poster

Tahle země není pro starý

 • USA

  No Country for Old Men

 • Slovensko

  Táto krajina nie je pre starých

Krimi / Thriller / Drama

USA, 2007, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Jakoby se vrátila léta sedmdesátá a mix spaghetti westernu k tomu. Herci výborní, nejsympatičtější byl starej pardál šerif Tommy Lee Jones.(16.1.2008)

 • Tsunami_X
  ****

  Člověk myslí na Tarantina, McCarthyho údernost (pokud tu pecku četl) a na to, že Brolin je génius (bůh!) a válí jako vylepšený Charles Bronson. Nakonec to ovšem není dost blízko ani daleko a to je zatracená škoda.(9.1.2008)

 • Fr
  ****

  To bylo tenkrát, když Lleywelyn udělal největší kravinu svýho života…… PŘÍBĚH:****Pomalé. Poklidné, napínavé a přímočaré vyprávění. J.Bardem je záporák k pohledání. ¾ filmu výtečná. Konec mě ale už tak ,,nebral“./ HUMOR:**občas z perfektních dialogů vypadne něco jako vtipná věta. Tak akorát./ AKCE: ***kolik akce se muže vejít do filmu dua C+C, kde oběť prchá před masovým vrahem?/ NAPĚTÍ:****na opuštěném místě, sám vstříc svému osudu. Všude je mnoho smrti. Rozhovor zabijáka s pumpařem o šťastném čtvrťáku – fantastické! A pokaždé, když tenhle chlápek potká někoho dalšího, nemůžete si být jistí, jak to vlastně dopadne. Nebo ano?(22.5.2008)

 • Djkoma
  ***

  Jeden muž chtěl peníze. Druhý je chce zpátky a nebojí se jít přes hromadu mrtvol. Třetí rád káže o zemi, v které žije a která už není pro něj. Čtvrtý... Zajímavý film si Coenovci vybrali jako svojí další práci. Vybrali skvělé herce, kterým dvojice Javier Barden a Josh Brolin. Svérázný pohled do světa, který je našemu velmi vzdálený, v kterém se dá na poušti najít několik mrtvol a mnoho peněz vedle tun kokainu. Scénář je průměrný a celý film je pomalý. Trochu se to váže k ději a postavám, kterým dávají režiséři docela slušný prostor. Myšlenkově je však země prázdná a její pověst ji předchází a přeceňuje. Postavy jako je policista Tommy Leeho Jonese jsou ve filmu jen kvůli svým zpovědím do kamery a nijak film neposouvají. Avšak Barden s Brolinem drží film herecky hodně vysoko, ale nezachraňují ho. Doufal jsem, že Coenovci vynechají svůj černý humor, který se do filmu příliš nehodí a až na několik okamžiků tak naštěstí učinili.Jestli mi někdo ukáže v čem je tento film výjimečný budu rád, protože já na to nepřišel. Tenhle film není pro mladé...(10.2.2008)

 • EdaS
  *****

  Po třetím zhlédnutí a přečtení McCarthyovy předlohy postup do soukromé TOP 10. Ten film je s každou projekcí lepší a lepší...(11.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace