Divočáci

Wild Hogs

Divé svine

Komedie / Road movie

USA, 2007, 95 min

Příjemná komedie, která zaručeně pobaví. Podívaná pro celou rodinu s výborným hereckým obsazením. 3* a půl.(29.7.2012)

• nunka

Banda obstarožných divočákov blúdiacich krajinou nevzbudila u mňa ani štipku záujmu. Avizované divoké dobrodružstvo sa nekonalo...čo za zábavu už narobí skupina vyslúžilcov na motorkách s jednou nohou v hrobe...:))(8.9.2007)

Festival vyhořelých herců neskončil zdaleka tak špatně, jak se předpokládalo. Becker dávkuje rockovou hudbu, záběry na mocné stroje i komediální vsuvky v rozumné míře a scénář je postaven tak, aby se chlapci herecky nepředřeli, ale nebyli za bandu pitomců. Mohlo být hůř, znáte to, Fonda je satan.(24.11.2007)

Komedie s několika megavtipnými místy, ale většinou se nebudete za břicho popadat, ale nanejvýš jen tak usmívat. Každopádně nápad to byl dobrej. Obsazení je dobré ve všech rolích, ale nejvíc mě dostával teplej šerif John C. McGinley, ten chlap je komediální bůh.(9.8.2007)

Dobrodruzi z velkoměsta v novém hávu. Nedá se říct, že by to byla nuda, ale že bych se vyloženě bavil, to taky ne. Pobavili mě Tim Allen a Martin Lawrence, Travolta tu má hrozně korpulentní hlavu a Willam H. Macy hraje až moc velkýho kašpara. Potěšil Ray Liotta a jeho banda motorkářů.(26.8.2013)