Linda Hanson (Sandra Bullock) má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (Julian McMahon) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku je to to nejhorší, co si dokázala představit. Otázkou však zůstává – nejde opravdu pouze o představy? Když se Linda následující ráno probudí, její manžel je živ a zdráv. Celé neštěstí nejprve považuje za noční můru, ale pak se to stane znovu – některá rána nachází manžela vedle sebe, zatímco jindy se probouzí jako vdova. Dny svého života prožívá nepochopitelně na přeskáčku. Lindina traumatizující předtucha uvede do pohybu sled podivných událostí, které mění tok času. Když ji pak záhadné okolnosti dovedou ke zjištění, že její perfektní život možná nebyl takový, jak se zdálo, ocitá se její svět vzhůru nohama. V zoufalé touze zachránit svou rodinu se pustí do hektického souboj s časem a osudem, aby se pokusila zachovat všechno to, co dohromady s Jimem vybudovala. (oficiální text distributora)

Lennnnna

Hmm, Předtucha se na první pohled tváří chytře a tajemně a v první fázi se jí to ještě jakž takž daří, to ve chvíli, kdy si divák ještě nezvykl na styl vyprávění a je lehce zmatený stejně jako hlavní hrdinka. Jenže pak to dojde jí, následně vám a v téhle chvíli už moc dobře víte, že topit se budete oba dva. Brzy vás začne štvát, jak hlavní hrdinka jen zoufale pobíhá kolem a vlastně se vůbec o nic nesnaží a taky vám už pomalu dochází, že zápletka, která vypadala ze začátku poměrně nadějně je nakonec jen jeden velký průšvih, až to korunuje fiaskové finále (a věřte mi, že první věc, která vás napadne, bude: dobře jí tak!). ()

Chrysopras

Aneb jak slibný začátek zabít snůškou hloupých a trapných scénáristických klišé. Brrr. ALE, za to, že mě dokázali tvůrci udržet 90 minut ve společnosti se Sandrou Bullock musim hvězdu přidat! :-) ()

Lord.Jim

Tak nulové rozuzlení? Aha. SPOILER: Celej film je právě jen a pouze o tom, jak to "nepochopitelné" "rozuzlit", čili pochopit příčiny a následky, ale ne "to"změnit. Změna možná byla, ale nedošlo k ní - bohužel - to už by se pak stal onen zázrak (kterej se tam mimochodem taky stal, jenže jinýho typu). Řetězec událostí se narušil, změnil, ale (bohužel) nevychýlil. Nicméně to, že konec proběhl za zcela jiné konstelace, bych aspoň já rozuzlením nazvala :-) Dobrej film. Dobrá Sandra. ()

Aljak

"Realita je len nočnou morou!" ... Úžasný film! Napriek dosť veľkej kritike a nízkym hodnoteniam (čo v podstate doteraz nechápem) je to jeden z tých filmov, kde som bol napätý od začiatku až do úplného konca. Sandra Bullock opäť nesklamala, a celkovo film bol výborný. Niekedy tiež zažívam podobné situácie ako Sandra (aj keď nie až také extrémne), ale tiež mám občas pocit, že som preskočil deň alebo že som sa o deň vrátil a viem čo sa presne stane. Mám rád takýto žáner, milujem hru s časom a mystérie - takže keď to všetko tak zrátam, niet čo kritizovať = 5 hviezdičiek! ()

Martin741

Priemer, a nic viac nez priemer. Kopa nelogicnosti, nudy a reziserskej bezradnosti Mennana Yapo. Aspon, ze Sandra Bullock sa snazila a ja ju mam celkom rad : 59 % ()

peiton

Prisahám,že neprečítajúc si názov,nemám po celú dobu tušenia o akú zápletku sa jedná a čakala by som,že je "pes zakopaný" niekde celkom inde.Ale radšej mohol byť,pretože takto sa tento maličko znepokojujúci thriller vezie na jednej veci,riešiac jednu problematiku,nikam neponáhľajúc,nieto ešte gradujúc.Záverečná scénka filmu,ktorá mala mať akože wau efekt nemala.Takúto scénu by som skôr uvítala v samotnom úvode ako samotné predjedlo,ktoré by ma navnadilo na dalšie chutné sústa.Predtucha je vec dobrá,ale čo sa má stať sa stane aj keby čokoľvek..Čiže predtucha sa naplnila do bodky a teda chvalabohu,lebo inak to nie je až taká katastrofa,na jedno vzhliadnutie postačí a neurazí. ()

Petoss1

Dej sa v tomto filme nedal predvídať a to sa mi páčilo. Koniec výmimočný, no možno už trochu okúkaný, ale stálo to zato. Film zaujme a aj prekvapí, no nič extra od neho nečakajte. 70% ()

Crawler-D

Scénáristicky neoriginální, plytké a bez zjevné příčiny, která by odůvodňovala vznik samotného filmu. Jakýsi Mennan Yapo se sice vše snaží kulantně zaobalit do obrazově zajímavého stylu s příjemnou hudbou Klause Badelta, ale ve výsledku to příliš nepomáhá. ()

