Určitě, možná

Jedného dňa, možno

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

• Morien

TOTO NENÍ MŮJ ŠÁLEK KÁVY!! (= sladký břečky nesnáším)(14.3.2009)

• playboxguest

Námětem podobné Láskám s Johnem Cusackem, jenže tohle se už od prvních minut těžce vleče a fakt, že má film pomalu dvě hodiny, na náladě taky nepřidá, osekat to o půl hodinu by jen prospělo. Reynoldsovo "herectví" je film od filmu neměnné, zato scénáře už si chlapec dokázal vybrat lépe, nedávná Výměna budiž příkladem.(13.11.2011)

Nápad zařadit sexuální výchovu do učebních osnov desetiletých dětí mi nepřipadá zcela v souladu se zdravým rozumem. Will Hayes to vidí stejně, ale při vydírání slovem "penis", které jeho dcera Maya vykřikuje na veřejnosti, svolí k tomu, aby jí povyprávěl o svých láskách. To je celkem fajn, takže si můžeme zahádat, která že je ta vyvolená? Nabídka je reprezentativní a zároveň je to celkem sympatická hříčka o jednom životě, jehož majitel obdržel při ztrátě svých životních jistot pár slušných podpásovek. Mne to tedy pobavilo a odložilo to můj očekávaný odchod do celibátu.(26.1.2016)

A pak že šťastné konce omrzí... :)(22.8.2008)

Dostala som chuť na niečo filmovo sladšie a novšie... A tak som si zamlsala na tomto neškodnom mierne pocukrovanom filme....mal šťastie, že bol roztomilý, preto mi ani tie americké vlajky a poučovacie malé deti nedvíhali adrenalín. Najväčšie sympatie má bezpochyby u mňa malá Abigail Breslin. Páčil sa mi aj netradične prerozprávaný príbeh. Koniec koncov, ono to zase nie je až taká bombastická chuťovka, no má to dušu a zaslúži si to viac než priemerné hodnotenie.(21.6.2008)

• - Většina barových scén byla natočena v baru Jake's Dilemma na ulici 81. a Amsterdam. (žvanimírek)

• - Scénarista a režisér Adam Brooks hraje knihkupce, u kterého Will Hayes koupí Tu pravou Janu Eyrovou. (Huntelaar)

• - Snímka nesie aj označenie Love Diaries. (MikaelSVK)