Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

Va33ek

Tento humor, který se točí kolem análního znásilnění je asi trochu jednoduchý, ale dost mě pobavil :-D. Navíc Carradine s Robem je nezapomenutelnej. ()

vrch07256732

U mňa ok, aj keď trošku zo Schneidere urobili trochu prehnane neporaziteľného supermana (neviem či by sa ozaj ubránil Horde 2 metrových goríl s olovenými trubkami), ale ako film to funguje výborne. Je tu Carradine v roli účiteľa a večne huliaceho zatratenca, Schneider u mňa OK, rovnako ako väzenský ansámbl. Netreba tu hľadač nijaké vyššie ambície, jednoducho hovadina na jeden večer s troškou posolstva spravodlivosti. ()

cendacarovny

Nevím jestli dát hvězdy dvě nebo tři.. tohle je prostě druh filmu, který nic nového nepřinese. Druhý den, ne-li dřív na něj zapomenete, ale pri sledování zkrátka baví. ()

Daevos

Rob Schneider je sice lulinek, ale tadle komedie se mu docela povedla. Scena, kde lame prsty giganegrovi a sereze ho jak maleho picuse je uzasna. A Jennifer Morrison? Ta kdyby chtela, ta by me mela. Po te bych vypil i vodu z vany. ()

zdendyss93

Roba nemám nijak v lásce, ovšem tenhle film je jasná výjimka! :-) Od začátku dokonce perfektní zábava. Podvodníček Stan si musí odsedět svůj trest v base, no co už, na každého jednou dojde a poté začíná doslova lavina... Z ustrašeného zlodějíčka mistrem kung-fu za půl roku? Proč ne! Obzvlášť když se připojí mistr guru David Carradine, který dodává celé komedii ještě větší říz, jeho hlášky fakt stojí za to :-D Tenhle film prostě musím doporučit, chvílemi možná až přepálené, ale tady mi to prostě nevadilo! ()

MarekTulen

Jou Stane hej! Tohle bylo parádně zahrané, zpracované a humorné. Na tento film rád vzpomínám, na část jeho života, nebo jeho tréninku s mistrem, nebo i část ve věznici. Ten největší je jeden z těch největších filmů, dobře tak jeden z mých neoblíbenějších filmíků. Tak dlouho jsem se tak nezasmál, a jak říkám, humor máme každý jiný a nejlepší kombinace je akčnost a komedie v jednom filmu, doporučuji. <3 ()