Dannysek4U

no jo, no, tech filmu, ktery se otiraj o predestinaci a osud, je uz proste moc. A stejne tak se musi nechat, ze tady ten dej dostava zabrat fakt fest a ze scenarista je nehorazny cune bez smyslu pro pointu. Ale presto. Bullockova je fajn, az do pulky je to docela zajimavy (to uz ale davno tusite, jak to dopadne), navic se tam mihnul Stormare, coz me blazi (bohuzel fajt jen mihnul). Stejne tak je ale bohuzel pravda, ze spad to nema zadnej, logiku pramalou a rozuzleni (pokud se to tak da vubec nazvat) - a tim nemyslim to, co se odehraje poslednich pet vterin, to je totiz jeste pekelnejsi klise - je vam jasny skoro hned. Berte to proste jako romantickou koukanou, neco jako byl Dum u jezera. Zazil jsem uz mnohem vetsi tragy. Po The Reaping a druhejch horach s ocima me to docela potesilo. ()

pakobylka

Neúprosná časová smyčka, která se postupně stahuje a hlavní hrdinku přivádí na pokraj šílenství. Dá jí šanci změnit osud ... nebo jsou minulost i budoucnost tak pevně propojené, že nemá žádnou naději ... že možná dokáže změnit příčinu - ale ne následek ? Ale JAK zjistíte rozdíl mezi událostmi, které se staly - a které se MĚLY stát ? Nad dějovou linií nesmíte nadměrně přemýšlet, protože byste v ní mohli objevit spoustu logických děr. Jenomže příběhy, v nichž se prolínají různé časové roviny, nemůžete měřit obyčejným metrem, který reprezentuje běžné vnímání našeho světa. NEVÍTE, jak by se chovaly čas a prostor, kdyby se vymkly (vaší) kontrole. 3,5* - a po delším váhání zaokrouhluju furiantsky nahoru. Pro Sandru Bullock, pro lásku i pro bolest ... a pro všechny dny, které přijdou. ()

Juto

Keby si film zachoval tón výstrednej, kafkovskej tragikomédie, ktorá sa zužuje na Lindou šialený zápas s fyzikálnymi zákonmi, asi by sme tu niečo mali lepšie. 4/10 ()

Plangi

Hlavní hrdinka tápe v hříčce času a mne to díky (místy neskutečně) tupému scénáři strašně štvalo. Sandře Bullock patří dík, že jsem se byl schopen dokoukat, docela to táhla. A druhá hvězda větším dílem za adekvátní, nepříliš překvapivý konec. Happy end by to totiž pohřbil totálně... ()

tom88

Nie je to vyslovene zlé ani tupé, ale prišlo mi to mierne neprepracované a nedotiahnuté. Scenár by zaslúžil nejakú zmenu k lepšiemu. Sandra nieje zlá herečka, svoju robotu si odviedla, ale viac emócií by to chcelo. Je to pesimistický snímok. Potenciál tu je. 48% ()

Radiq

Měl jsem takovou předtuchu, že ten film bude kravina. A taky že jo. Byl to ten nejpředvídatelnější film, co jsem kdy viděl. Ale víc mě sraly takový ty detaily, který nedávaly smysl nebo jsem nad tím kroutil hlavou a říkal si: "kráva blbá". Třeba to, jak všechno pro sebe okecává, aby byla víc podezřelá, nebo rozsypává nebo je nervní nebo to, že píše fixem na velkej papír, aby to divák všechno viděl. A taky všechno dělá tak, aby to odpovídalo té její předtuše. To je pak jasný, že se nic nezmění. Mrazilo mě v zádech, když jsem si každejch 5 minut uvědomil, že ta ženská je totální kráva blbá. Klišé plno. Nelogičnost (kněz s nachystanou knihou o předtuchách, nehoda se měla stát na 220 kilometru, takže to muselo být přímo u té cedule 220km a plno takovejch).Nebude spoiler, když řeknu, že to může skončit jenom jedním ze dvou způsobů: buď že nakonec přežije nebo chcípne. Já osobně jsem fandil tomu druhýmu. Ženská nakonec dostala to, o co si celou dobu koledovala. Myslím, že je to film tak trochu pro blbé publikum. ()

drexik

Tak trochu slátanina, kde jsem si občas všiml, že nedávám pozor. Možná proto se mi to jeví jako slátanina :-) ()

filmmovier

Zpočátku hodně nadprůměrná záležitost, která ale později spadla do zaslouženého průměru. A to jen kvůli tomu, že se ta tragická situace se smrtí McMahona opakuje až moc často. Ale jinak i docela mrazivý film. ()

Magneto

Niesom si istý čo chcel tvorca týmto filmom povedať...Zo žiadneho hľadiska sa nedá tento film hodnotiť nadpriemerne, skôr naopak...Skôr mi to pripadá ako scénár, ktorý napísal študent filmovej školy ako scénaristické cvičenie bez ambície dať zmysel aj deju...Strata času. ()