Muži na stromech

USA, (2006–2008), 25 h 12 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Jenny Bicks

Anne Heche, Abraham Benrubi, Derek Richardson, Timothy Webber, Sarah Strange, James Tupper, John Amos, Cynthia Stevenson, Suleka Mathew, Lauren Tom (více)

Série(2) / Epizody(36)

Seriál vypráví o populární a půvabné poradkyni přes milostné vztahy (Anne Heche). Právě dopsala svou další knihu a chystá svatbu se svým přítelem. Ale ještě před tím musí odjet na Aljašku na jednu ze svých přednášek. V letadle ale zjistí, že si omylem vzala notebook svého přítele a v něm najde fotky s jinou dívkou. V tu chvíli se jí vše rozpadá před očima. Dorazí na zmíněnou Aljašku do jednoho zapadlého městečka. Plánovala, že tu bude jen pár dní, ale nakonec tu zůstává. Chce si tu odpočinout. Nemá tu sice manikůru ani spinnig, ale za to je tu krásná příroda a spousta jiné zábavy. (Kamca_)

tomeš

Těšil jsem se! Ale... Hm, je to teda prima nápad, i když ne třeskutě novátorský, jak už tu mnozí naznačili. A Aljaška je pěkný místo, jen nevím, proč si už americká produkce nedala tu práci a nenatáčela tam (všechny exteriéry fiktivního Elmo se natočily ne dál než 40 km od Vancouveru). Anne Heche je opravdu sladká - ostatně jako všechny ostatní postavy (které jsou příjemně pestré). A to byl pro mě možná jeden z problémů. Mnozí argumentují oddechovostí, ano, ale už v pohádkách byli vedle dobrých i "zlí". Ale což, nějak jsem byl prostě natěšenej víc, než jsem měl, a víc než půlku první série jsem nedal... ()

Andersis

Viděl sem pár dílů dokud to chuji z primy nepřesunuly do pozdní hodiny, bo já musím vstavat brzo. No a ty díly nebyly špatné. ()

Kryton

V serialovém boomu , které nám USA dodává se najde sem tam nudný seriál. Tento je toho důkazem, Proč jen mě toto nebaví? Asi neskutečně nesympatickou hlavní představitelkou. ()

PogoJoe

Hodnotím po třech shlédnutých epizodách, během nichž mě tento "komediální" seriál vůbec nedokázal vtáhnout. Udělal jsem si představu a obávám se, že se seriál ponese v podobném duchu i dál. Takže ho z mého hlediska nemá cenu sledovat, protože proč sledovat nudu o "busy" měšťance, která se do této chvíle živila radám o vztazích, snažící se změnit svůj život nebo lépe řečeno utéct od toho starého na Aljašku, kde je obklopena nezajímavými postavami a neustále rušící "moudrými" radami "zkušené" vypravěčky? Kam se to hrabe na starý dobrý a vtipný Zapadákov (Nothern Exposure)... Tohle nemá jiskru. ()

Suzana

Obvláště poslední díly příšerné - postupný úpadek kvality, už na začátku 2. série nemá seriál téměř co nabídnout. A nezachrání to ani mudrující Anne a její parťáci mudrlanti z Aljašky - no jen si představte tu situaci, kdy dva chlapáci hrají hokej a přitom řeší, proč ženy dělají to, co dělají a jak jim vlastně nerozumí. No tak! ()

Violeta

Pondělí pro mě znamená Muži na stromech, jednoznačně. Pokaždý si u nich báječně odfrknu a utvrdí mě v tom, jak strašně fajn je být ženská - ani nevím proč, prostě utvrdí. Vyloženě si vychutnávám takový ten jemňoulilinký opar stupidity, který se pro někoho méně vnímavého může nad tímto seriálem vznášet a stejně tak si vychutnávám lidi, kteří ho opravdu za stupidní považujou. Jen na okraj - plný počet má ode mě i značka "Muži na stromech" a zrovna tak i ten, který podle této značky seriál pojmenoval. It must have been genius!! ()

Joe321

(po první sérii) Seriál, kde se kupí jedno klíšé na druhé, kde herci mají jeden výraz a kde běhá pes převlečený za mívala. Anna Heche, nebo možná spíš její postava, je mi nesympatická, o její kamarádce nemluvě, ale zbytek ujde. Škoda že všechny vtipné situace jsou konstrulovány tak okatě a křečovitě, stejně tak vážné. U mě to zachraňuje prostředí, protože mám slabost pro malá americká městečka, obzvlášť na Aljašce. ()

Elyssea

Už dlouho mi nějaký seriál nebyl tak sympatický tou pohodou. Žádné vyhrocené napínavé scény ( a když už, tak jsou velice dobré). Odpočinkové, příjemné.... :-) ()

Sinn

Roztomilé a vtipné, navíc odehrávající se v krásné krajině...příjemný oddych od masových vrahů a uječených puberťáků, kteří zahltili televizní programy...milý seriál, baví mě.. ()

Zdeňka

Velmi příjemný seriál v úžasném aljašském prostředí a doprovázeno super lidičkama. Jen Annie mi byla nesympatická od začátku a na konci mi to potvrdila. Jack můj hrdina číslo jedna od prvního dílu. A hlavní postava Maryn? Výborná ženská se kterou bych si někdy opravdu ráda pokecala. ()

Master19

Nebýt Anne Heche, asi by to nebylo ani na ty tři *. Hysterický scénář a profláklou zápletku příliš nezachraňují ani vtipné momenty, kterých by tu pár bylo, ale většinou jen tak vyšumí. V porovnání s jinými však stále lepší průměr. ()

strelenaL

Krásná a úspěšná spisovatelka Marin hledá útočiště pro své psaní....Alijaška je tím správný místem, utéct od velkoměsta do krásného malebného městečka Elma. Humoristický a zábavný seriál vás nadchne krásou přírody, ztřeštěností lidí z Elma.Líbil se mi střeštěný páreček v podání Patrica a Annie. Ale nejvíc jsem samozřejmě fandila Marin a Jackovi. Určitě tento seriál doporučuji, pokud máte rádi černý humor, romantické a stále se vynořující osud v ten nepravý okamžik. Prostě střeštěný seriál s kapkou červené knihovny. ()

Heraldika

Příjemné překvapení, seriál mi trochu evokuje starší Zapadákov. Je to takové pohodové pokoukání, nic závažného se neřeší a díly plynou poklidně - že by to dělala ta Aljaška? :-) Zatím dávám lepší 3* . ()

Michelle75

Hodně mi to připomíná Zapadákov, že by to bylo tím rádiem a Aljaškou? Příjemné, nestresující, hezky se na to kouká. ()

Paity

Nebýt roztomiloučké Anne Heche, byl by seriál poloviční. Skutečně zajímavá záležitost, kterou bych tak trochu přirovnal (nikoli příběhem, ale atmosférou) ke "Gilmórkám". Kdo má rád, rád se podívá i na toto. ()

Smejky87

Po "přenesení se" přes pár horších dílů (2-5) se seriál ustálil na docela slušné úrovni zábavy a nezbývá, než ho hodnotit na 3*. ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche