Remake korejského filmu z roku 2001. Charlie je mladík z malého města, který plní sen rodičů a studuje v New Yorku na obchodníka. V Central Parku ho zaujme dívka Jordan, kterou později potká v metru opilou a strhne ji z blízkosti projíždějícího vlaku. Výstřední Jordan poté Charlieho vyhledá a tím se zrodí zvláštní vztah. V něm je Jordan značně dominantní, ale i přes všechny její zápory se do ní bláznivě zamiluje, což převrátí jeho dosud stereotypní život. (Peca7)

selviskhed odpad!

Úvodní titulky jsou napsané fontem Comic Sans, pravděpodobně aby nás naladily na vlnu ztřeštěností a potrhlostí, které mají následovat. Musím o tomhle americkém remaku psát něco více? [trailer] ()

lilina133

Je pravda, že som pôvodný juhokórejský film nevidela a popravde ani ma to neláka. Jeho remake mi stačil úplne. A možno je to dobre, lebo nemám s čím porovnávať. Áno, film My Sassy Girl má svoje chybičky. Ale, ktorý film nemá. Napriek tomu sa mu podarilo to, čo už dávno žiadnemu inému filmu nie. Pri jeho sledovaní sa vo mne vystriedali všetky krásne pocity, čo mám pri filmoch tak rada:))...a vďaka tomu sa k tomuto filmu vždy rada vrátim:))...Navyše výber hercov v hlavných úlohách je naozaj skvelý, Elisha dokazuje, že v nej predsa len niečo je a nie je len pipka, ktorá dokáže hrať len pipky...Jesseho Bradforda som buď v žiadnom inom filme nevidela, alebo bol v nich zcela nevýrazný...tak či tak, na túto rolu je podľa mňa dokonalý...a medzi ním a Elishou to príjemne iskrí...Film My Sassy Girl nie je ničím podstatný alebo "veľký" film...Je to film, aké niekedy si myslím potrebujeme každý...pozitívny, ktorý vás na srdci príjemne zahreje a zanechá vo vás len pekné pocity... ()

U_S_O

Pôvodnú juhokórejskú verziu tohto filmu som nevidel ale neverím, že to môže byť lepšie :) Elisha ako uletená priateľka chlapca, ktorý je rád, že je rád :) s primeraným množstvom humoru a romantiky - tak takéto filmy mám rád. Tí predvídavejší z vás záver možno už od začiatku filmu predvídali ale ja, pohltený príbehom som ani nerozmýšľal nad tým ako to celé skončí a preto som bol príjemne prekvapený a dojatý :) 95% Zaujímavé komentáre: novoten, HOODY a ďalší, ktorí nevideli pôvodnú verziu alebo dokážu bez predsudkov ohodnotiť film :) ()

Juto

Dej je jednoducho inštinktívna láska vyvíjajúca silu, ktorá nesie dvoch mladých milencov dobre umiestnenými pochybnosťami a impozantnými emocionálnymi nebezpečenstvami. Nie je to veľmi originálne, možno dokonca banálne, ale páčilo sa mi to. 6/10 ()

trojtmberk

Asi bych dal jenom dvě, protože je to čórka nehorázná, ale tu třetí tam plácnu za Elishu, která je asi jedinej důvod, proč by na tohle měli lidi co viděli originál koukat. ()

Jirgen

Nikdy jsem neviděl původní jihokorejský film a abych pravdu řekl nikdy se na něj nepodívám. Tenhle film jsem prostě musel vidět z jediného důvodu a tím je Elischa. Jedná se celkem o průměrnou romantickou komedii s průměrnými hereckými výkony, ale s nadpozemsky krásnou Elishou. Proto ta jedna * navíc :) ()

karlik4801

Neskutečná nuda, to je to nejhorší co se může filmu stát, že prostě nudí. Modlil jsem se aby to už skončilo. Takovéhle nápady už tu jsou dávno a navíc bez zbytečného kecání, ale tady se nic nového se za celou dobu neodvíjelo a šlo jen o zbytečné kecy. Oceňuji ale práci štábu, kamera střih a různé dodatky jsou na dobré úrovni a neokrádají o zážitek, který bohužel tato romantická komedie nevyužívá. A taky dává patrné plus Elisha Cuthbert. ()

neoBlast

Ač jsem to nečekal, tak Yann Samuell nezaváhal a je to on kdo má nabito ostrými (nebál bych se úvodní flashback koláž přirovnat ke Gondrymu). Všechno je o dost srozumitelnější a hollywoodská kolečka jsou promazána, takže se nic 90 minut nezadrháva a nevrže (až na Jesseho Bradforda v hlavní roli - je to fakt dřevo). Ale proč ta snaha? Mám radši tu korejskou ujetost, až někdy nesmyslnost, když se objeví v metru pochodující četa vojáků, otec Neznámé padne na stůl po jednom panáku, výlet na kopec atd. Zasvěcení jistě chápou co mám namysli. 60 % ()

Tomik.

