Linda Hanson (Sandra Bullock) má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (Julian McMahon) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku je to to nejhorší, co si dokázala představit. Otázkou však zůstává – nejde opravdu pouze o představy? Když se Linda následující ráno probudí, její manžel je živ a zdráv. Celé neštěstí nejprve považuje za noční můru, ale pak se to stane znovu – některá rána nachází manžela vedle sebe, zatímco jindy se probouzí jako vdova. Dny svého života prožívá nepochopitelně na přeskáčku. Lindina traumatizující předtucha uvede do pohybu sled podivných událostí, které mění tok času. Když ji pak záhadné okolnosti dovedou ke zjištění, že její perfektní život možná nebyl takový, jak se zdálo, ocitá se její svět vzhůru nohama. V zoufalé touze zachránit svou rodinu se pustí do hektického souboj s časem a osudem, aby se pokusila zachovat všechno to, co dohromady s Jimem vybudovala. (oficiální text distributora)

Chrustyn

Mám rád film hrající si s časovými rovinami a i přes všechny filmové úlety mám rád Sandru Bullock. Bohužel mi ale tato kombinace nesedla a to především díky nevýrazné a amatérské režii, která z daného tématu nedokáže vytěžit nic, než průměrný a ničím zajímavý thriller. ()

Arsenal83

Škoda tak nízkeho hodnotenia, ale niekedy tu na tej stránke dostávaju pseudo- umelecké porno diela vysoké hodnotenia a potom klasická žánrovka je tou istou osobou zakopaná pod zem. Nemám čo kritizovať, výborne som sa bavil, očakávanie naplnené, mysteriózne i prvky horroru tam boli, kvalitná herečka, čo konkrétne teda malo chýbať páni kritici? ()

honajz

Totálně zabitý film, nudné tempo (kdyby aspoň nějak vtahovalo nebo působilo nějakou atmosféru, ale je to celé totálně chladné a bez emocí), řada nelogičností (jestli si holčička pořezala obličej v úterý a film začíná čtvrtkem, jak to, že měla obličej bez šrámů?) a přesně - žádná pointa. Něco jako že by druou neděli sešla ze schodů a manža tam byl živ a zdráv, neb už minulou neděli mu došlo, jak má všechny rád. Těžké zklamání. ()

Roman.Ticka

Moje skromná vize je asi taková. Americká líná panička, co stěží ráno vstane, aby odvezla bezpečným fárem děcka do školy, jinak nedělá v podstatě nic užitečného, PŘEDSTAVUje typický obrázek dnešního kapitalismu. Už to stačí k totálnímu nasrání, ale nechci tento sebedestruktivní způsob živoření dál pitvat. Co je pro mě nejvíc iritující je zřejmá zásadní myšlenka a tou je úmysl připravit rozmazlenou neschopnou paničku na nečekanou událost, jinak by se sesypala jak domeček z karet a stáhla s sebou i nevinná děcka. Protože až by se to stalo, nebyla by tak vyrovnaná, netěšila se na nový přírůstek a nemohla by si v klidu a pohodě s bohatě zajištěnou famílií užít bezstarostný zbytek dlouhého pohodlného života. ()

eraserhead666

Koukám, že se hollywoodské herečky začaly vrhat na horory. Po výborném Skeleton Key s Kate Hudson se ke mě dostala Předtucha se Sandrou Bullock a já doufal, že to nedopadne jako tragická Gothika s Halle Berry. Naštěstí nedopadlo. Není to sice tak dobré jako již zmiňovaný Skeleton Key, ale předčilo to mé očekávání. Sandru mám docela rád, i když se mi s ní líbí asi jen 3-4 filmy, líbí se mi na ní právě ten tolikrát jí vytýkaný prkenný výraz v obličeji a to, že je tak nějak nežensky ženská. Předtucha mě mile překvapila. Horor vás nemusí nutně vystrašit, mě občas stačí, když ve mě vyvolá nepříjemné pocity, a abych pravdu řekl, první hodina filmu je ve mě vyvolala. Z toho střídání časových rovin by mě asi fakt m.dlo. Ke konci to pravda trochu ubírá plyn, ale tři čtvrtiny filmu jsem byl docela napjatý a 3,5 * dávám bez otálení. ()

SOLOM.

