poster

Určitě, možná

 • Česko

  Jednou ano, třikrát možná

 • USA

  Definitely, Maybe

 • Slovensko

  Určite, možno

 • Slovensko

  Jedného dňa, možno

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  ****

  A pak že šťastné konce omrzí... :)(22.8.2008)

 • hippyman
  ****

  povedená, svěží, vtipná komedie se sympatickými herci a poutavým dějem... bohužel za ten závěr musím jednu hvězdu prostě ubrat, na mě už trochu moc přeslazené... 80%(27.7.2008)

 • Aluska88
  ****

  Na tento film jsem se dívala především kvůli Rachel Weisz. Ryan Reynolds je sice možná "divácky" hezký, ale pro mě obyčejný a nepociťuji k němu nijaký obdiv či sympatie. Jedná se o příjemnou a vtipnou, avšak typicky americky oslazenou limonádu. Děj rychle uběhne díky svižnému tempu. Oceňuji hudební vsuvky v podobě Kurta Cobaina a jeho "Come as you are" či pěvecký výstup Rachel. Ta je zde, zkrátka, jako snad ve všech filmech, jako rozkvetlá květinka. Vždy vypadá tak něžně, křehce a dobrotivě. Jako žena, které by nikdo nechtěl ublížit a která by sama nikdy jinému ublížit ani nedokázala. Dokážete si ji třeba představit v nějaké roli vypočítavé a manipulativní mrchy? Já snad ani ne:)(30.10.2011)

 • Psema
  ****

  Ne tak skvělé, jak někteří tvrdí, ale rozhodně chytřejší než většina hollywoodského romantického mainstreamu. Reynolds jako vždy v pohodě, Isla Fisher proklatě hot a zbylé dámy také nejsou k zahození. K čisté osmičce chybí jen trochu rychlejší tempo a možná i překvapivější závěr. Ale jinak velice fajn.(20.6.2008)

 • IQ Tiqe
  ****

  "Originální!" přesně to jsem si říkal při závěrečných titulcích. V zápětí se mi vybavil motiv celého filmu, který prakticky vycházel z How I Met Your Mother - odmyslete si spoustu gagů, natáhněte pár dílů na celovečerák, přidejte konec a máte Definitely, Maybe. Ale i tak ve vyústění filmu originální. Máte pocit, že se díváte na HIMYM, ale čekáte, že na konci filmu zjistéte, kdo je Mayina matka. Nicméně stále tápete. A i když zjistíte pravdu, chcete vysvětlení - proč rozvod??? Pár minut tápate a pak zjistíte, že jde jen o prostředek, jak se dostat k hlavní poentě... Celkově se dějově jedná o vydařehný snímek s geniálním ženským obsazením (kromě Rachel Weisz jsou pro mě ostatní představitelky neznámé, ale do rolí přesně pasují!). Ovšem nejvíc snímku přidává malá Abigail Breslin, těším se na její další role.(23.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace