poster

Určitě, možná

 • Česko

  Jednou ano, třikrát možná

 • USA

  Definitely, Maybe

 • Slovensko

  Určite, možno

 • Slovensko

  Jedného dňa, možno

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Další z příběhů, variující spletitou cestu za tou skutečnou láskou!! Nakonec jsem moc rád, že Clintonův příznivec Will Hayes skončil v náruči Isly Fisher, ale to je zhruba tak všechno!! Milá, leč nikterak ohromující komedie.. naratologicky netradičně vyprávěná, obohacená nějakou tou scénkou, která se vymkne zaběhnutému romantickému klišé a i herci jsou příjemně uvolnění (pouze percepce a inteligence Abigail Breslin má do reality hodně daleko). Těžiště tak zejména leží, a buďme za to vděčni, v dosti konverzačním scénáři, který má co nabídnout. Holt, každý si jde svou vlastní cestou, aby se v závěru mohli opět shledat a mohli žít šťastně.. však to znáte.. Prostě snímek pro všechny, jenž se v kině i kdykoliv jinde nezapomněli bavit - jen já čekal krapet víc!!(11.3.2009)

 • Aknah
  ****

  Musim uznat, že to splnilo moje očekávání, byla to velice zdařilá romantická a úsměvná komedie, která přirozeně plynula a měla moc hezký konec a pointu... vyprávění dceři ten příběh mi přišlo docela originální a hlavní herec byl celkem zdařile vybraný... Film jsem viděla v originálním znění a to s anglickými titulky, což jsem si zkusila poprvé, proto se musim pochválit, že jsem všemu rozuměla a o to víc jsem se do toho asi vcítila a víc jsem se začetla a snažila se to vše chápat. Naštěstí snímek neobsahoval žádný těžký věty a slova, ve kterých bych se ztrácela... tudíž jsem ráda, že díky tomu to pro mě byl silný zážitek. Velice milá podívaná...(13.4.2010)

 • klerik
  ****

  Nejedná sa o klasickú štvorhviezdičkovú romantiku, lenže tu mi klišé niektorých scén až tak nevadilo. Možno aj vďaka Abigail, ktorá je vždy skvelá a jej postava narúša koncept obyčajnej love story. A Isla Fisher má tiež niečo do seba...(3.1.2014)

 • Renton
  ****

  Scénář: Adam Brooks .. Chlap. Dítě. Tři ženy a jedna kniha. __ Nemám vážnějších výhrad. Odrostlejší romantika dle nejlepšího scénáře, jaký Adam Brooks napsal. Ani ta politika mi nevadila, právě naopak, přišlo mi to vhodně použité (vždyť kolik mladých Američanů právě tímhle žije?). Zřejmě si toho byl i sám vědom, protože se po letité pauze opět chopil i režijní taktovky. Na této pozici si vedl taktéž dobře a vytasil i několik příjemných režijních nápadů a celkově si jako vypravěč vede netradičně, bez vážnějších zádrhelů. Co se vyvedlo, je herecké obsazení - dívčiny jsou všechny sladké - a to, že Abigail Breslin umí jsem již věděl, zato Isla Fisher skutečně uhranula (kde koho, žeáno:-)). Co do dojetí nebo vtipných vsuvek snímek třeba na P.S., I love You nakonec nemá, ale duši přesto vlídně pohladí. Zvláště pokud, určitě, možná... 75%.(26.8.2008)

 • lesumir
  ****

  Kdybych se včera nedodíval na poslední díl třetí série How I Met Your Mother, rozplýval bych se nad originálním pojetím téhle sympatické komedie, ale teď se nemůžu ubránit srovnání. Úspěšný seriál z toho sice vychází o hodně lépe, ale i tahle podobná podoba se mi líbila. Reynolds, stejně tak Rachel nejsou zrovna dvakrát romantickými postavami, proto to na mně působilo hodně zvláštně, za to Isla Fischer byla hodně sympatická a já doufal, že to takhle dopadne. Technicky vzato není co vytknout, ale ani přímo vychválit. Průměr se vším všudy, ale protože v dnešní době u mě moc romantické slaďárny nefrčí, musím se přiznat, že spokojenost je docela velká, příjemná dvouhodina s inteligentním humorem. A Abigail Breslin předpovídám velkou budoucnost, po Sunshine se mohla opět ukázat.(13.6.2008)

 • - Snímka nesie aj označenie Love Diaries. (MikaelSVK)

 • - Roli Emily měla původně hrát Rachel Weisz, která si ve filmu nakonec zahrála roli Summer Hartley. (žvanimírek)

 • - Většina barových scén byla natočena v baru Jake's Dilemma na ulici 81. a Amsterdam. (žvanimírek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace