Remake korejského filmu z roku 2001. Charlie je mladík z malého města, který plní sen rodičů a studuje v New Yorku na obchodníka. V Central Parku ho zaujme dívka Jordan, kterou později potká v metru opilou a strhne ji z blízkosti projíždějícího vlaku. Výstřední Jordan poté Charlieho vyhledá a tím se zrodí zvláštní vztah. V něm je Jordan značně dominantní, ale i přes všechny její zápory se do ní bláznivě zamiluje, což převrátí jeho dosud stereotypní život. (Peca7)

markotter

Tahle patlanina ve mě akorát umocnila touhu vidět korejský originál, místo kterého jsem si omylem opatřil toto. Ani ryba ani rak, ani komedie ani drama, nesympatický hrdinové, podivná míchanice. ()

FreeDooM44

Nebyt toho konce,,, byl by to byval byl peknej filmek, ale ten finish to hodne srazil... navic je to remake a ty ja teda nerad :) ()

Scharra

Nádherná ukázka toho, jak zničit svou kouzelnou předlohu. Americká osekaná verze Sassinky je zkrácená přesně o ty momenty, které té asijské dodaly ty správné grády a naladily diváka na ty správné emoce. Pro mne zklamání a slabý odvar originálu ()

AdiegoA

Remake sice naprosto zbytečný, ale ne tak špatný, jak bych čekal, nebo si dokonce přál. Dvojice Bradford / Elisha Cuthbert je vcelku milá. ()

chandy10

Tak narovinu. Koukal jsem se na to jenom kvůli Elishe. Původní film jsem neviděl takže nemůžu srovnávat. Ale mě so to prostě líbilo, celý film mě to bavilo. Elisha hrála dobře a slušelo jí to..Jinak film tak za 3 a kousek hvězdičky, ale když tam byla Elisha... ()

BaronX

Přijemná romantická komedie na dlouhý zimní večer ... největším překvapením byl pro mě výkon Elishy Cuthbert, která po rolích sexbomb, tentokrát ztvárnila dívku lehce "prdlou" a "krajně neobyčejnou" a role jí sedla jak vyšitá. Hlavního hrdinu převálcovala způsobem start-cíl, aniž by se ohlížela napravo, nalevo; prostě královna. Nakonec ani sladkobolní závěr mi pozitivní dojem z filmu nezkazil, snad jen úplný finiš mohl být trochu víc "kreativní". ()

ShiShinka

..a já jsem si celou dobu myslela, že o té věci okolo jeho bratrance oba dva vědí. Takže jsem sice měla překvapivý konec, ale teda ne tím způsobem, který chěli tvůrci. No neva :D ()

wege

Možná jsem si měl dát nějaký větší odstup od korejské verze a teprve pak se podívat na to, jak to Američani dokázali zprznit, moje chyba. Korejská verze byla taková otravná, to se na té americké nezměnilo. Nicméně aspoň v tom originále šlo docela chápat, proč hlavní postavy dělají to co dělají, co je tak trochu k tomu vede, mělo to svoje nesporné kouzlo. V té americké se to naprosto vytratilo, byl to jen takový sled obrázků, které nedávají vůbec, ale vůbec žádný smysl. Proč sakra třeba v Americe jdou pro zábavu dělat ryze asijský bojový sport? Američami dokázali pokazit i ten famózní korejský závěr, který ten film vyšvihl do úplně jiných výšin. Ach jo .. škoda času. Fakt jsem přemýšlel, jestli to má cenu vůbec dokoukat. Zaslouží aspoň jednu hvězdu? Tak nevidět originál asi ano, tak je tam. ()

migele

Skvělý film, který mě ze začátku moc nebral, ale Elisha dělala čistou práci, je trošku na hlavu, možná má nějakou tu úchylku. Jesse hraje kluka, který by chtěl od slečny víc než jen dělání lumpáren, však mysl od ní odpoutat nemůže. Být v jeho kůži, chovám se určitě jinak. Závěr filmu byl velmi dojímavý až k srdci roztrhání. Určitě odvedl práci kterou měl. PS: Romantika mě nikdy nebrala, ale to asi proto, že vidět každý rok na "nejmenovaném televizním komerčním kanálu" ty samé romantické filmy docela omrzí, poté už celý žánr, tak tohle bylo docela jiné. ()

jafuska

další romantický film, sice začátek se vlekl, ale druhá půlka už stála za to, a konec se mě líbil, asi je na tom něco pravdy, že osud nám něco přinese a že i my k tomu musíme přidat vlastní úsilý, i ta pravá láska se může objevit kde to nejmín člověk čeká, takže doporučuji, bylo to fajn ()

haffen

Nejdem hodnotiť a ani pozerať tento film. Yeopgijeogin geunyeo bol príliš dokonalý film na to, aby som mal odvahu si pozrieť tento remake. To proste nejde... ()

Anteia

No, to mě dostalo, že se mi bude líbit film, který jsem viděla na Nova Cinema a následně na TV Barrandow jsem nečekala. ()

RigorMortis

Ak niečo na 'murikánskych filmároch neznášam, je to ich snaha urobiť za každú cenu z úspešných cudzokrajných filmov svoj vlastný remake, hoci je výsledok vždy o niekoľko tried horší. To sú vážne 'murikánci takí vypatlaní, že nedokážu pochopiť film, pokiaľ nie je americký? Yeopgijeogin geunyeo je pre mňa jeden z najlepších filmov, ktorý mal hĺbku, krásu, emócie a dokázal ma v momente vtiahnuť do deja. Tento remake však nemá ani jedno z toho, necítil som pri ňom nič. Jediným dôvodom, prečo som ho po pár minútach nevypol bola sympatická Elisha, aj preto tá jedna hviezda v hodnotení. Inak nesiaha kórejskému originálu ani po členky. ()

Efreeti

Stejne tak jako ostatni komentujici potvrzuji, ze korejsky original je 100x lepsi v kazdem ohledu. Vsechny sceny, ktere me rozesmaly nebo dojaly k placi drive, v teto verzi prilis nefunguji. Trosku to zachranuje alespon Elisha Cuthbert, ktera je jako vzdy roztomila a nadherna. 2hvezdy davam z ucty k originalu...pokud mate moznost, patrejte po nem...pokud ne, tohle je slaba nahrazka, ktera uspokoji pouze nenarocneho divaka. ()

Peters18

Proč? Peníze z toho nekoukaj, od začátku je to odsouzeny k neuspechu. tak proč to někdo natáčel. neni to uplne špatný, ale z pohledu originalu... Tam kde original zdima co muze a tim kona sceny nezapomuntelnymi tam amici totalne ztraci dech a nudne kopiruji a jeste k tomu dost spatne. Viz scena u klaviru ci cely zaverecny epilog s vysvetlovaci petiminutovkou i pro ty nejvetsi jelitka. slaby 2* ()

danndda

Hlavní problém tohoto filmu je, že jsem ho viděl krátce po korejském originálu. Méně vtipu, méně dojetí i Pachelbel zněl hůře. Jen herci vypadali lépe. ()