Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

AleXtreme

Komedií v kterých je a stačí jenom na chviličku nějakéj tepléj policajt či podobně mám až až... Jinak se na to dalo celkem dobře koukat. ()

Xavy

Už dlouho jsem se tak nepobavil. Supr odreagování a supr herecké obsazení. Kdo se na to nepodívá, chybu největší dělá :-) ()

Zabuza

Skvelá komédia, kde netreba namáhať mozgové závity, stačí sa posadiť a nechať sa unášat divokou jazdou divočákov. Banda "veteránov " frustrovaných každodenným životom sa vydáva na svoju poslednú jazdu a zaspomínať si na staré dobré časy. Ako ináč, sa mi počas cesty pritrafí kopec zábavných dobrodružstiev a na konci sa pokúsia zachrániť mestečko pred gangom "zlých" motorkárov. Ja som sa počas celého filmu skvele bavil a William H. Macy predviedol v skutku parádny výkon. Jeho tetovanie jabĺčka Apple nemalo chybu. ()

`barocco

Scena kde Divocaci zahadzuju svoje mobily je viac nez symbolicka, ja som s tym mojim urobil podobne pred dvoma rokmi a citim sa skutocne slobodnejsim... :) Komedia ktorej chyba par drobnosti aby bola skutocne stopercentnou tak ako podobny starsi namet s nazvom Dobrodruzi z velkoměsta. ()

vlada-xxx

..pohodicka ktera urcite neurazi a urcite pobavi obsazenim vedlejsich az cameo roli....znalci Orange County Chopers si pridaji hvezdicku, protoze pochopi minimalne o jeden vtip navic.... ()

jiricek86

tahle komedie mi fakt sedla. vtipný dialogy! vtipný situační fóry..4 týpci v hvězdnym obsazení jedou na motorkách amerikou ()

Ruadek

Tohle se mnou opravdu nic nedělalo. Místo aby to byla oddechová komedie s hereckými esy, co si spolu ještě trochu zadivočí ( trocha sentimentu a rockové hudby, naleštěných kol a tlumičů ), často se to propadalo do vcelku nudné a úchylné podívané, kterou si myslím nikdo z těchto pánů nemá zapotřebí. Film, co se vykouří z hlavy hodinu po shlédnutí. Škoda nadějného obsazení, co se sešlo v jednom průměrném bijáku protože tato partička má na daleko víc než je tento případ. ()

Gumeny

Jednoducha komédia na večer. Žiadne väčšie zamyslenie, vtipy sú niekedy dobré, niekedy nie a trochu odfláknutý záver. Nič viac, nič menej - 3* ()

jopal

Objektivne je moje hodnotenie trosku nadsadene, ale v porovnani so srackami, co sa oznacuje v dnesnej dobe ako komedia, je aj tych 5 * malo. Skutocne som sa okrem prijemnej zabavy aj par krat zo srdca zasmial. Vyborny dej, pohodova atmosfera, vynikajuci herci, noo uz sa tesim na pokracovanie. Edit: Po druhom vzhliadnuti po 7 rokoch 4*, ale stale dobra zabava. ()

kishi_SO

partia chlapov, ktorym som zavidel len tie bundy a zihadla pod nimi. Prijemne na pozeranie a napodiv aj po opatovnom zhliadnuti stale dobre. Dufam, ze aj si v pokrocilom veku budem takto uzivat. ()

rytir1

Tak dobrou komedii jsem dlouho neviděl. Nevím co mě víc bralo, zda ukecaný Lawrence, počítačový magor Macy, charismatický Travolta nebo nasraný Liotta..či scénky plácnutí bejka nebo s teplým policajtem..paráda od začátku do konce, skvělá muzika k tomu. Prostě divočáci bejby, jooo:-DDD ()

čertíček

parta chlapů co ještě nechtějí do starýho železa a hledají cestu jak si dokázat, že tam nepatří. Co proto udělat? odhodit všechno co je svazuje a vrátit se zpátky do klukovských let. Skvělá komedie, která vás pobaví a odreagujete se u ni od běžných starostí. Někomu možná přinese i malou motivaci a ponaučení - život se má žít a ne přežívat... ()

mucho3

Skvělá oddechovka, road movie starších pánů na svých silných strojích,úsměvné a nečekaně dobré.Herecké obsazení se povedlo,tak jako celý film. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)