Abe Dale (Nathan Fillion) má dobrou práci a milující rodinu. Jednoho dne je však před jeho očima rodina zavražděna mužem jménem Henry Caine (Craig Fairbrass). Z výčitek, že se mu nepodařilo své blízké zachránit, se pokusí o sebevraždu. Upadne do klinické smrti, ale přežije. Najednou rozeznává lidi, kteří jsou blízko smrti. Zachrání mnoho životů, ale pozná, že za každého zachráněného se nyní stává odpovědným. Pomalu začíná rozumět vyvraždění své rodiny a svým novým schopnostem, což ho žene na apokalyptickou cestu do pekla, z kterého není úniku. Zajímavost: V Americe zažije každý den průměrně 774 lidí klinickou smrt. 80% lidí uvádí, že vidělo oslnivé bílé světlo předtím než se vrátilo zpět. (oficiální text distributora)

MickeyStuma

Lze smrt ošálit? S takovou myšlenkou už pracovala filmová série pod názvem ´Nezvratný osud´, která měla v době uvedení tohoto druhého snímku o hlasu smrti tři filmové epizody. Tvůrci sice použili stejnou myšlenku, jen původ ze zcela jiného důvodu. Zkrátka a dobře, motiv činů a jejich průběh je zcela jiný. S předchozím snímkem tudíž nemá absolutně nic společného, takže po divácké stránce působí jako naprosto jiný film. Má však všechno, co porovnávaná filmová série o nezvratném osudu. Jednoduchý avšak pevný příběh, okázalý dějový a hlavně takříc znepokojující vývoj, patřičnou atmosféru a vůbec hororové nadšení bez potoků krve a hromady usekaných těl. Nijak náročný hororový thriller hrůzu sice nenavodí a ani nenadchne nějakou emocionální dramatizací či jinak žánrově všudypřítomnými lekačkami, avšak za pozornost určitě stojí. Už kvůli té sérii o nezvratném osudu. ()

helraiser

Tak tohle byla teda krása, opravdu se mi to líbilo a to duchařiny zrovna nejsou můj šálek kafe. První díl jsem zatím neviděl, takže nemůžu srovnávat, ale tohle byla opravdu velmi dobrá podívaná u které jsem se opravdu nenudil. Příběh dost originální, zachránění lidé před smrtí třetí den zcvoknou a zabíjejí. Prsty v tom má starej dobrej Lucifer a jeho světlo- dobrej nápad to se musí nechat. Film obsahuje i několik slušnejch lekaček, duchové vypadaj slušně a tak není si vlastně na co stěžovat, teda až na těch pár špatnejch digitálních triků a poměrně nepovedenej konec, ale jinak super. Prostě hodně slušná duchařina která rozhodně stojí za zkouknutí. ()

RobLord

Dvojka White Noise se mi líbila víc než jednička. Tenhle OOBE celuloid nabízí několik působivých míst. S jiným hereckým obsazením a ještě hustší atmosférou bych možná šel o hvězdičku nahoru. ()

AspireHD

Tohle je snad ještě horší jak jednička. Což jsem myslel, že už ani nepůjde. Přestává mě bavit, jak se neustále někdo snaží udělat nějaký horor. Sakra to už všichni dobří "horor makeři" vymřeli? Já chci konečně horor, který by byl stejně dobrý, jako byl třeba film Ti druzí. A ne neustálé slátaniny jako je třeba tohle nebo Paranormal activity atd.. Chce se mi brečet z té naivity lidí, kterým se to líbí. ()

Hellknight12

Pokračovanie, ktoré stojí za pozornosť, bohužiaľ sa prvému dielu nevyrovná. Znova fajn nápad na preskúmanie a aj slušne herecké výkony ale ešte kratšie ako prvý film a hlavne potenciál sa dal využiť aj trochu lepšie.Film môžem odporučiť ale nemusí každého zaujať. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. ()

Patoo

myslim ze film bol celkom fajn, zapletka usla aj zopar krat ma prekvapili niekotre scary sceny. Ale myslim ze k tym 4 hviezdam vyrazne dopomohol herec Nathan Fillion, ktoreho som si oblubil zo sci-fi serialu Firefly :) ()

zly.dvojce

Fakt jsem hodně na pomezí 2 a 3. Možný Spoiler! Poměrně příjemně natočený film vyloženě kazí tupý závěr v podobě sanitky křižující přes celou silnici, protože Katee trošku nahlas křičí, z čehož je profesionální sanitář úplně v hajzlu a vůbec závěrečná čtvrhodinka. ()

Mamlas

Docela sympatický a nevšední film. Mohli si odpustit ty romantické tanečky, ale jinak hodnotím převážně pozitivně. (55%) ()

LubosD

Asi tu budu se svým hodnocením trochu za výjimku, ale horory tohoto typu mám prostě rád. Je to totiž jediný typ hororů, kde mám opravdu strach :-) Myslím si, že White Noise 2 je víc než důstojným pokračováním jedničky. Komu se jednička líbila alespoň trochu, tomu doporučuju se kouknout i na dvojku. ()

toomm

Co říci k pokračování průměrného horor-thrilleru který vlastně pokračováním ani není? Pro fanoušky žánru nic extra nového ba naopak trochu vykrádačka Nezvratného osudu. Pár digitálních scén filmu jednoznačně škodí, ale i tak celkem slušná podívaná. 50% ()

pivomamrad

Takový průměr. Ústřední nápad sice dobrý, ale některé triky jsou dost béčkově udělaný, coč film sráží hodně do kolen. Když jsem viděl ten světelný tunel, už jsem se fakt neudržel smíchy. Film drží nad vodou i pár celkem dobrých lekaček, takže na propršené nedělní odpoledne s klidem doporučuju:-) ()

jkpj22

Po dlouhé době zajímavý horor. Má jednoduchý, trochu předvídatelný scénář, který je však bezchybně exekuován a dostane vás svou přímočarou atmosférou. Objeví se i pár dobrých lekaček, takže za mě bezpochyby tři hvězdy. Je to úroveň lepší než první díl. ()