Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

polono

Nudná a nevtipná komedie. Roba Schneidera jsem nikdy moc neměla ráda a tenhle film mě v mém názoru utvrdil ;-). ()

maxmajky

Hodně slušná oddechovka. Takový návod, co dělat, až vám bude hrozit pár let za mřížemi. Výcvik od Mistra byl nekompromisní, ale účinný :-) ()

MajloCZ

V jednom z komentářů jsem četl, že z trojice filmů roku 2008, a to Zoolander, Thunder Storm a Big Stan, je tenhle film nejlepší. No tak podle mě naopak, každý ve filmu asi oceňujeme jiné aspekty. Byly zmiňovány mrtvé a hloupé body konkurentů, no tady jsem jich nalezl asi nejvíc. Konkurentům dám bez zardění za 4, tady to bude o hvězdu méně, tedy pouze 3*. Začátek super nápad, pak už jen 90 minut hloupých vtipů bez nápadu.... ()

soukyd33

Parádní zábavná komedie z vězeňského prostředí. 😄 Scény super. Herecké obsazení TOP. Herecké výkony velmi dobré. Dialogy super. Soundtrack zajímavý. 👍 Hláška: "Nechceš si vyměnit prostěradlo? Já jsem totiž kompulzivní masturbátor." 😄 Hvězdiček 4 ()

Bohdy67

Jako proč ne? Je to tak blbé až je to snad i dobré. Na komedie s Robem Schneiderem se člověk prostě musí dívat s nadhledem jako na komedie s.... Robem Schneiderem :D Takovej Štěpán Kozub z Ameriky... Je to tak dementně absurdní až to dokáže být i vtipné. Stejně jako trapné. Každý si může vybrat. Big Stan a scény kdy prcek mlátí velký kluky...To je prostě epic.... 65% ()

ValtorLP

Ze začátku se mi to opravdu líbilo, komedie přesně podle mých představ až do doby, kdy ve věznici nesmyslně přemohl 3 krát většího chlapa, od té chvíle už komedie ztratila ten svůj potenciál a docela jsem se u filmu nudil, objevilo se tam sice i přes to pár vtipných scén, ale i tak to nestačilo. Rob Schneider má očividně jiné představy o tom, jak by měla jeho komedie vypadat, když je i jako režisérem. Nebylo to nejhorší, za mě 4/10 ** ()

Anstoss

Dlouho to vypadalo na nejlepsi film s Robem Schneiderem v hlavni roli. Nakonec i asi je, ovsem poslednich cca 30 min. filmu pada do znameho prumeru Schmeidrovych becek. Nicmene i tak prekvapila komedie sviznym tempem a spoustou vtipnych scen. Nebyt tedy zminovaneho konce bylo by hodnoceni urcite o hvezdu vyssi. 6/10 ()

MrDedicek

Film mě celkem pobavil, hlavně druhá část. Ale bohužel mu nemůžu dát více jak ***, protože měl zase spoustu nedostatků. Ale jako lehčí komedie, kterou neberu vážně, mě pobavila. Doporučuji shlédnout, na film ať si každý názor udělá sám. ()

Linda8

Po prvnim dobrym stripterovi konecne schopna Schneiderova solovka i kdyz u Zaby k zulibani jsem se taky zasmala. Rob taky konecne nehraje vecneho blba ci smolare ale silnou(a znacne sveraznou), osobnost a kupodivu mu to sedi. Angazovani nikotinzavisleho Mr.Kung-fu byl vyborny krok, forky maji stavu a film rozhodne nenudi. ()

cmman

Z filmu je znát spousta narážek na filmy a seriály podobného ražení - Prison Break, Shawsank apod. Měl-li být film parodií, tak byl velmi slabým odvarem. Na komedii byl až příliš "cool", některé vtípky byly spíš trapné. Hlavní myšlenka Stana - tj. bezkonfliktní věznice - je prostě pitomost a nehodí se to ani do parodie. Ve výsledku ale dobré, tak 55% ()

BigBen87CZ

Nesnáším Roba Schneidera ... ale tady tohle, to je meisterstuck ... smál jsem se od nástupu Mistra až do konce ... RESPECT !!! 85% ()

Hepi

supr komedie u které jsem se fakt pobavila...doporučuju shlédnout když nemáte co dělat...ze začátku mě to zas tak nebavilo ale v tom vězení to bylo výborný..:) ()