Původní verzi jsem neviděl (asijské filmy moc nemusím), takže hodnotím čistě na základě amerického remaku. A vlastně to řeknu i stručně. Skvělý film! Nechápu, proč má tak nízké hodnocení. Možná jsem trochu neobjektivní, nevím, ale mně se fakt líbil. Ono většina z nás bude asi neobjektivních, protože řekněme si to narovinu - kdo se na tento film nedíval z toho důvodu, že v něm hraje Elisha Cuthbert? Tak vidíte, je nás většina :) Nicméně opravdu velmi pěkný a poutavý romantický příběh, mnoho myšlenek a citací, skvělý závěr. Myslím, že je v dnešní době více než třeba vyzdvihovat filmy s pěknou romantickou zápletkou, neboť lidské hodnoty se mění a pojem "romantika" v pravém slova smyslu se bohužel z dnešních mezilidských vztahů poněkud vytrácí. A je to škoda. Tady to je ale podle mě dost dobrý film, minimálně solidní nadprůměr ve své kategorii. Takže se nenechte odradit slabým hodnocením, vykašlete se na porovnávání s originálem a jděte do něj. Já mu s radostí dávám 5 hvězdiček. :)) ()

Brandon

Každé slovo komentu je jen plýtváním energie. Laciná kopie nikdy nedosáhne kvalit kouzelného jihokorejského originálu. Má drzá "little bit complicated" holka byla, je a bude jen jedna! P.S. Je dobré si neplést roztomile šílené dívky s afektovanými, mentálně retardovanými slepicemi! ()

IvyH

Jesse Bradford nemá na to hrát hlavního hrdinu v něčem takovém a Elisha Cuthbert byla vážně dost protivná, nebo to aspoň skvěle hrála. Vadila mi ta hra "my jsme všichni strašně cool odproštění od reality", už od poloviny filmu mě absolutně nezajímalo, jak to teda dopadne. Zachránila to až ta hra na osud na konci, to já zase ráda... ()

giovanni3

Je to sice remake, ale to mi je fuk, protože Asii nesleduji a je mi jasné, že po porovnání tohoto filmu s jeho korejským originálem bych stejně preferoval tento film (fakt Asii moc nemusím)... Co se filmu týče tak velice zajímavý bláznivý příběh v čele s krásnou dokonale ,,ujetou,, Elishou Cuthbert... Na Romantiku moc nejsem, ale co se dělo v tomto filmu bylo něco úžasného.. Prostě jasných 5z5 a moc nechápu proč tu máme průměr 61% ... Remake automaticky neznamená horší film... ()

Liqid

Začátek byl celkem fajn pokoukání a bylo tam i pár dobrých nápadů, ale jak Jordan začala blbnout a nezřízeně chlastat, tak to šlo do kytek. Ta postava mi byla čím dál tím víc protivnější, až jsem to chtěl vypnout, ale vydržel jsem to až do konce. Ale byla to jen ztráta času, konec je velký dojemný gesto jako snad v každé romantické komedii a sem to prostě nepatřilo. Sice jako celek to není šedý průměr, ale na * * * * to prostě nemá. ()

svačinka

mno originál jsem viděl dvakrát a tohle jsem chtě nechtě prostě musel vypnout po půlhodině...absolutně to nemá to kouzlo a nebavilo mě to...ale hodnocení by bylo určitě kladnější, kdybych neviděl původní film edit: po pár letech od origo i toto potěší, dávám za 3:-) ()

Marty89

Před několika dny jsem viděl korejský originál tohoto filmu a musím říct, že tahle americká verze si, co do kvality s původní verzí příliš nezadá. Musím ale říct, že E. Cuthbert se mi tak nějak do role trochu švihlé holky moc nehodila (možná mě moc ovlivnila představitelka korejské verze, které ta role sedla mnohem lépe). Každopádně musím ale konstatovat, že originál je opět lepší než kopie, ačkoli v tomto případě ten rozdíl není až tak závratný. Mé původní verze originálu byly 4*, ale po shlédnutí americké verze musím ještě o jednu * přitlačit. ()

Wally

Moc hezký film...první půli filmu jsem jen kroutil hlavou, co to je ten hlavní hrdina za troubu, že se nechá tou věčně napitou slečnou buzerovat, ale postupem času jsem mu ji postupně začal závidět a finále se prostě povedlo...moc hezké... ()

Giggs

Vyslovene zle to nebolo (čakal som horšie), ale nebolo to ani boh vie ako dobre. Dostal som vlastne to, čo som čakal. Alebo nie? O chybajucej atmosfere nema zmysel hovoriť, amici proste odmietaju točiť romancu, bez toho, aby netlačili na pilu. Zaver bol na mňa veľmi hrrr. Čo ma však iritovalo najviac, je Bradford, ktory sa na tuto rolu absolutne nehodi, neveril som mu ani jedno slovo. Elisha ma naopak prekvapila, bola roztomila. Nema zmysel porovnavať s originalom, uplne zbytočny remake. ()

Ondis

Docela nudná kopie úžasných korejců...Opravdu mě skoro celou hodinu film nebavil, aspoň, že ten závěr neztratil nic na svém zvláštním kouzlu. ()

skliba

Obrovský překvapení, Elisha byla naprosto úžasná podle mě její nejlepší role......a ten závěr to byla lahůdka, už se těšim na další skouknutí. A sem zvědavej na originál ale za tohle bezkonkurenčních pět. ()