poster

Určitě, možná

 • Česko

  Jednou ano, třikrát možná

 • USA

  Definitely, Maybe

 • Slovensko

  Určite, možno

 • Slovensko

  Jedného dňa, možno

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  ****

  Kdybych se včera nedodíval na poslední díl třetí série How I Met Your Mother, rozplýval bych se nad originálním pojetím téhle sympatické komedie, ale teď se nemůžu ubránit srovnání. Úspěšný seriál z toho sice vychází o hodně lépe, ale i tahle podobná podoba se mi líbila. Reynolds, stejně tak Rachel nejsou zrovna dvakrát romantickými postavami, proto to na mně působilo hodně zvláštně, za to Isla Fischer byla hodně sympatická a já doufal, že to takhle dopadne. Technicky vzato není co vytknout, ale ani přímo vychválit. Průměr se vším všudy, ale protože v dnešní době u mě moc romantické slaďárny nefrčí, musím se přiznat, že spokojenost je docela velká, příjemná dvouhodina s inteligentním humorem. A Abigail Breslin předpovídám velkou budoucnost, po Sunshine se mohla opět ukázat.(13.6.2008)

 • Fr
  ****

  Ať žije chlápek s toaleťákem !!!... Tohle je přesně ten typ romantických komedií, které mi sedí. Nikdo mne nezatěžuje informacemi ,,ona ho má ráda a on ji ne“, místo toho poslouchám příjemné dialogy a romantická linie mi je předkládána nevtíravě a postupně. Sympatičtí (mladí) hrdinové v příběhu o několika zlomených srdcích, dětské zvídavosti (zvědavosti), politické kampani a hlavně HLEDÁNÍ PRAVÉ LÁSKY. Příběh se šťastným koncem, který možná ocení více ti starší, co chtějí (nebo musí) o životě také přemýšlet a už se nemusí stydět za nějakou slzičku dojetí. Naposledy jsem měl takto dobrý pocit , když jsem se ocitl V dobré společnosti.(6.9.2008)

 • IQ Tiqe
  ****

  "Originální!" přesně to jsem si říkal při závěrečných titulcích. V zápětí se mi vybavil motiv celého filmu, který prakticky vycházel z How I Met Your Mother - odmyslete si spoustu gagů, natáhněte pár dílů na celovečerák, přidejte konec a máte Definitely, Maybe. Ale i tak ve vyústění filmu originální. Máte pocit, že se díváte na HIMYM, ale čekáte, že na konci filmu zjistéte, kdo je Mayina matka. Nicméně stále tápete. A i když zjistíte pravdu, chcete vysvětlení - proč rozvod??? Pár minut tápate a pak zjistíte, že jde jen o prostředek, jak se dostat k hlavní poentě... Celkově se dějově jedná o vydařehný snímek s geniálním ženským obsazením (kromě Rachel Weisz jsou pro mě ostatní představitelky neznámé, ale do rolí přesně pasují!). Ovšem nejvíc snímku přidává malá Abigail Breslin, těším se na její další role.(23.6.2008)

 • castor
  ***

  Další z příběhů, variující spletitou cestu za tou skutečnou láskou!! Nakonec jsem moc rád, že Clintonův příznivec Will Hayes skončil v náruči Isly Fisher, ale to je zhruba tak všechno!! Milá, leč nikterak ohromující komedie.. naratologicky netradičně vyprávěná, obohacená nějakou tou scénkou, která se vymkne zaběhnutému romantickému klišé a i herci jsou příjemně uvolnění (pouze percepce a inteligence Abigail Breslin má do reality hodně daleko). Těžiště tak zejména leží, a buďme za to vděčni, v dosti konverzačním scénáři, který má co nabídnout. Holt, každý si jde svou vlastní cestou, aby se v závěru mohli opět shledat a mohli žít šťastně.. však to znáte.. Prostě snímek pro všechny, jenž se v kině i kdykoliv jinde nezapomněli bavit - jen já čekal krapet víc!!(11.3.2009)

 • Djkoma
  ****

  Popravdě mě nejvíc zaujal koncept (Himym nesleduji;-)). Dceruška si vyprosí vyprávění otce o jeho láskách. Postupně se dozvídáme o jeho vztazích, o tom jak to bylo komplikované, i když nám nakonec nikdo nepoví, proč to přesně nevyšlo. I tak je ve filmu dost jemného humoru, příjemně nadčasové situace a srážka amerického idealistického mládí s tvrdou pěstí reality. Jen ten Ryan Reynolds i přes své sympatie na mě působil nějak vizuálně vyžehleně (nemůžu si pomoct, ale ta tvář je jako po faceliftu...) a všechny zúčastněné herečky jsou skvělé. Rozhodně lepší z dnešních romantických filmů. PS: stěhuji se do NY, trojlístek Banks-Weisz-Fisher si nechám líbit...(31.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace