Určitě, možná

Jedného dňa, možno

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

• predators

Jako na kolotoči. Vzpomínáte, když jste jako malé děti na něm jezdili stále dokola a dokola a střídali je? A pak se vám z nich udělalo špatně? Bylo jich prostě moc! A stejné je to i v tomto případě, akorát tu máme místo kolotočů tři Willovy přítelkyně. A hádejte, na kterém kolotoči jezdil nejraději?:-) Za to čekání to stojí, alespoň jeho dcera oživuje absolutně mrtvý děj, který se ještě k tomu všemu motal kolem politiky. Okrajově, ale přece:-) A za celou dobu jsem se ani jednou nezasmál! Na komedii docela bída, nemyslíte?:-) 40%(6.9.2008)

Ne tak skvělé, jak někteří tvrdí, ale rozhodně chytřejší než většina hollywoodského romantického mainstreamu. Reynolds jako vždy v pohodě, Isla Fisher proklatě hot a zbylé dámy také nejsou k zahození. K čisté osmičce chybí jen trochu rychlejší tempo a možná i překvapivější závěr. Ale jinak velice fajn.(20.6.2008)

Zajímavý námět, solidní herci a fajn zpracování. co mi však na filmu vadilo a obecně nemám rád v kinematografii je, když děti málem poučují dospělé, jak se mají zachovat, co udělali špatně, apod. Proto tedy pouze 3*.(27.10.2013)

Dívá se na to dobře, vlastně velmi dobře, postavy jsou sympatické, ničím vás neiritují, tempo filmu je konzistentní, nenarazíte na žádné prázdné, či nudné pasáže, ale nakonec mám stejně problém překousnout jednu věc. Tento snímek se vydává za jakousi osobní výpověď o životě, o hledání pravé lásky a přitom si nechce přiznat, že se jedná jen o další romantickou polo-komedii, která by vážně brána být neměla. Tam kde např. Crazy, Stupid, Love boduje na plné čáře, tedy v oblasti nadsázky a čiré zábavnosti, tam Definitely, Maybe servíruje absolutně nereálný konstrukt vztahů se sérií žen z módního katalogu a snaží se z nich vyvařit nějaké ponaučení. Když už kopírovat How I Met Your Mother, tak aspoň pořádně! 6/10(17.8.2014)

Průměrná romantická komedie, kterých stále vzniká dosti, ale které nedokáží nijak důkladně vyniknout. U mě byla jediná výjimka a to byla Láska nebeská, která svým suše britským humorem pobavit rozhodně dokázala, ale komedie takovéhoto typu rozhodně nikam nespějí, alespoň u mě ne. Jediné čím se dokáží honosit jsou herecké výkony. Ty jsou vždy vcelku slušné, ale že bych se u tohoto filmu nějak smál, nebo se aspoň bavil citově vydřený až na dno, to ani moc ne.(26.8.2008)