Když jsem tento film viděl zhruba před třinácti lety poprvé, moc mě popravdě nezaujal. Mysteriózní drama s romantickou vložkou, troškou těch hororových prvků a nepříliš přesvědčivou Sandrou Bullock – toť vše, co jsem si z toho po těch letech pamatoval. A tak jsem se rozhodl, že tomu dám ještě jednu šanci. No bohužel můj celkový názor na tento film se ani po letech moc nezměnil. Jako celek mě to nebralo ani tentokrát, ale musím uznat, že několik povedených pasáží by se tu i našlo a chtěl bych se Sandře omluvit – zas tak hrozná nebyla.    Můj největší problém byl v tom, že jsem od toho očekával prostě něco víc, než se mi nakonec dostalo. Filmů s nejrůznějšími časovými smyčkami (rovinami) jsem už viděl celou řadu a tady to nejvíc odnesla špatná práce samotného režiséra, který z toho prostě nedokázal vymáčknout ani polovinu, přestože se zde jistý potenciál nabízel. Místy se tu sice objevila slušná atmosféra, která ovšem negradovala podle představ, spíš bych řekl, že místy neskutečně stagnovala a přešlapovala z místa na místo. Jako by se samotný režisér nemohl rozhodnout, zda má přitvrdit, nebo přidat více romantiky – potažmo dramatických emocí.    Nějak zvlášť se nepřetrhli ani Julian McMahon či Peter Stormare a tak nezbývá než ocenit hlavně průsvitnou látku v dešti a rýsující se bradavky hlavní hrdinky, páč samotný závěr si zas tolik potlesku nezaslouží. Já nejsem moc velkým příznivcem happyendů a asi ani nikdy nebudu, ale pokud jsem pozorně sledoval, tak jim tam některé věci zas až tolik neseděly – co se nám za těch pár dnů snažil scénárista a režisér nakukat. Takže mi nezbývá než potvrdit, mé původní podprůměrné ohodnocení, které jsem tomuto filmu vlepil už v roce 2009. 40% ()

claudel

Celý film jsem čekal na omračující pointu, která by můj názor na celý film značně ovlivnila a hodnocení zvýšila, avšak žádná pointa se nedostavila a já jsem se ptal, co to sakra mělo být za ubohý thriller? ()

ARI50

Sandra svým výrazem kolíku v zadku nepřesvědčila, a i když měl film slušnou atmosféru a možná skvělý příběh bohužel není to ono. ()

Morholt

Sandra mixuje antidepresiva s vínem a má z toho předtuchy. Celý to bylo tak zamotaný a mysteriózní, až to bylo průhledný a nudný. Ách jo. 10% ()

Handle

Ten nápad mi přišel celkem hloupý až nelogický, špatně jsem se v tom orientoval. Avšak zpracování se mi celkem líbilo a Sandra Bullock to podle mě zahrála velmi dobře, mám jí rád, ale film jako celek přesto vidím kolem průměru. ()

Mordenroth

Škoda, že scenárista nepoužíval trochu viac mozog. S pribúdajúcimi minútami ubúda hlavnej postave súdnosť a divákovi trpezlivosť. Odporúčam hlavne zarytým fanúšikom (polo)presvedčivej Sandry Bullock. Film ešte našťastie ako tak zachraňuje zaujímavá atmosferická hudba Klausa Badelta. 50%. ()

d.beseda

Mě se to moc líbilo. A Sandra mi (v tomto filmu) vůbec nevadila (jako v jiných jejích filmech). Mělo to napětí a gradaci do poslední minuty. Mé hodnocení: 79% / viděno: DVD. ()

PROROK14

To ma veľmi bavilo. Toto bol mystery triler ako mám rád a ktorý ma udržoval v napätí ako sa patrí. Aj keď som už na samom konci tušil ako to skončí aj tak som mal ten pocit v bruchu vďaka ktorému dám 4*. ()

Avalon820

Sandra Bullock umí zahrát vše. O tom není debat. Tento hororovo-thrillero-mysteriózno-dramatický snímek je toho důkazem. Zpočátku možná budete trochu zmateni (na konci možná tedy také), protože vás tvůrci vrhnou ihned do víru děje, za pár minut se ale vzpamatujete a začnete hledat odpověď na prostou otázku: "Co se to tu kruci děje?!". Příběh je naprosto logický, vše je dříve, či později osvětleno. Slečna drsňák střídá emoce jak na běžícím páse, avšak zcela plynule, takže jí všechny věříte. Čeho si na snímku také velmi cením je hudba a tísnivá atmosféra, která na vás dýchá s každou následující sekundou. Navíc potěší příjemná délka 93 minut. ()

st.ranger

Značně průměrné a ničím nepřekvapivé, pokud ovšem při nejasných a zpočátku zamotaných filmech divák opravdu přemýšlí. ()

JohnCZ

Docela zajímavý thriller, kde namísto časové smyčky hraje roli jakési skákání čase a doplňování střípků. Je to zábavné, je to napínavé, divák inklinuje k vymýšlení všemožných teorií, aby nakonec scénárista předvedl tak debilní závěr a pointu, až to zabilo kompletně celý film. ()

corpsy

Dobrý nápad, rovnako nie zle napísaný, ale réžia je pomalá, málo vygradovaná, a herci sa len tak posúvajú zo scény na scénu. Zadupaný potenciál v amatérskom bordeli. ()

DDT

Měl jsem předtuchu, že to bude blbý. Ale stejně jsem na to šel, zřejmě mě tam dotlačil osud :-) A......... bylo to blbý. ()