě množství Nikonů (Canon jsme všehovšudy zahlédla jen jednou a to v tlapách velmi nepříjemně vypadajícího člověka, takže je vše v pořádku...). Lehký nadprůměr. ()

Huntelaar

Jako řekněme si upřímně, ona je to obyčejná tříhvězdičková pohodovka, kde Buscemi s Michaelem Pittem "jen" navazovali na svá předešlá nezávislá díla. Ale když ono to tam Lohmance tak neskutečně seklo. Pod čtyři * jít nemůžu, ani kdybych musel. ()

fmash

Je libo sestoupit do spodních pater šoubyznysu? Rychlovýtah Buscemi vás tam dopraví coby dup. Úloha Lese, fotografa s šakalím charakterem, připraveného parazitovat úplně na čemkoli, byla Buscemimu psána snad přímo na tělo a ten svou příležitost využil naplno. Lesův protipól Toby, bezmezně dobrotivý světec bez domova, neustále rozdávající duchovní útěchu na všechny strany, už mě tolik nenadchnul, ale řekl bych, že za to mohl spíš scénář, než Michael Pitt. Od doby, kdy jsem četl Solženicynův Jeden den Ivana Denisoviče, totiž nechovám důvěru k lidem, kteří po ostatních vylizují misky — přinejmenším se nedá věřit tomu, že přežijí dostatečně dlouho. Natož aby si zachovali kondici, svěžest a luzný zjev. Ale budiž. Grungeový fešák si v tomhle filmu prožije svůj příběh z červené knihovny a já nehodlám nic namítat, snad jen to, že jsem se tak trochu nudil. Já vím, že to byla satira se vším všudy, přesto mě banální fešanda Alison Lohman moc nedostala, Pittovy kukuče taky ne a tak celý ten jinak docela milý a příjemný příběh pro mě stál celý hlavně na tom Buscemim. Budu dnes trochu přísnější a pro jednou zaokrouhlím dolů. ()

Sheldra

Moje první setkání s DiCillem asi nemohlo dopadnout hůř - o čem tohle do prdele vůbec je? Má to být parodie na hvězdnou nemoc, příběh o americkém snu, romantické drama nebo co? Vychází mi z toho shit a nebýt Stevea, asi bych ani ty dvě hvězdičky neuronila!!! ()

Violeta

Nejde mi psát o filmech Toma DiCilla. Mohla bych se ale hodiny šťourat v jeho postavách a přitom se do každý z nich zamilovávat. To jako jo. ()

(mOnkey)

Tahle pichlavá kritika blyštivého pozlátka (zevnějšku) a prázdného vnitřku se dá efektivně aplikovat nejenom na filmový svět Hollywoodu se všemi svými celebritami, nýbrž i na další mainstreamové lidské obory. Je dobře, že hlavní role ztroskotanců a vyvrhelů společnosti ztvárňují dva zdatní herci (klasicky úžasný Buscemi, ale čím dál tím víc mám v oblibě i Pitta), kteří své charaktery utáhnou. Naopak celebrity "hrají" špatně až estrádně (Lohman ujde). A právě to se mi na tom líbilo, že z nich DiCillo dokázal udělat pouhé ploché loutky, které se hýbou, jak jim někdo nařídí (jenom ty špagáty tu chybí). Pokud mě v tuhle chvíli napadá jediná věc, která je na csfd krutě nedoceněna, pak právě tahle. 90% ()

Martin741

Taxi teda Donny Kerabatsos /hral tuto postavu Steve Buscemi z Big Lebowski/ zahral spolu s Blakeom /tuto postavu zase hral Michael Pitt vo filme Last days 2005/. A slo im to, ide tam o newyorskeho paparazziho, dalsi mladik sa zamiluje do akejsi holky, zavist, zradu kamarata a tak. Herci a herecky zo soubyznysu patria do vseobecneho rozhladu, ten je tu zobrazeny dost netradicne. Jo a za vyborny zaver dam : 85 % ()

zuzinka2

Velmi příjemné překvapení. Předesílám, že filmy DiCilla neznám a Steve Buscemi nepatří zrovna k mým oblíbeným hercům, takže jsem si tento film pustila bez jakýkoliv předpokladů toho, co uvidím. Ale již od začátku mě tenhle film chytnul a až do konce nepustil (ta závěrečná scéna se mi moc líbila), a dvojici Buscemi a Pitt si snad nelze nezamilovat (na M. Pitta jsem byla spíš zvyklá z rolí různých šílených vrahů a tak a tady ukázal, že mu ani jiné role rozhodně nejsou cizí). 85% ()

J0hny5

Taková pohádka z prostředí celebrit a paparazzi. Neni to špatný, ale určitě ne geniální jak jsem se v některých komentářích dočetl. Srovnal bych to asi s filmem Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám, který jsem viděl taky nedávno a vyšel mi z toho líp. 60% ()

Juto

Niektoré nezávislé filmy mám rád a tento patrí k ním. Výborný Steve Buscemi úlohe paparazziho, ktorý sa nezastaví pred ničím. 7/10 ()

SHI-SHA

Bomba pohádka o mladém melancholickém bezdomovci, který se souhrou okolností seznámí se slavnou zpěvačkou.... Chvílemi to zavání až moc sladce, v druhé chvíli se to spraví skvělým soundtrackem s peckami jako Bohemian Likes You, nebo Hey Now Now. Film je tak citlivě natočený, že by zároveň oběma zmíněným písním mohl sloužit jako videoklip. Pihu na kráse vidím jen v nekrásné krásně prkenné K'harmě (zmíněná slavná zpěvačka). ()

Radiq

Sympatickej filmek se skvělejma hercema, tím myslím Michaela Pitta, Stevea Buscemiho a Alison Lohman. Obzvláště z Pitta charisma přímo čišelo. Obzvláště z Buscemiho čišelo herecké umění. Obzvláště z Lohmanové čišela krása. Nejen tohle byla kombinace, která z toho udělala fakt dobrej filmovej zážitek. Myslím, že Tom DiCillo se za film nemusí vůbec stydět a vůbec to není horší než jeho ostatní filmy. ()

danliofer

Trochu mi tento film svou poetikou připomínal Celebrity Woodyho Allena. Navíc miluju břitký humor Steva Buscemiho a neodolatelně andělský výzor Michaela Pitta. Spolu to secvaklo stejně, jako ve filmu cvakaly spouště fotoaparátů paparazziů fotících béčkové hvězdičky. Je až s podivem, jak režisér DiCillo dokázal o něčem tak béčkovém natočit zcela nebéčkový film. ()

trojtmberk

Tři lidi, tři osudy, všechny na nic. Jeden bezdomovec co si snaží polepšit a je rád za cokoli co se nabídne, jeden fotograf co se nazývá profesionálním fotografem a nechce uvěřit a slyšet, že je jen ubohej paparazzi a jedna popová hvězdička co se soudí s vlastníma rodičema o prachy. A co že je všechny nutí to dál zkoušet ? No přece jediná věc, kterou mají všichni společnou....... jsou opilí slávou. ()

GrooveJump

Atmosféra filmů Toma DiCilla se nezmění, na to už sem si zvykl, ale tohle mi přišlo mírně podprůměrné . Ale zase tam ten Buscemi působí jako první pomoc. Celkově vzato slabý odvar předešlých filmových počinů a musím také podotknout, že kvalitativně jdou tyto filmy (myšleno chronologicky) pokaždé o malý stupínek dolů, škoda a oddech zároveň. Filmem rozhodně nic nezkazíte, ale bombu z nezavislého am. léta rozhodně nečekejte.... ()