Určitě, možná

Určite, možno

Jedného dňa, možno

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

Na tento film jsem se dívala především kvůli Rachel Weisz. Ryan Reynolds je sice možná "divácky" hezký, ale pro mě obyčejný a nepociťuji k němu nijaký obdiv či sympatie. Jedná se o příjemnou a vtipnou, avšak typicky americky oslazenou limonádu. Děj rychle uběhne díky svižnému tempu. Oceňuji hudební vsuvky v podobě Kurta Cobaina a jeho "Come as you are" či pěvecký výstup Rachel. Ta je zde, zkrátka, jako snad ve všech filmech, jako rozkvetlá květinka. Vždy vypadá tak něžně, křehce a dobrotivě. Jako žena, které by nikdo nechtěl ublížit a která by sama nikdy jinému ublížit ani nedokázala. Dokážete si ji třeba představit v nějaké roli vypočítavé a manipulativní mrchy? Já snad ani ne:)(30.10.2011)

Příjemný retrospektivní romantický snímek, který rozhodně zaujme zajímavým konceptem - trochu něco jako How I met your mother s rychlejším rozuzlením.. :)(9.5.2013)

Zajímavý námět, solidní herci a fajn zpracování. co mi však na filmu vadilo a obecně nemám rád v kinematografii je, když děti málem poučují dospělé, jak se mají zachovat, co udělali špatně, apod. Proto tedy pouze 3*.(27.10.2013)

Od začátku jsem fandila "Kopírce" April, takže jsem na konci byla celkem spokojená.. Moc se mi líbil retrospektivní způsob vypravování děje a ten pološťastný konec (všichni jsme přeci čekali, že rozvod bude zrušen a rodina se dá opět dohromady). Ryan Reynolds byl jako Will sympaťák a "Maya" Abigail Breslin svou dětskou roli taky zvládla s přehledem:)(30.10.2011)

Přesně podle mého očekávání to nebyla ta, která jsem chtěla, aby to byla, protože by to bylo moc jednoduché a prozíravé. Ale nakonec mě to stejně uspokojilo :-) Škoda jen, že asi žádné desetileté dítě by na otcovo rozhodnutí nereagovalo tak jako Maya. Víc takových dětí do skutečného života a hned bude svět krásnější! Na konci jsem byla téměř dojatá. (Ale mě už teď dojímá skoro všechno, asi stárnu.)(17.7.2008)

• - Roli Emily měla původně hrát Rachel Weisz, která si ve filmu nakonec zahrála roli Summer Hartley. (žvanimírek)

• - Většina barových scén byla natočena v baru Jake's Dilemma na ulici 81. a Amsterdam. (žvanimírek)

• - Snímka nesie aj označenie Love Diaries. (MikaelSVK)