Určitě, možná

Určite, možno

Jedného dňa, možno

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

Film jsem opravdu hodně dlouho odkládal, protože mě strašila představa tupého, klišoidního a přeslazeného dojáku. Ale čekalo mě milé překvapení. Příjemná a nenáročná romantika, která kromě zajímavé a poutavé (alespoň pro mě) formy nabízí i sympatické herecké výkony, dobrý soundtrack a neobyčejně pozitivní pocit z jejího sledování. Výstižný komentář: Lopic(28.1.2010)

• Hunt

Nijak zvlášť zábavné, mile, ani ne vtipné - mírně romantické, jednoduše 50%(9.3.2013)

Nejedná sa o klasickú štvorhviezdičkovú romantiku, lenže tu mi klišé niektorých scén až tak nevadilo. Možno aj vďaka Abigail, ktorá je vždy skvelá a jej postava narúša koncept obyčajnej love story. A Isla Fisher má tiež niečo do seba...(3.1.2014)

Ať žije chlápek s toaleťákem !!!... Tohle je přesně ten typ romantických komedií, které mi sedí. Nikdo mne nezatěžuje informacemi ,,ona ho má ráda a on ji ne“, místo toho poslouchám příjemné dialogy a romantická linie mi je předkládána nevtíravě a postupně. Sympatičtí (mladí) hrdinové v příběhu o několika zlomených srdcích, dětské zvídavosti (zvědavosti), politické kampani a hlavně HLEDÁNÍ PRAVÉ LÁSKY. Příběh se šťastným koncem, který možná ocení více ti starší, co chtějí (nebo musí) o životě také přemýšlet a už se nemusí stydět za nějakou slzičku dojetí. Naposledy jsem měl takto dobrý pocit , když jsem se ocitl V dobré společnosti.(6.9.2008)

Z mého pohledu se jedná o naprosto obyčejnou a tuctovou romantickou komedii, jakých se točí velké množství, a u které nepředpokládám, že by mi vydržela v hlavě déle než pár týdnů. Je to dáno až příliš klišovitým příběhem a až příliš tuctovým lookem celého filmu. Zkrátka není tu nic navíc, nic kvůli čemu bych měl tento film vyzdvihovat do hvězdných výšin, nic, kvůli čemu bych si na něj měl za rok vzpomenout, nic, co by mě výrazně zaujalo, prostě nic zde nevybočuje z řady jiných romantických komedií, dokonce mám pocit, že jsem se ani jednou nezasmál, a mě přitom není příliš těžké rozesmát. Ale abych filmu nekřivdil, nejednalo se ani o žádnou hrůzu, dalo se to zhlédnout aniž bych se začal nudit, dějově to bylo zajímavé, herecké výkony vyrovnané, zkrátka typicky průměrná romantická komedie, jakých jsem za svůj život viděl a uvidím ještě hodně. Já rozhodně nemám nad čím váhat, svůj účel film splnil a dokázal mě na necelé dvě hodinky zabavit a zaujmout, aniž by to byl ztracený čas, ale zároveň nenabídl nic nadprůměrného, a z toho důvodu volím průměrné hodnocení v podobě tří hvězd.(13.6.2011)