Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

Majino

Jedna z najvtipnejších pohodičkových komédií, aké som v poslednom čase videl! V prvom rade hodnotím kladne situačný humor – pasáž, v ktorej Rob láme prsty veľkému namakanému černochovi nemá chybu, podobne bitka v sprchách s vodcom rasistickej bandy, ktorý utočí s „kudlou“ proti hlavnému protagonistovi! Na druhej strane mi však nie všetky bojové scény pripadali vtipné – niektoré vyznievali ako seriózne natočené (možno i to bol zámer). Divák sa pri tomto snímku nenudí a to je dobre! Pokojne sa na tento filmu pozriem viackrát. Vidno, že Rob si tento film užíval, veď je to napokon i jeho režisérsky debut! ()

Tomas_2002

Nemůžu si pomoct, ale já jsem se celkem bavil. Některé hlášky byly opravdu celkem povedené. Nakolik mi posledních pár let přijdou komedie tohoto typu dost blbé tak tuto beru jako takový lepší průměr. ()

padlar

Na Schneidera dost dobrý film. Po větší část filmu jsem se docela bavil. Zejména první polovina (= příprava na vězení a začátek pobytu ve vězení) je výborná. Nejlepší postavou filmu je nezkonkurečně D. Carradine v roli hodně netradičního "mistra" bojových umění. ()

DeTomaso

Komedie s ujetým příběhem, založeným na strachu právě odsouzeného maníka ze znásilnění od spoluvězňů. No a tak za pomoci impotentního mistra bojových umění zapracuje na tom, aby byl v base největší macho. Po dlouhé době slušná americká komedie s hodně netradiční zápletkou. ()

Pecca007

Viděl jsem větší i menší hovadiny. Schneider ale vždycky pobaví a jestli hodně či méně, to záleží spíše na tom, jak se vyspí, "Ten největší" je takový jeho průměr. Což je pro něj, ale hlavně pro diváky blbé. Ještě že tu byl ten Carradine a že Morrison byla víc sexy, než kdy jindy. ()

Bednobuch

Pěkná komedie o výcviku podvodníčka, který pá půl roku na nástup do vězení. A necvičí ho nikdo jiný než starý Kane z Kung-fu legenda pokračuje. Dobrá kombinace. A pobyt ve vězení? Na to už se podívejte sami. ()

kyzi

Dobré hlášky a gagy, bezva pro odreagování nebo když zrovna nechcete přemýšlet, jinak typická průměrná americká komedie... ()

spike.sg

Rob Schneider je v komediálním světě něco jako Adam Sandler. Neurazí, ani nenadchne. Sem tam se jim povede nějaká slušnější komedie, ale většina je prostě pro mě naprd. Ale musím uznat, že tahle mě příjemně pobavila, je to takový malý sluníčko mezi černýma dírama. Je to dobrá volba pro relax a pobavení a klidně se na ní rád podívám znovu. ()

pupidup

jooo, k popukání! Po Bigelow...nemělo chybu....i lidský rozměr jsem ve vězení zahlédla!:o) Kéž by tomu tak bylo i ve skutečnosti. Carradine je ve filmu tak trošku hnusáček....jako vždycky..škoda ho, ach ty praktiky... ()

Ficbi

Film jako takový je o ničem ovšem co je důležitější... pobavil mě! Dobrá pohodovka když chcete na chvíli vypnout mozek a nemusíte přemýšlet jak je možné že se někdo naučí za půl roku smrtící kung-fu, muay thai, karate a nevím co ještě údery navíc když je to někdo jako Rob Schneider kterému jsem se zase smál počas celého filmu. ()

danielczech

Mně se osobně tato komedie velice líbila. Holt ne každý film musí mít 10 nominací na oskara. Někdy jde o to aby to co nejvíce pobavilo lidi,a myslím že se to velice povedlo. 5 hvězd nedávám za scénář ani za bůhví jaké herecké výkony, ale dávám je za to že film mně i přátele pobavil a po dobu celého film jsem se příjemně bavil. ()

Calabria

Vynikající komedie, role ušitá přesně pro Roba Schneidera. Pro mě určitě na více než jedno shlédnutí. Filmu nemám co vytknout. Doporučuju ()

Nedos.

Film mě sice docela pobavil, a chápu, že vzhledem k hlavní zápletce filmu to asi nešlo jinak, ale místama už to bylo tak přeplácaný homosexualitou, že by se z toho červenal i Vladko. ()