Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

benny159

Nemôžem si pomôcť, ale bavil som sa :) Inak Roba Schneidera moc nemusím, ale toto bolo príjemné. Nechápem prečo, ale vôbec nič mi tam neprišlo trápne :) 75% ()

ali-n

Zdalo sa, že sa z Big Stana vyvinie ďalšia strašidelná a hlavne nepozerateľná mimóza, avšak zrodilo sa prekvapenie .. nielen čo sa telesnej premeny Roba Schneidera týka. Najprv sa objavil David Carradine ako učiteľ kung-fu a potom kopa úžasných postavičiek priamo v base. Za všetky skvelé momenty si spomínam najmä na Stanov preslov o zákaze znásilňovania vo väzení s výnimkou tých, čo sedia za znásilenie a tých, ktorí o to stoja :-) a scénku v sprche s mydlovými nunčakmi. Pár vecí bolo pravdaže zbytočne pritiahnutých za vlasy, ale napríklad Stanov tréning na slobode bol jednoducho pecka. ()

Pimpy

Ještě tam chyběl Sandler, třešnička na dortu. Schneider mě celkem překvapil. U filmu sem se celkem slušně bavil. I Davida Carradina sem zkousnul i když je mi strašně nesympatickej, v Kungfu Legendě jsem ho doslova nesnášel, ale tady sem si ho vychutnával. Skoro každou větu nebo duchaplné vyprávění zakončil nákou peckou. A Bob Sapp snad dýl jak pět minut hraje jen ve vězeňských filmech. Takže slabé čtyři *. ()

mablo

Malarkey to naprosto vystihl... Američani nejsou Luis de Funes ani Werich či Horníček se Sovákem ruku v ruce se Smoljakem a Cimrmanem montujícím baterku v zádech :D na 5* to nikdy nebude, ale když člověk chce jen ležet, nepřemýšlet a nechat se bavit, tak si klidně tohle může pustit, dost dobrá "americká" komedie :) ()

lobo87

Ďalšia uletená Schneiderovka so zaujímavým nápadom a Davidom Carradinom a ďalšími známymi tvárami. Typická oddychovka, ktorá neurazí... 55% ()

Don Maty

Musím priznať, že si ma táto blbosť získala. Príjemný a nenásilný humor o znásilňovaní a podobných veciach vás jednoducho prinúti sa zasmiať. Navyše komédie prostredia väznice majú vždy niečo do seba. K tomu super cool David Carradine a všetko do seba zapadne :)...3 PS: Hlavne nerozmýšlať... ()

Marty_cz

Pro mě to byla docela velká ztráta času. Řekl bych, že jeden z nejhorších a nejnudnějších filmů z vězeňského prostředí. ()

Mikecat

Nemá to na 4*, Schneidera mám veľmi rád, ale proste nemá tú charizmu, ktorou by utiahol takýto prosperujúci snímok. Už ten nápad - idem o pol roka sedieť, potrebujem sa pripraviť na basu a znížiť pravdepodobnosť znásilnenia je vtipný. "Když vlezeš do šatny, nejaké péro jiste uvidíš"  Pri tréningu s mistrem "Ty bys nenaflákal ani papírovému pytlíku plnýho hoven." "a nezapomeň na jazyk" - "to od ní slyším pořád". Stan nastupuje do väzania, kde začne robiť poriadky, väzni začnú tancovať na mexickú hudbu, pomáhať si a zakáže im znásilnenia. Všetko humorným podaním, ako aj stařík močiaci na Šéfove jahody: "asi jsem ich odrthnul príliš skoro, ..ne tým to nebude" Stanov právnik: "myslím, že pani předsedkyni chybí k odvolání jen jeden orgasmus". Šéfovi väznice jeho plán predaja pozemku asi nevyjde, keď sa Stan vzdá slobody pre kamarátov zločincov. Dve posteľné scény bez nahoty. ()

Pute

První 2/3 filmu jsou na ****, pak to je tak *-** . Místy až fekální humor, podle filmu to vypadá že půlka lidí v base jsou homosexuálové. ()

Methos-SK

Totalne oddychova komedia. Zmes komedie z vezenskeho prostredia a mlaticiek. Dost v pohode som sa nasmial. Jedna s naj komedii v ktorej hral tento typek a samozrejme naj (jedina) ktoru zreziroval ()

Sintiroma

Tak tenhle film byl pro mě obrovským zklamáním.Rob Schneidera mám hodně rád,ale tohle se mu nepovedlo.Po přečtení obsahu filmu na zadní straně DVD jsem čekal skvělou komedii jako například Deuce Bigalowa,ale po slibném začátku filmu se to zmastilo že snad hůř to ani nešlo.Dobrý nápad ale špatné provedení.Snad kdyby spolupracoval se Sandlerem tak by to bylo lepší.... ()

Hnillard

hehe :D..to som sa zasmial :D...David Carradine tu hra na oscara...Rob ma prijemne prekvapil...u mna 3+ :)) ..."Hele taato Stane...A co takovi padelatele ?? " :D:D ()

Iswet

Ten největší je film, u kterého nepotřebujete přemýšlet a přesto se dostatečně zasmějete. Sice to nepatří mezi top komedie co jsem letos viděla, ale i přes to to byl v některých scénkách docela nářez. Jedno mi ale pořád vrtá hlavou...nevíte někdo co měl vytetované na tom zadku??:-) ()

jiricek86

Povedená komedie, bavil sem se. Nejlepší je však David Carradine, nejdrsnější týpek..kdyby nepodělali ten konec, tak bych dal 90% ()

Budh@

Jeden z mála snesitelných filmů s Robem v hlavní roli. Ani chvilku jsem se nenudil. Rulezz slizkej David Carradine. Budiž mu zem lehká. Jennifer Morrison je fakt kost a hraje "blbku" manželku fakt přesvědčivě :-) ()