poster

Divočáci

 • Česko

  Víkendoví divočáci

 • USA

  Wild Hogs

 • Slovensko

  Divé svine

Komedie / Road movie

USA, 2007, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ****

  Scénář: Brad Copeland .. Skvěle jsem se v kinosále pobavil, proč to nepřiznat. Divočáci mi šli prostě do noty. Samozřejmě, že film nemá nějaké vyšší ambice, než být středoproudou komedií. Pár vtípku je prvoplánových, také šablona o krizi středního věku a odpoutání se od zaběhlých stereotypů je obvyklá, ale tempo dávkování humorných scén či dialogů má správnou kadenci a tak je celý počátek vyjížďky včetně jízdy samotné až k motorkářskému baru uprostřed pouště velice zábavný. Tam přichází otřepaná zápletka o střetu dobrých a zlých, dosavadní náboj lehce opadá, ale nic markantního se neděje, tyto konflikty jsou prostě nut(d)né a tento nepatřil k nejhorším, páč Liotta a spol. se snaží. Co tuto podívanou zaručeně táhne je herecké obsazení - výtečná sestava kamarádů Tim Allen (zaručeně nejlepší), John Travolta, Martin Lawrence a William H. Macy je přímo ideální volbou, která spolu skvěle funguje. Prostě nečekejte nijak originální nebo geniální zábavu, ale solidní bezstarostná jízda tatíků na hranici zaběhlého klišé to rozhodně je.. 75%.(14.5.2007)

 • Shit
  ***

  Komedie s vyhaslejma hvězdama většinou moc nešlape, což se u tohohle úplně říct nedá, protože je to celkem svižný a plný vtípků a narážek, nicméně mi někdy přišlo, že už je to jak groteska s Laurelem a Hardym. Podle mě do silný trojky Travolt, Macy a Allen se vůbec nehodil Martin Lawrence, kterej vypadal moc mladě a svěže, vedle těch ztroskotanců. Co se týká příběhu, tak neni zrovna nějakej extra zajímavej a Ray Liotta coby šéfík motorkářů působí spíš trapně než drsně, v podstatě celej ten gang je zralej na strčení do Policejní akademie...Ale zase na druhou stranu nemůžu říct, že bych se vyloženě nebavil,ale normální road movie komedie by podle mě byla daleko lepší než tenhle hrozně nuceně vtipnej film, i když musim uznat, že pár vtipů se hodně povedlo a strašně potěší zpívající a tančící Kyle Gass z Tenacious D(23.5.2007)

 • sheen
  ***

  Povedený nápad spojit tyhle čtyři páprdy, posadit je na motorky a vypustit na stará kolena za dobrodružstvím.(21.3.2009)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Teddy Castellucci: 1. Slow Ride 2. Wanted Dead or Alive 3. Who Do You Love 4. Dusty Trail Blues 5. Carnival Clowns 6. Thunder Kiss '65 7. Highway to Hell 8. Midnight Rider(8.6.2011)

 • Skejpr
  ****

  Tak tomudle říkám komedie.(11.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace