poster

Určitě, možná

 • Česko

  Jednou ano, třikrát možná

 • USA

  Definitely, Maybe

 • Slovensko

  Určite, možno

 • Slovensko

  Jedného dňa, možno

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  **

  Námětem podobné Láskám s Johnem Cusackem, jenže tohle se už od prvních minut těžce vleče a fakt, že má film pomalu dvě hodiny, na náladě taky nepřidá, osekat to o půl hodinu by jen prospělo. Reynoldsovo "herectví" je film od filmu neměnné, zato scénáře už si chlapec dokázal vybrat lépe, nedávná Výměna budiž příkladem.(13.11.2011)

 • Renton
  ****

  Scénář: Adam Brooks .. Chlap. Dítě. Tři ženy a jedna kniha. __ Nemám vážnějších výhrad. Odrostlejší romantika dle nejlepšího scénáře, jaký Adam Brooks napsal. Ani ta politika mi nevadila, právě naopak, přišlo mi to vhodně použité (vždyť kolik mladých Američanů právě tímhle žije?). Zřejmě si toho byl i sám vědom, protože se po letité pauze opět chopil i režijní taktovky. Na této pozici si vedl taktéž dobře a vytasil i několik příjemných režijních nápadů a celkově si jako vypravěč vede netradičně, bez vážnějších zádrhelů. Co se vyvedlo, je herecké obsazení - dívčiny jsou všechny sladké - a to, že Abigail Breslin umí jsem již věděl, zato Isla Fisher skutečně uhranula (kde koho, žeáno:-)). Co do dojetí nebo vtipných vsuvek snímek třeba na P.S., I love You nakonec nemá, ale duši přesto vlídně pohladí. Zvláště pokud, určitě, možná... 75%.(26.8.2008)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Clint Mansell: 1. Will Hayes For President! ,2. Here Comes Summer ,3. For Emily (Whoever She May Be...) ,4. April (Come She Will) ,5. Jane Eyre ,6. Panic Stations... ,7. An Evening at The Odeon ,8. Sunday, Sunday... ,9. Cometh The Hour, Cometh The Man... ,10. Its April ,11. Summers Over ,12. The Candidate ,13. Second Thoughts ,14. Maya Knows... ,15. The Happy Ending Is You ,16. Brooklyn Bridge ,17. Countdown ,18. Aprils Story,(13.5.2011)

 • klerik
  ****

  Nejedná sa o klasickú štvorhviezdičkovú romantiku, lenže tu mi klišé niektorých scén až tak nevadilo. Možno aj vďaka Abigail, ktorá je vždy skvelá a jej postava narúša koncept obyčajnej love story. A Isla Fisher má tiež niečo do seba...(3.1.2014)

 • WANDRWALL
  **

  Určitě či možná. Určitě je třeba žít, možnosti jak, to už je na každém.(27.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace