Remake korejského filmu z roku 2001. Charlie je mladík z malého města, který plní sen rodičů a studuje v New Yorku na obchodníka. V Central Parku ho zaujme dívka Jordan, kterou později potká v metru opilou a strhne ji z blízkosti projíždějícího vlaku. Výstřední Jordan poté Charlieho vyhledá a tím se zrodí zvláštní vztah. V něm je Jordan značně dominantní, ale i přes všechny její zápory se do ní bláznivě zamiluje, což převrátí jeho dosud stereotypní život. (Peca7)

Leyla

Konečně zas jednou moc příjemná romantika:) a ted rychle na originál, páč jsem ho viděla před lety a vůbec se nepamatuju:) ()

Monika22

Na tomhle filmu snad nebylo vůbec nic, možná jen kouzlo hlavní herečky. Ještě k tomu jsem ani necítila chemii mezi hlavními hrdiny. Bohužel na korejskou předlohu z roku 2001 to nemá ani náhodou. ()

jessic

Remake jihokorejského My sassy girl. Potlačení některých nepochopitelných momentů z asijské verze filmu určitě prospělo. Ale odpadlo veškeré kouzlo a křehkost vztahu mezi původní dvojicí. Vydezinfikovaná, sterilní romantická komedie. Elisha Cuthbert není osudová dívka, která zpřevrátí život hlavnímu hrdinovi. ()

buchannon

Proč pouze Američani mají potřebu točit remaky? Někdy to vyjde, a jindy zase ne a to je tento případ. Tato verze nesahá ani po kolena skvělému korejskému originálu "Yeopgijeogin geunyeo" z roku 2001, proti kterému je to trochu plytký a zhuštěný popcorn. Zkrátka, kouzlo již viděného pominulo, i když ten závěr byl celkem dobrý, avšak ne skvělý jako v originálu. ()

SpeedyL

Hodnotím 4* možná proto, že jsem neviděl několikrát tu zmiňovaný asijský originál. Na mne film působil celkem pohodovým dojmem. Prostě zamilovaná odlehčující záležitost, která není opřená o nijak zvláště kvalitní herecké výkony. Na Elishu se opravdu dívat dá a to je asi hlavní důvod, proč si divák vybere právě tento film a ne zrovna jiný obdobného žánru. Mé hodnocení = pěkných 70%. ()

CerstvySneh

Naozaj nerozumiem tej potrebe pretáčať dobré filmy do americkej podoby. Ja viem, že nie vždy to dopadne ako katastrofa, ale tento film presne tak dopadol. Tie úžasné krásne postavy a situácie, ktoré boli v kórejskom origináli také fantastické sú tu úplne zničené. ()

Romanko99

My, citlivy a mily muzi, to mame v zivote (a nielen zo zenami) tazke. Bohuzial, hovoriac z vlastnej skusenosti, taketo pribehy vacsinou tak pekne pre nas nekoncia. ()

Figuto

Tady jsem v pokušení udělit odpad, jelikož po 20 minutách nemá ani přítelkyně chuť to dál sledovat. Všechno špatně. Původní korejský film je daleko jiného ražení. ()

Bloodrayne odpad!

Nechápu, proč američani tak strašně potřebují dělat remaky asijských filmů, protože nikdy nebudou tak dokonalé jako originál! Originální korejská verze má švih, má krásu, má vtip... tohle nemá vůbec nic! Elisha C. tady byla strašně nesimpatická a její výkon za moc nestál... Ty nejvtipnější scény v originále, zde nejsou vůbec vtipné, spíše smutně trapné. Nebylo se zde čemu smát, u originálu jsem se trhala smíchy... Nenechte si tímto remakem zkazit původní a jedinečný originál, protože ten opravdu stojí za to. Tohle je jen jeden z dalších pokusu ameriky, dokázat že ONI budou dělat všechny filmy a že ONI je museji mít nejlepší... nemáte a nikdy nebudete mít lepší filmy než asijské originály! Přestaňte dělat remaky asijských filmů! Film jsem jen rychle přetáčela - nelze zkouknout celý. Na to fakt nemám žaludek... - takže "odpad". ()

WitchKing

Stratégia najprv si pozrieť remake a potom si napraviť chuť ázijským originálom v tomto prípade nevyšla. Americká verzia ma celkom dostala, zatiaľ čo tá pôvodná bola až priveľmi rozťahaná a niekedy až nezáživná. Tuto to šlapalo ako hodinky, dialógy boli trefné, scény občas aj celkom vtipné. Po ďalších dvoch zhliadnutiach musím povedať, že to až také ohromujúce nie je. Priemerná romantická "komédia" s predvídateľným a trochu naivným koncom, no aj tak mám rád spôsob akým Elisha Cuthbert poňala svoju postavu. Teda zmätené hodnotenie zmäteného filmu o zmätených ľuďoch... ()

fun145

Pri prvom pozeraní (to už bolo dávno) so mnou film zalomcoval (aj pár slz vyronil), a aj ked som ho už párkrat videl, stále tam sú cítiť emócie, podľa mňa rozhodne lepší ako pôvodný film (na povodnom som sa zase až tak nezasmial ) toto zpracovanie (paradoxne, kedže nejak som už dávnejšie od romantických amerických filmov upustil) ma ale zaujalo viac. ()

Puxxx

Videl som i ten kórejský film z roku 2001. Je podľa mňa lepší ako tento remake - Čon Či-hjon (Jeon Ji-hyeon) je "uletenejšia" ako Elisha Cuthbert (nie že by ona nebola, ale trošku inak), ale i toto je pozerateľné, rozhodne nemôžem povedať, že by som sa nebavil. Dá sa to časom vidieť i viackrát. ()

BStone

Neuvěřitelné. Rádoby komedie která je jeden malinký krůček od odpadu, z kterého ji zachraňuje půvabná Elisha Cuthbert. Jinak je to jedna z největších kravin, jaké jsem měl možnost vidět. Naprosto nefunkční ve všech ohledech a bez přetáčení se to nedá přežít. 5% ()