Po stopách svého slavného krajana, francouzského tvůrce hororů Alexandra Ajy, a velmi specifických a krvavých italských giallo filmů se vydalo režisérské duo Alexandre Bustillo a Julien Maury. A jejich vynikající hororový thriller z roku 2007, který byl oceněn na mezinárodním filmovém festivalu Sitges, je skutečně určen jen otrlým povahám. Hlavní hrdinkou je zde těhotná fotografka Sarah, které se jednoho deštivého dne po vážné dopravní nehodě zhroutí celý svět. Ona sice ze zkroucených plechů nakonec vyvázne živá, a dokonce i plod, který nosí v těle, je podle doktorů nezraněn, zato její životní partner Matthieu zaplatí tragický incident životem. A ani o čtyři měsíce později, v čas Vánoc, není Sarah s touto životní ztrátou smířena. Během jedné ze svátečních nocí krátce před porodem se ale odehraje událost, která její pohled na svět změní. Jejím poslem je zoufalé zabušení na dveře, za nimiž stojí neznámá žena tvrdící, že sama právě prožila vážnou dopravní nehodu a potřebuje si zavolat. Zakrátko je jasné, že její příchod rozhodně není náhodný. Tato osoba přišla do domu ubližovat a prolévat krev. Je to ďábel v lidském těle a vyčerpaná Sarah nemůže doufat, že někdo uslyší její volání o pomoc. (oficiální text distributora)

damienomen

Tak Francuzi teda poriadne pritvrdily.Po drastickom Martyrs prišlo ešte drastickejšie À l'intérieur.Viac dodat asi netreba,len neodporučam slabším povahám odkojeným na Vreskote a iných teenage hororoch a hlavne už vobec nie tehotným ženám. ()

Naranyan

Takže další z francouzkých explotation hororů za mnou. Tentokráte už ale nejsem až tak nadšen, jak jsem býval dřívě. Přecijenom na Haute Tension, Frontière a především Martyrs sem našel krapet více. Při sledování filmu jsem si docela pevně stanovil hodnocení na dvou hvězdičkách ale pro mě vynikajicí a hlavně nečekaná pointa vytáhla výsledek o stupínek výše. Ne, troufám si tvrdit, že Hollywood francouzký expoltation v dohledné době nepřekná, ba ani nedožene. ()

Vital

Film Uvnitř mi co se týče pomalu extrémem připomíná Martyrs,a i když ten film nebyl tak šokující jak tenhle,tak Francie mě začíná šokovat svými originálními a poměrně brutálními horory.Vzít si do hororu těhotnou ženu,která má před porodem a navíc vlastně vidíte i ten holí pupek s životem uvnitř vám,respektive ženám moc dělat nebude.(nechci psát co se tam bude dít,ale realně to vypadá)Tento film vážně není vhodný pro slabé povahy,umrtí nůžkami je dost drsný,nemluvě o jiných smrtících technikák a litrů krve,které si tady divák užije dosti a samotný závěr je vážně hustej.Co se týče způsobů zabití,křiků a krve,tak jasných 5* a to dám málokterýmu hororu. ()

morbido

Krvavý jak hovado na jatkách.Správny Gore masaker ešte by to chcelo nejaký Death metalový soundtrack a bolo by to dokonalé.Ale ***** nedam za prestrihy na decko lebo boli proste debilné a neskutočne mna srali a liezli my na nervy. ()

Snakefinger

Film, který vám vyrazí dech, dopadne na vaši lebku jako kladivo až se váš mozek rozstříkne po celé místnosti. Naprostá pecka. ()

