Pokud si chce čtyřka usedlých fotrů vyrazit na bezstarostnou jízdu, slibuje to spoustu zajímavých situací... bohužel zůstalo jen u těch slibů. Nic moc jsem nečekala a nic moc jsem nedostala, divoký tah po silnicích za dobrodružstvím a humorem se ukázal být rodinným výletem za morálním poselstvím a trochou romantiky. Pominu, že bych se obešla bez Kutila Tima a tlemícího se Martina Lawrence - "Divočáci" prostě nemají koule... a když, tak velikosti lentilek. Škoda, tenhle film měl na víc, kdyby ho netočili přizdisráči. 55%(2.10.2011)

Ideální film na odpočinkový nedělní večer! Vlídná komedie, která do člověka nehustí jeden vtip za druhým, ale pouze příjemně beze spěchu plyne od jedné zábavné situace k druhé. Hlavní hrdinové jsou skvělá partička různorodých kamarádů, kteří se skvěle doplňují a my jim fandíme. Jejich herecké složení je snad ještě pestřejší než postavy, které hrají. Jenže vyloženě charakterní herec štěků, vyhaslá hvězda, odepsaný komik a trapák společně vytvořili dokonalou partičku druhomízních loserů, které bych velmi rád viděl v nějakém pokračování.(21.1.2008)

• D.Moore

Zhruba do poloviny průměrná komedie s několika povedenými vtipy, od poloviny do konce však nečekaně nudící a trapná záležitost. Škoda. Čtveřice Divočáků by potřebovala o dost lepší scénář, aby jejich "jízda někam" pobavila i člověka, kterému motorky neříkají vůbec nic, tedy například mě.(1.10.2011)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Prostředí 7/10/// +hlavní čtveřice, je to odlehčené, zábavné, nápadité -možná někdy mohlo být drsnější, závěr mohl být akčnější/// Divočáci jsou velice zábavná podívaná se spoustou hlášek a trapných či méně trapných situací. Někdy je sice cítit, že to je děláno schválně (nikde přece nemůže být tak blbej!) ale rádi nad tím přihmouříte oči a budete se bavit dál. Rovněž potěší Ray Liotta a Kevin Durand jako zlí motorkáři. Skvěle zahrané, výborně jsem se bavil./// Celkem 81%///(16.12.2009)

Bůh je mi svědkem, že jsem ze začátku těm chlapům rozuměl, podporoval je, fandil jsem jim, áááááá ano, záviděl jsem jim, ovšem jen do té doby než přijeli do toho městečka a celý to kouzlo dobrodružné obyčejnosti odešlo zpátky na nekonečné silnice spojených států a nechalo divočáky trapně dodivočet. Jo a zachtěl jsem mít Harley Davidson, když jsem uviděl Pítra Fondu, neměl jsem však peníze i když jsem hrábnul do všech fondů a tak budu muset svůj unik ze stereotypu na dobrodružné putování po dálnici D1 ještě chvíli odložit.(28.10.2007)

• - Během zahajovacího víkendu se v USA Divočáci umístili na 1. místě žebříčku s výdělkem 39.7 milionu dolarů. (CliffLee)

• - Na začátku filmu, kdy se při parkování Dudley omylem rozjede, je výrazně vidět značky Albuquerque, kde se natáčelo. (CliffLee)

• - Maggiina restaurace byla nově postavena jen pro účely filmu, ale po skončení natáčení byla zrenovovaná a teď je z ní skutečná restaurace. (CliffLee)