Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

pe3czech

Co říct? Když jsem dostal nahrávku do ruky, nevěděl jsem ani o jaký žánr se jedná, ale to všem dojde po pár desítkách vteřin. Bohužel je to spíše podrpůměrný snímek, ale jako oddechovka může posloužit dobře. Kvality filmu vyjdou dopopředí, pokud jej sledujete "pod parou" nebo jej použijete jako podkres, například na párty, která se pomalu rozjíždí, určitě znáte takové večírky, kdy se lidi neznají a ze začátku neví kam si sednout a co říct. Tohle je neutralita vhodná na rozjezd. Co se týče mého osobního dojmu, šokovala mne zejména Jennifer Morrison, kterou znám zejména jako Doktorku Alison Cameron z House MD, prazvláštní avšak seriozní "moralizátorku", čímž ve mě budí t pozice představitelky potrhé hloupé manželky(klasická slepička) němý úžas.42% ()

L3G1ON4R

Jedna z dalších vyvedených komedií s Robem Schneiderem, i když hereckém kontě má mnohem lepší filmy. Vězeňské prostředí naprosto ovládáno jedním můžem a né zrovna ředitelem s tlupou muklů, navíc s černým humorem je docela oddychová záležitost. trochu to připomíná Trestnou lavici, kde si zahrál i Rob Schneider menší roličku, ale taky další filmy co se vybaví po chvilce sledování s myšlenkou kopírovacího systému... ()

dundy666

Klasická bitva mezi Rozumem a Vtipem. U mě rozhodně zvítězil vtip a rád se na tuhle super komedii podívám kdykoli znova. Snad každý z nás se někdy cítí svým způsobem omezovaný. Big Stan to má ještě umocněné jeho paranoidními představami o vězení. Rozhodne se to proto pořešit jedinou možnou cestou a to jako chlap. Taková původní myšlenka Kick-Ass no :) ()

borohub

Prvních řekněme půl hodiny naprostá kravinka, pak to začlo být zajímavější, ovšem ke komedii to mělo daleko. Stačilo vidět jednou a dost, americké komedie stojej za nic, ale zase na odpad to přímo není dávám 1 hvězdu.. ()

RoninNiro

Neviem prečo ale tento typ komédie ma vie rozosmiať. Pre každého kto má rád "Deuce Bigalow: Evropský gigolo". Zaručená zábava. ()

Mr.Atsor

Taková oddychová komedie se skvělým Robem Schneiderem a chvílemi i rozkošnou Jennifer Morrison. Divák se může několikrát hezky pobavit a chvílemi i nahlas zasmát. Děj je vtipný, zajímavý a někdy i trochu napínavý. Pro zlepšení nálady? Proč ne... ()

Ivoman

Skvělá komedie s některými naprosto skvělými scénami. Carradine jako učitel kung-fu je už naprosto vymazlenej učitel kung-fu. :-) Pro Boba Sappa role jak vyšitá. :-) Málokterá komedie je koukatelná vícekrát jako tato. ()

Brano

Ďalšia šialená komédia Roba Schneidera, ktorú si tentokrát aj sám režíroval. Príbeh o tom, ako mu ostáva pol roka do nástupu do väzenia a on sa nechce stáť obeťou a tak sa rozhodne s tým niečo robiť. Začiatok sa mi páčil, ako aj samotný výcvik, ktorý bol dosť zábavný. Lenže vysoko nastavené tempo nevydržalo a scény z väznice už boli prehnané, nelogické a miestami to už hraničilo s trápnosťou. Preto ju hodnotím ako priemernú komédiu. Nie je to vyslovené špatné, no ani najlepšie. ()

darthvader77

Těžce nedoceněná komedie, která je pro každého. Všichni víme, co se děje v base, všichni víme, že to není nic hezkého a všichni se toho děsíme. A proto se můžeme společně zasmát. Perfektní využití všeobecného faktu ve strhujícím tornádu hlášek To už si rovnou pod prdel můžeš vytetovat vítejte a pod to přiznat provozní hodiny. A David Carradine je jedním slovem dokonalý, celý kung-fu vycvík mi přivodil záchvaty smíchu Máš rád hot-dogy? Tak jestli to nevypiješ, spoluvězni ti nabídnou opravdu hodně hot-dogů A pak přichází na řadu skvěla dějová linka v samotné base dle anglického pořekadla from the zerot o the hero. Poslední bitka s hlavním vietnamským padouchem výborná díky napaditosti jako bradavky nebo meč. Určitě můžete mít výtky, že jde o další fekální komedii, jenže tady je to udělané s takovou grácií navíc okořeněné kung-fu mystikou, že bych se to nebál zařadit hned za Teda. ()

Blazkowicz

Čekal jsem už podle plakátu nějakou blbost, ale nemohl jsem se víc mýlit. Asi za to částečně může ten blbý název. Od začátku až do (skoro) konce je to ultimátní prdel. Na to, jak je pro mě Rob Schneider absolutně neznámý, tak super. Ke konci už nudící, protože je to zbytečně natáhlé, a proto nedám plný počet. 4+* ()

jjimmy

jediný film od roba schneidera, ktorý sa páči viac než 3 ľuďom?? Jednoznačne:D a hrá tu ešte aj David Carradine, čo ma príjemne prekvapilo :) ()

BradleyT

Podle mě solidní komedie. Je to sice opět snůška všelijakejch narážek na béčkové filmy, ale vkusně natočené a zábavné, a vo tom to je... ()

Rastman

Barevný, nenáročný na myšlení, občas pobaví, občas naštve (hlavní hrdinka a její chování). Smál jsem se u toho, akční scény mě neurazili a hlavní hrdina mi přišel sympatický. Na nic jiného si tento film ani nehraje. ()

me3x®

k tomuto filmu som sa dostal ako slepa sliepka k zrnu... . Ale pobavil som sa... . Vsak ono je vtipne už len to, že Schneider ako akčný hrdina... a bitkar heheheeh.... . ()

andrew-a31

Dobrá komedie s Robem Schneiderem, spíš jsem film zkouknul, že v jedné roli hraje David Carradine, byla to jedna z jeho posledních rolí. U filmu jsem se i několikrát dobře zasmál, ale některé zbytečné scény nemusely být. Podle mě průměrná komedie. S porovnáním s "Hurá do basy" podobné, a tak hodnotím 70%. ()