Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

JARDAHONDA

Čtyři spořádaní kamarádi v nejlepších letech - hollywoodské ikony :Tim Allen, John Travolta, Martin Lawrence a William H. Macy - se jednoho dne rozhodnou radikálním způsobem opepřit svůj rutinní život a vydají se napříč Amerikou. Ani jeden z nich však nemá tušení, jak peprná překvapení je na dobrodružné cestě za svobodou čekají a že půjde i o krk... Protože naštvat skutečný motorkářský gang Del Fuegos je něco, co by si i Jason Statham dvakrát rozmyslel. Drsná, adrenalinem a černým humorem nabitá jízda začíná... ()

Scorpik87

Mě se to líbílo řehtal jsem se jak kůň, hlavně mě pobavila ta scénka s býkem prej na podruhe plácnuti se nic nestane a Tim dostal do zadnice. :) Prostě jsem se pobavil. ()

PersilVanish

Tak jako bič z hovna neupleteš tak ani obsazení Travolty a Allena nezachrání tuhle stupidní kravinu. Je to až smutné o čem scénář i dialogy jsou. Po tomhle filmu cítím hnusnou pachuť a lehké svrbění konečníku. Sorry ale tohle by natočil můj retardovanej bratr co chodí tím, že se odpichuje rukama s kapající slinou. ()

sedlis

nebyt stupidniho zaveru filmu z typickeho americkeho malomesta (spise vesnice), tak jsem dal i ctyri hvezdy, jelikoz film neni treba nijak pitvat a nechal jsem se bavit jednoduchymi dialogy a celkem stastnym vyberem hrdinu (i kdyz Martin se na motorku hodi asi jako ja na litaci koste) od zacatku cca do dvou tretin filmu.. ()

ferda12

A nestydím se, nestydím. Dát tomuhle filmu 5 hvězd. A víte proč? Sešla se tady parta "vyhaslých" herců, co si řekli, že do toho alespoň ještě jednou vrazí spolu. Kombinace vcelku zajímavá, já když jsem to viděl, tak jsem byl docela překvapen (Lawrence prošel jen tak tak...). Komedie středního věku, kterou jsem si v posledních letech oblíbil. Když jsem ty borce viděl se projíždět napříč USA tak mi to nedalo a zamyslel jsem se: Proč oni a ne já? Nemám rád motorky, za boha bych si na ten ďáblův pekelný stroj nesedl, ale po dnešku jsem dostal chuť se na ní projet třeba přes již zmíněné USA, Austrálii (a ne přes tuhle zkorumpovanou republiku). Poušť okolo vás, silnice, která není jak ta česká. Tak hezky pomalu s tím si to užít a za boha se o nic nestarat. Jasně, je to silně nereálný, že se to stane zrovna mně, ale i tak to byl velmi odreagovávací film. Víte, tohle není film, kde by exceloval Travolta nebo Allen, ale Macy. Ano, tenhle chlapík, co srší vtipem hned jak přijde na scénu. Dostal do ruky dokonale propracovanou postavu a zahrál ho excelentně. Tohle prostě musí divák, který už něco zažil, kladně ohodnotit. || „VIDĚL JSEM, JAK ZABILI TÁTU. TEHDY JSEM BREČEL NAPOSLEDY. A VČERA MĚ OKRADLI. ALE VAŠI PRÁCI... TU BYCH VÁŽNĚ DĚLAT NECHTĚL!” ()

somme

Jooo jako dite odchovany motorkarskyma srazama s tatovym harleyem bych takovymu roadtripu nerekla ne. Prijemna komedie, vahala jsem mezi 3 a 4*, takze asi neco mezi. Ale diky za zaverecny titulky, ty jsou svetovy za 5*! ()

Btmn.99

OBSADENIE: 10/10 HUDBA: 9/10 EFEKTY: 9/10 HUMOR: 9/10 DOJEM: 9/10 II Skvelá komédia, jedna z mála, ktoré ma nikdy neomrzia. Ústredná partička pánov je vážne dokonalá. ()

beruskali

Tuhle komedii musí pochopit snad každý. A pokud ne každý, tak alespoň každý čtyřicátník, který taky chce dát světu na vědomí, že ještě nepatří do starého železa. Slabší úseky filmu nekritizuji, celkově 105% :-D ()

im8

Mám tenhle film rád. Scénář není adept na titul Nejoriginálnější komedie všech dob, ale je mi to vlastně úplně jedno. Snaze pánů vymanit se ze svých stereotypních životů a prožít nefalšovanou jízdu, rozumím, a úsměvný způsob, jakým jí film podává, my tak nějak sedí. Chlapácké tetování Macyho, táboření s ekologickou likvidací, skvělý teplý policista McGinleyho, Liottův vůdce gangu ostrých hochů, rádoby drsňák Travolta a podpantofelník Lawrence, "umírání" Tima Allena, cameo Petera Fondy, prostě Divočáci par excellence. Dojem kazí snad jen závěrečná bitka v městečku, kdy se chlapci začnou brát zbytečně vážně. Naštěstí to titulky jistí. ()

mistr97

Divočáci jsou příjemná oddechovka, která sice ničím nepřekvapí, ale ani nezklame. Nečekejte, že se při nich budete celou dobu smát, slušných humorných momentů však nabízí docela dost. Velkou zásluhu na celkovém dojmu má pochopitelně hlavní čtveřice, bez ní by film zdaleka nebyl takový, jaký je. ()

sun.eagle

Motorky rozhodně nejsou náplní mého života, přesto jsem se bavil náramně. Ty trapasy co divočáky potkávaly jeden za druhým na každé ujeté míli. A Marisa Tomei? wau!! ()

elarkaso

Moc příjemná rodinná komedie o partě kamarádů z města, kteří si každý týden vyrazí na pivo na svých super motorkách a ve svých fajnových kožených hadrech. Jednoho dne však jeden z nich (John Travolta) vymyslí motorkářský výlet za mládím a svobodou. Komedii jsem viděl už hodněkrát, nejednou jsem si našel náladu a čas na tento snímek. Musím však říct, že na tento film nahlížím velice kladně hlavně z důvodu, že jsem ho sledoval už jako malý kluk a spousty negativ, které tento film má, jsem si ani v té době nepovšiml. Celkově bych asi dal 3 hvězdy, protože si dle mého osobního názoru tento film nezaslouží více, ale ani méně. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)