Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

Phobia

Pokud si chce čtyřka usedlých fotrů vyrazit na bezstarostnou jízdu, slibuje to spoustu zajímavých situací... bohužel zůstalo jen u těch slibů. Nic moc jsem nečekala a nic moc jsem nedostala, divoký tah po silnicích za dobrodružstvím a humorem se ukázal být rodinným výletem za morálním poselstvím a trochou romantiky. Pominu, že bych se obešla bez Kutila Tima a tlemícího se Martina Lawrence - "Divočáci" prostě nemají koule... a když, tak velikosti lentilek. Škoda, tenhle film měl na víc, kdyby ho netočili přizdisráči. 55% ()

lesumir odpad!

¨čtyři bývalí áčkoví herci, kteří mají dávno za zenitem se pouští do něčeho, do čeho nemají. Hnus. ()

Hrabka

Hodně povedená komedie. Od filmu jsem nečekal vůbec nic a bylo mi nabídnuta opravdu parádní jízda "Divočáků". Spousta vtipných scén a momentů, tak to má v komedii být. Fajnové herecké obsazení. Pár slabších momentů se najde, ale i tak stojí tato komedie za to. Divočáci do tohooo!! 70% ()

nunka

Banda obstarožných divočákov blúdiacich krajinou nevzbudila u mňa ani štipku záujmu. Avizované divoké dobrodružstvo sa nekonalo...čo za zábavu už narobí skupina vyslúžilcov na motorkách s jednou nohou v hrobe...:)) ()

juta

Fajnový "průměrňák", který ukazuje partičku postarších pánů, kteří jsou unudění svými stereotypními životy a tak se rozhodnou vyrazit tam, kam je vítr zavane. Ale opravdu nic extra se od Divočáků čekat nedá. Jak říkám, je to průměrný film, na který se člověk nemusí dívat každý rok, ale rozhodně to není biják, u kterého by se člověk unudil k smrti. ()

Fiftis

Hlavným a zrejme jediným zámerom tohto filmu (hneď po vysokej ziskovosti) je pobaviť divákov. Preto je asi zbytočné baviť sa v kategóriách ako je hĺbka, prepracované charaktery alebo nebodaj umenie. To však neznamená, že zabávať a nepodliezať pritom príliš latku vkusu by bolo jednoduché. Viacerí zúčastnení na tomto filme by o tom vedeli rozprávať. Divé svine sú pohodový, oddychový film, ktorý síce postráda hĺbku a zaujímavejší príbeh, ale svoj účel splní, nenudí a čas strávený pri ňom nie je úplne márny. A vzhľadom k súčasnej ponuke filmov to nie je najhoršia voľba. ()

ajuska

Velmi příjemně strávený čas s partičkou chlápků ve středním věku, kteří chtějí utéct od svého stereotypního života. Tahle komedie má zvláštní kouzlo a její humor, ačkoli to není nějaká smršť superoriginálních a třeskutě úderných vtipů, prostě baví. Sympatické je, že si Divočáci a nic nehrají a prostě jim to dobře šlape. ()

lamps

Těžká pohodovka s partou sympatických postav, které sice představují typické archetypy amerických komediálních charakterů, ale o to více se dá u jejich bláznivého tripu odreagovat. Tohle je prostě bezmyšlenkovitá jízda na vlně chytlavé muziky, v níž naštěstí absentují vyloženě trapné a nevkusné pokusy o humor za každou cenu. Navíc Marisa Tomei je vážně kus a zhlédl jsem se v postavě Dudleyho, také mám občas problémy udržet rovnováhu na jízdním kole, obzvlášť po desáté večer při návratu z jistých příjemných podniků.. ()

Big Bear

Sedí takhle chlapi v hospodě a najednou vstoupí Pepa. Jé co tu děláš? Dyk je středa a ve středu máš manželské povinnosti diví se kumpáni u stolu štamgastů. A Pepa povídá: To jo. Dnes je středa. Taky na mně čekala vykoupaná, vyvoněná jen v průsvitné noční košilce. Hned jak jsem přišel z fachy mně chytla a táhla do ložnice. Tam už zapálené svíčky, rozestláno... Ona si lehla na postel, podala mi pouta co vyndala z šuplíku nočního stolku a řekla: Spoutej mně a pak si dělej co chceš! -- No a tak jsem chlapi tady ! :-) . Tak o něčem podobném jsou Divočáci. A není to tu poprvé. Partička taťků utahaná prací i péčí o rodinu se rozhodne, že vezme mašiny a bez dětí a manželek zavzpomíná na tenkrát. Prostě chlapi sobě. Jenže už nejsou tím čím bývali a tak ani cesta napříč Státy nemůže být podobná té z mládí. Komedie to byla fajn, parta mi maximálně seděla i co do hereckého obsazení, z koho jsem ale nejvíc nemohl byl John C. McGinley coby závistivej polda ! :-))) Jednotlivé eskapády cestou celkem bavily, konec už byl slabší až na titulky. Ty stály za to ! Kdyby všechny dnešní komedie byly alespoň tak vtipné jako bylo toto, to by bylo na světě krásně ! Věším tedy 3 plné igelitové taška na strom. * * * ()

