Linda Hanson (Sandra Bullock) má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (Julian McMahon) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku je to to nejhorší, co si dokázala představit. Otázkou však zůstává – nejde opravdu pouze o představy? Když se Linda následující ráno probudí, její manžel je živ a zdráv. Celé neštěstí nejprve považuje za noční můru, ale pak se to stane znovu – některá rána nachází manžela vedle sebe, zatímco jindy se probouzí jako vdova. Dny svého života prožívá nepochopitelně na přeskáčku. Lindina traumatizující předtucha uvede do pohybu sled podivných událostí, které mění tok času. Když ji pak záhadné okolnosti dovedou ke zjištění, že její perfektní život možná nebyl takový, jak se zdálo, ocitá se její svět vzhůru nohama. V zoufalé touze zachránit svou rodinu se pustí do hektického souboj s časem a osudem, aby se pokusila zachovat všechno to, co dohromady s Jimem vybudovala. (oficiální text distributora)

J.Cobra

Odpočinkový nekomediální film. Byl jsem docela zmaten, ale nakonec jsem to pochopil. Raději jsem se ale nezamýšlel nad smyslem tohoto filmu ani nad časovými paradoxy. To by pak film ztratil na působivosti. (Komentář z října 2009). ()

Tellgas

Byly by i dvě, kdyby to mělo konec. A tím nemyslím, že by to bylo nekonečný, i když se takový pocit při sledování může dostavit. Ale konec jako taková ta věc na závěr, která to uzavře, vysvětli a občas i nějakou tu pointu přihodí. ()

Weirdman

3/10... Takto nejak to vyzerá keď sa niekto snaží uvariť plnohodnotnú, výživnú a chutnú večeru len zo zatuchnutej vody a potom to naservíruje na celkom peknom tanieri so strieborným príborom... ()

dolb!

nepredvidatelny thriller v ktorom vidi Linda Hanson (Sandra Bullock) asi tyzden dopredu ked jej zomrel manzel. no ked sa zobudila dalsi den tak si myslela ze to bol iba sen. no nebol. kazdy druhy den videla asi tyzden do buducnosti az potom bola sa to vsetko zacalo plnit... ()

Mata84

No ja neviem, vobec ma tento film nenadchol. Bolo to take ani - ani... dobry namet, slabe spracovanie, ziadne heroicke vykony hlavnych predstavitelov. Cakala som pravdupovediac ovela viac. Rozhodne to nie je film do prime timu, teda aspon podla mna. Jedine hudba to tam zachranovala, ta bola velmi dobra. ()

pasqviL

Blbost s dírami většími než je Čína. Bullocková by se už nikdy neměla mračit. A vysvětlí mi někdo co dělal ten kamion když to auto viděl asi tak kilometr předem ? ()

SB

Nejvíc vystihuje film přívlastek mysteriózní, protože si příběh trochu hraje s časem... Nápad je dobrej - osudovost a rodinné hodnoty, ale pravidelně se objevovaly křečovité až kýčovité scény, chování hlavní postavy bylo někdy nepochopitelné, i ten oslák se objevil. Určitě jeden ze slabších výkonů Sandry Buldokový. ()

mangui

Mám rád filmy s časovými skoky a i tento se mi líbil... Pravda že kvalit Dvanácti Opic nebo Osudového doteku nedosahuje, ale krásně mi to uplynulo ()

Beckett odpad!

Nudný, ničím nezajímavý a pointu postrádající film, který se potácí hluboko pod hranicí průměru. Na poslední chvíli se ale scénaristům podařilo pořádně zabrat a díky jednomu z nejdebilnějších závěrů, jaký jsem kdy viděl, se jim podařilo zachránit zasloužený odpad. ()

CrazymanM

Ze začátku jsem byl nadšen,opravdu se mi líbil ten styl příběhu,hrátky s časem,tajuplnost.Bohužel postupem času se to stále více zamotávalo,ztrácel jsem tzv. nit,pointa ,to už byla pěkná blbost,škoda,potenciál tady určitě byl,snad někdy jindy. ()

benedict

Já mám Sandru Bull ráda,má za sebou řadu dobrých filmů,ale místo tohohle "nedásetoidentifikovat" mohla raději udělat užitečnou věc a zbavit se toho genetickýho odpadu,co ji léta podváděl! ()

natalie15

Úplne zbytočný film so zbytočnými "kvázi zvratmi", s nulovou atmosférou a bez žiadneho napätia, so snaživými ale podchvíľou gotesktnými hereckými výkonmi všetkých predstaviteľov, podčiarknutý zvláštnym strihom kamery a gýč "mystery" hudbou. Najhoršie na Predtuche je, že neobsahuje ANI JEDEN moment, pre ktorý by stála za to, dokonca si k postavám nevytvoríte žiadne puto. 35 %. ()

Akyno

V tomto filme je také obrovské množstvo chronologických a logických nezrovnalostí, že ma ich počítanie zaujalo viac než samotný príbeh. Táto absurdne nezaujímavá zlátanina, ktorá k nám prekvapivo prišla vôbec do kín je zrejme to najnudnejšie čo Sandra natočila. Holka jede to z tebou z kopce. ()

Gwilwen

Sandra Bullock se nám poslední dobou nějak zamotala do časové smyčky. Nejdřív cestování časem pomocí poštovní schránky v Domě u jezera a nyní střídání přítomnosti s minulostí v Předtuše. S Julianem McMahonem sice tvoří pěkný páreček, jenomže ve filmu je příliš „trhlin“ v čase, načež závěr je předpokladatelný a také neodvratitelný a celkově takový nijaký. Protože mám jinak Sandru ráda dávám 2,5*. ()

paniColombova

Citlivý film, sice dost zamotaný, ale dojemný, smutný. Hodně mě překvapil herecký výkon Sandry Bullock, hrála dobře. Krásná, citlivá hudba při romantických scénách obou manželů. Bylo zde vidět, že osudu nelze zabránit. I když zda vůbec osud existuje. Měli bychom si opravdu užívat lidí, které máme rádi, protože nikdy nevíme co se může stát. ()