Právnička Sofie (Amanda Peet) vždy zajišťovala přísun peněz do domácnosti, zatímco Tom (Zach Braff) ji hýčkal a staral se o dům. Teď je po narození miminka čekají velké změny. Sofie se rozhodne užít si mateřskou dovolenou… Tom nastupuje jako asistent marketingu v reklamní agentuře. Jeho šéfem je Chip (Jason Bateman), který od střední školy Sofii miluje. Příchod Toma je pro Chipa jedinečná šance, jak se znovu o Sofii pokusit. Špinavé triky, podrazy v práci, vyvolávání hádek mezi manželi. Tom začíná ztrácet půdu pod nohama a vyděšeně sleduje, že Chip mu přebírá nejen manželku, ale také rodinu. Musí zapojit veškeré schopnosti, aby zákeřného šéfa zastavil… (oficiální text distributora)

lili6

Docela koukatelnej film, ale ten závěr bych očekávala trošku sofistikovanější. V průběhu se film držel na dobrém průměru, ovšem závěr poměrně zklamal. ()

Nolanofil

Scény s rodinou ma nudili, tešil som sa iba na hašterenie a súperenie ústrednej polo - invalidnéj dvojice... ale toho hašterenia a súperenia bolo raz za 10 minút a pokým k tomu prišlo, tak som skoro skapal od nudy. Zaslúžený komerčný neúspech. ()

Luqi

Ešte som sa tak nezasmial na niekom, koho zrazil autobus :-) .......... Inak je to komédia podľa klasického scenára, ale sú tu i celkom vtipné scény. Záver, ktorý je úplne predvídateľný je celkom svižne odbitý a nie je zbytočne naťahovaný, čo je plus............. Ale fakt by ma zaujímalo, kto vymýšľa tie české názvy. Toto je fakt otrasné............ ()

merigieren

Bez závěrečných titulků 80 minut, Nedá se říci, že by to bylo vtipné, moc sem se nesmál, ale jako zvláštní příběh s dobrým koncem se na to koukat dá. ()

OPI.

Klasická, rychlá americká komedie.. Se vším všudy,.. Jediný problém byl v tom, že skoro každý divák po prvních kapitolách ví, jak to nakonec dopadne.. Ale jinak to nebylo špatné. 50%. PS: Chip byl opravdu nesnesitelnej magor. ()

KdG

Celkem slušný průměr, některé vtípky sou fakt povedené a Amandě Peet to dost sekne, mohli ji IMHO ve filmu svlíknout ;-) ()

biopanic

Jason Bateman a la slizký rádoby handicapovaný šéf skóruje. Zachovi romantika jednoducho sedí, ale stále toho bolo málo, málo, málo. Humor je jednoduchý, situácie predvídateľné, happy end v tomto prípade nevyhnutný. Nie zlé, nie dobré, na večer pod paplónom postačujúce. ()

MRPitivier

Klasická rodinná komedie na americký způsob, kde zamilovaný pár ve středním věku bojuje sám se sebou a k tomu se plete záporná postava "postižený" ulízanec, který celou dobu jen hraje svou postiženost a zjistí to právě náš hlavní hrdina! Jak to dokázat, že to jen hraje a zároveň zachránit své manželství? Složitý úkol s dobrým koncem. I přes neznámé obsazení jsem se pobavil a příběh pěkně ubíhá! ()

Lilien

Ja som sa pobavil teda.Hlavný hrdinovia sú sympatický , anti-hrdina na vozíku je tiež pekne odporný a vypočítavý a určite ho každý bude nenávidieť, samozrejme dostane to čo mu patrí. ()

TommyDiamond

Názvy některých filmů mě udivují. Jak může někdo z Fast Track vytvořit Prodám šéfa zn. Spěchá…. Buď se někomu posral google překladač nebo je vážně ten někdo kapku dementní… Co se týká filmu, tak ani to žádná hitpadáda není. Děj dosti pokulhává, protože je o ničem a hlavní hrdina mě nudí. Jediný, kdo alespoň trochu čeří vodu a drží ruku nad hladinou je Jason Bateman. Jeho role všemi obdivovaného vozíčkáře Charlieho (hlavní padouch) je vážně vtipná. I díky němu dávám dvě hvězdy.... ()

glide4ever

Zpočátku to vypadalo na hodně dobrou komedii, ale ten závěr mi přišel dost přehnaný. Vtípek za vtípkem, ale já se nesmál ... Tři hvězdy jsou za první polovinu filmu a za Zacha Braffa (né nekoktám :-) 50% ()

Mes-siah

Už mnohokrát otrepaná situácia, keď si zamestanec, ktorý ma problém si udržat prácu, stretne zo šéfom, ktorý neznesie konkurenciu a je egocentrik, sa stretnú vo firme z veľkým priestorom na voľný čas. Film, ktorý sa snaží byť vtipný, no nedarí sa mu to a stale naražky na invalidov ma už po pár minutách prestavalo baviť, priam až rozčulovalo. Film je ľahko predvidateľný a ničim neoriginálny. Taká ľahká komedia na začiatok týzdňa na odreagovanie. ()

angyy

Byla to pro mě jedna velká nuda. Nebylo to ani vtipné, ani zajímavé. Prostě nic. Když jsem se po dvou měsících díval na své hodnocení, u tohohle filmu jsem vůbec nevěděl jestli jsem to opravdu viděl. Takže si můžete udělat obrázek, jaký dojem to na mě udělalo. 19% ()