Boogeyman

Ideální film na odpočinkový nedělní večer! Vlídná komedie, která do člověka nehustí jeden vtip za druhým, ale pouze příjemně beze spěchu plyne od jedné zábavné situace k druhé. Hlavní hrdinové jsou skvělá partička různorodých kamarádů, kteří se skvěle doplňují a my jim fandíme. Jejich herecké složení je snad ještě pestřejší než postavy, které hrají. Jenže vyloženě charakterní herec štěků, vyhaslá hvězda, odepsaný komik a trapák společně vytvořili dokonalou partičku druhomízních loserů, které bych velmi rád viděl v nějakém pokračování. ()

sheen

Povedený nápad spojit tyhle čtyři páprdy, posadit je na motorky a vypustit na stará kolena za dobrodružstvím. ()

Indiana

Dobrodruzi z velkoměsta v novém hávu. Nedá se říct, že by to byla nuda, ale že bych se vyloženě bavil, to taky ne. Pobavili mě Tim Allen a Martin Lawrence, Travolta tu má hrozně korpulentní hlavu a Willam H. Macy hraje až moc velkýho kašpara. Potěšil Ray Liotta a jeho banda motorkářů. ()

Deimos

TV/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Prostředí 7/10/// +hlavní čtveřice, je to odlehčené, zábavné, nápadité -možná někdy mohlo být drsnější, závěr mohl být akčnější/// Divočáci jsou velice zábavná podívaná se spoustou hlášek a trapných či méně trapných situací. Někdy je sice cítit, že to je děláno schválně (nikde přece nemůže být tak blbej!) ale rádi nad tím přihmouříte oči a budete se bavit dál. Rovněž potěší Ray Liotta a Kevin Durand jako zlí motorkáři. Skvěle zahrané, výborně jsem se bavil./// Celkem 81%/// ()

pornogrind

Chci ohodnotit tenhle film a koukám, že už tady moje hodnocení má. Což znamená že už jsem ho viděl ale absolutně jsem si z něho nic nepamatoval. Což krásně vykresluje to co si o filmu myslím. Není to tak špatný, dokonce se najde i pár povedenejch a vtipnejch scén, ale není tu nic zapamatovatelnýho. Nic co by utkvělo v paměti. Za pár let tenhle snímek prostě vyšumí z paměti. A proto jdu z hodnocením o jednu hvězdu níž. ()

2-Xtreme

Vydarená motorkárska komédia o partií chlapíkov v strewdnom veku, ktorý si proste vyrazili. Na letný večer príjemné pozeranie. Travolta ukázal, že ešte v nom niečo je a Allenovi to sadlo. Vtipná malá komédia za 3* ()

kingik

Říkají si Divočáci, jsou to čtyři nerozluční přátelé a právě se rozhodli drandit si to na svých mašinách napříč státy za vytouženou "svobodou". Celá věc se má trochu jinak a oni tak trochu utíkají si odpočinout od stereotypu rodinného života v naději nalézt lepší zítřek. A běda tomu, kdo jim zhatí jejich plány. Zvláště pak, pokud jim cestu zkříží nepřátelský gang skutečných motorkářů vedených pološíleným Rayem Liottou. Úsměvnou komedii spolehlivě drží Travolta, Allen, Lawrence a Macy. O něco zajímavěji však vyznívají vedlejší herecké party, které si na starost vzala půvabná Marisa Tomei, veterán Peter Fonda nebo třeba teploušský policista Johna C.McGinleyoho. Scenáristicky se jedná o celkem přímočarou "road movie", která je poskládána mozaikovitě ve sled komických situací, které díky zkušeným hercům nevyznívají až tak trapně. Dějově je to tedy poměrně slabé, ale i tak jsem se pobavil. A nakonec to všechno i přes všechny peripetie zdárně režisér Walt Becker dovedl do celkem uspokojivého, ale nijak převratného konce. ()

Sonnery

Přesně typ filmu, u kterýho si stáhnete gatě, uvelebíte zadek do kýblu a pak se už klidně můžete posrat smíchy ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)