PLWIII

Film s velmi atypickou atmosférou, která se postupně vyvíjí a i dynamika filmu se postupně urychluje. Zvukové podbarvení filmu mu dodává specifikou atmosféru naléhavosti, realističnosti a brutality. Pro milovníky hororu se jedná rozhodně o film, který by měli vidět jako je rovněž francouzský Martyr či The last house on the left. Oba také typické pro svůj brutálnější ráz. Rozhodně nedoporučuji citlivějším lidem nebo těhotným ženám :-DD ()

montel

Sarah (Alysson Paradis) je těhotná a při hrozivé autonehodě přišla o svého muže. O čtyři měsíce později, těsně před porodem žije sama ve svém bytě. Na štědrý den u Sarah zaklepe neznámá žena, která si chce u Sarah zatelefonovat ale ta ji do bytu nepustí. Žena se ale posléze do bytu dostane a z neznámných důvodů začne Sarah terorizovat a brutálně napadat. Nekonečný a velmi krvavý večer může začít...No francouzi začínají být v žánru explotation hodně dobří. I když je většina takových filmů zaměřena výhradně na mučení a vraždění se spoustou krve, frantíci pokaždé na konci filmu nabídnou zajímavé rozuzlení celého příběhu. Nejinak tomu bylo u tohoto filmu. Hudba se povedla a dotváří snímku dechberoucí atmosféru. Mě jen mrzelo, že mě závěrem film nepřekvapil a jeho pointu jsem odhadl. Každopádně nedoporučuji pro slabší povahy. 60% ()

Nakamura san

Tak tohle vidět v kině,tak se asi zblázním,je to děsivej masakr,krom děsu jsem se nestihl ani bát,fakt jsem se jen děsil a tupě zíral,žádný jiný pocity,ani mi v hlavě nenastávaly otázky proč,jako většinou...!Snad jen jedna otázka na závěr,proč takový filmy točit?Tady jen a jen buď hnus hnůj nebo prostě pět hvězd!!! ()

Drky

Neuvěřitelně hustá atmosféra, první část filmu zhruba 25min. jsem se docela i nudil a čekal jsem co z toho vlastně vyleze. Ale s pokračujícím dějem jsem byl hodně překvapen a musím říct, že mile překvapen. Všechen ten hnus byl divákovi mistrovsky podáván a atmosféra stále houstla a houstla, některé věci byly docela přitažené za vlasy, ale to nic nemění na tom, že to byl jeden z nejbrutálnějších hororů, který jsem kdy viděl! Hodnocení 4*(nebýt těch prvních pětadvacet minut dám 5*) a 85% ()

ProchY01

Děsivé! A tak to má být. Chytře vedené útoky na nejcitlivější místa divákovy mysli. Fandům žánru musím doporučit. ()

petrastrela

Tak brutální, až tuhne krev v žilách. Zajímavý snímek, pěkné záběry (především miminka v děloze), co bych vytkla jsou fyzické nesrovnalosti těhotenského mega břicha. ()

fandula

Nepopsatelně dech vyrážející "všude stříká krev" s výbornou atmosférou a brutalitou. Nejkrvavavější a nejnechutnější porod na konci. ()

Standey

Neskutečně plítký děj. Scénář ve kterém si hlavní hrdinka v domě plném střelných zbraní na svou obranu raději vezme pletací jehlici, přihlouplí policisté, nůžky propíchávající kosti jakoby byly z másla a dveře do koupelny za které by se nemusel stydět protiatomový kryt a k tomu všemu ten stupidní konec. No zkrátka tohle dílko zapadne mezi nízkorozpočtové béčka, které sází jako v mnoha jiných případech podobného žánru pouze a jen na litry krve, přičemž hlavní hrdinka jich ztratila nejmíň deset a přesto si vesele pobíhá po domě hrůzy..:-) ()

Francouzský řezník se vrací

Francouzský řezník se vrací

09.11.2014

Remake Hellraisera bude krvák

Remake Hellraisera bude krvák

30.10.2008

A zřejmě pořádný. Díky alespoň za to. Nemá smysl sténat nad przněním další hororové klasiky. Poslední sequely už ji zprznily tak, že alespoň pokus o návrat k duchu původního filmu může Pinheadovi a… (více)