Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

mitush

Na 5* to síce nemá, ale 4 dávam úplne s čistým svedomím. pohodová, plynule ubiehajúca komédia, ktorá nemá výraznejšie slabé miesta. vrelo odporúčam. ()

Vandislav

Nadcasova metafora o smyslu zivota. Je Vas zivot v troskach? Nic neni takove, jake jste doufali, ze to bude, kdyz Vam bylo 20? Sednete na motorku, naserte partu drsnejch motorkaru a pak si nechte nakopat prdel. ()

Nickkk

Kdyby byl celý film jako první půle tak bych dal více hvězd, ale ten americký konec je tam více než zbytečný....Nejlepší postava: Dudley Davis ()

jarod13

Musím říct, že mě film velice mile potěšil. Jde o komedii, kde se partička čtyř životem vyhořelých chlapíků rozhodne jet na výlet na motorkách pod hlavičkou "divočáci", no a po cestě je potká nemálo trablů. Komedie má spád, je v ní obsažen i chytrý humor, ale občas i nějaký ten přešlap režiséra, ale to se dá odpustit, jedna z mála komedií poslední doby od amerických tvůrců, na kterou se zase rád podívám ()

PRASÁK

Co napsat o filmu, v němž se sešli čtyři herecké osobnosti Tim Allen, John Travolta, Martin Lawrence a William H. Macy? Pravděpodobně vysypat šuplík superlativů na jejich hlavy, ne? Souhlasil bych, ale ne v tomto případě. Snímek "Divočáci" bych zařadil do kategorie průměr, uvnitř kterého se nachází pár úsměvných scének. Za shlédnutí stojí, protože si na nic nehraje. Hlavními hrdiny příběhu o čtyřech kámoších středního věku jsou zubař Doug Madsen (Tim Allen), instalatér Bobby Davis (Martin Lawrence), počítačový programátor Dudley Frank (William H. Macy) a bývalý úspěšný obchodník Woody Stevens (John Travolta). A tito čtyři pánové ze Cincinnati se rozhodli stát se motorkáři a vyrazit na mašinách k pobřeží Pacifiku. Jejich svobodnou cestu silnicí jim zkříží malá osada Madrid ve státě New Mexico, kde se začnou dít pozoruhodné věci. U tohoto filmu se dá relaxovat a člověk se nemusí zabývat žádnýma zásadníma otázkama. Tak koukněte na to! ()

BulkaNeAsi

Kluci tohle je hovno, nejezte to. Pověsím to na strom, aby se na to nedostal medvěd, ne Dudley to nedělej. A proč ne? protože medvědi hovna nežerou....takhle hláška se mi vryla do paměti asi nejvíc...hudební doprovod mě taky prijemne prekvapil...obsazeni taky sympaticke...prijemna zabava, ale nic prevratneho...hlavne Martin podle meho soudu zustal trochu ve stinu.... ()

Jimbodini

Náramná podívaná. Čekal jsem, že Macy, Lawrence a Allen budou hrát Travoltovi druhé housle. Naštěstí se žádná tragedie nekonala a já dostal čtyři porce luxusní zábavy a růžovoučkýho poldu jako dezert:-D ()

ghostwo

Dobrá myšlenka (ne že by tu už něco na toto téma nebylo), dobré obsazení, slušně zahráno, dobře natočeno, slabší scénář, nevyužitý potenciál (to mě asi mrzí nejvíc). ()

cachanell

Návrat do mládí. V pozdějším středním věku si parta starých kamarádů dá oraz a rozhodne se k návratu ke kořenům puberty a mládí. A jak to může dopadnout ? Spousta nedorozumění, spousta bilancování a ukázka toho, že tyto návraty nejsou vždy šťastné. I když v komedii se šťastný konec dá předpokládat. A já se bavila. Milá a příjemná komedie. ()

karloskiller

===Tržby v USA za první víkend: 39 699 023 $ === ===Tržby v ČR za první víkend: 448 028 Kč === ===Diváci v ČR za první víkend: 3 451 diváků=== -------------------------------------------------- Scénář: (Brad Copeland) Kamera: (Robbie Greenberg) ¨------------------------------------- Česká premiéra: 10. května 2007 před 1679 dny Světová premiéra: 2. března 2007 před 1748 dny Natočeno: USA 2007... Skvělá komedie u , které se zasmějete a podaví vás. Já to všem doporučuji opravdu dobrý film. A proto jsem hodnotil 4*... ()

waxtrax

První hodina filmu je doslova skvělá (téměř na 4 hv.). Vážný problém filmu začne v poslední půlhodině, která je vzhledem k typicky americkému patosu a posedlostí po "dojáku", více než trapná. Škoda. ()

Martineq15

Lehké zklamání, když jsem viděl herecké složení, musel jsem se na to ihned podívat. NIcméně scénář nebyl domyšlený, vtípky byly velmi suché, a celkový děj byl o ničem. Odpočinkový film, ani nemůžu napsat komedie, protože jsem se v celém filmi zasmál asi 3x, pro nenáročné diváky. ()

carim

Skvělá oddechová komedie. John Travolta, Tim Allen, Martin Lawrence a William H. Macy se skvěle doplnovali. Film příjemně ubíhá a není něm příliš nudných a hluchých míst. "90%" ()

dboshj

Že bych se teda tak moc "chlámal" jako kleopatra to ne, ale večer u TV to byl v pohodě. Pár případů nelogickýho chování ve filmu mi zážitek nezkazilo a komedie je třeba vždycky brát s rezervou. Lepší průměr. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)