Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

O´Neill

Tady prostě nejde dát nic jiného než pět hvězd. Takovou namakanou komedii jsem už dlouho neviděl. V jednom kuse jsem se chlamal, a taťka vedle v pokoji, ktery se na to začal dívát o pět minut později taky :D Prostě perfektní! ()

Jino

Popravdě, čekal jsem něco jiného. Těšil jsem se na bezmozkový výplach a dočkal se vcelku, na Roba Schneidera, umírněné komedie. Teď je jen otázkou, zda-li to tak ve své prvotině Schneider zamýšlel a nebo zůstaly stupidní a nevkusné vtípky (které jsem ostatně horlivě očekával) jen ve scénáři. Pravda, stupidní to někdy bylo (většina postaviček ve filmu), ale přišlo mi jakoby se Schneider až moc krotil. Spíše se tedy přikláním k první variantě. Akční scény mě pobavily a David Carradine neměl chybu :-)). Ale jak říkám, čekal jsem prostě větší bžundu. 50% ()

lebowski!

Není to tak hrozný jak sem čekal. Ale Schneiderovi se prostě smát nemůžu. Nejlepší postavička jednoznačně Carradine alias Mistr Vajgl ;) ten nemá chybu... ()

Flynn

Komedie trapnější než noční pomočování. Film u kterého se nezasmějete a jenom si říkáte, že je to trapné a nechutné.... prostě špatné ()

Andre3000

Asi největším přínosem tohohle filmu byla Jennifer Morrison z Dr. House, která si záhrála milou, usměvavou a trochu koketní paničku, za což jí patří poklona. Roba moc nemusím, není mi zrovna dvakrát sympatický, i když on ty sympaťáky většinou právě hraje. Ale přesto, jediné co jsem vyhledával, bylo trochu nadsazenou komedii u které nemusíte přemýšlet a děj vám nikdy neuteče a tu jsem taky našel. většina věcí se musela jak už to tak bývá brát s nadhledem, ale pokud to člověk zvládne, tak se u toho i docela zasměje. ()

Juto

Roba Schneidera treba pochváliť za to, že natočil túto ľudskú a povznášajúcu komédiu. Rovnako ako jeho predchádzajúce filmy, aj jeho postavy zažívajú veselé dobrodružstvá, no na konci je dojímavé posolstvo, ktoré poukazuje na dobrú stránku ľudskej povahy. Film je veľmi zábavný. 6/10 ()

Ice123

Příjemná podívaná, kdy si jeden bussinesman, který si na vše vydělal sám podmaní celé vězení. Rob Schneider, se bliští svým tipickým vtipem (jak grymasami, tak slovním vyjádřením). Bohužel mi to až moc připomínalo trestnou lavici (ikdyž zde vůbec nejde o fotbal), proto 70% ()

Radiq

Několik naprosto skvělejch fórků, fóbie z vězeňského znásilnění a to je asi tak všechno. Ale scéna s robertkem mi navždy zůstane uchována v mojí hlavě, chch. David Carradine si v komediální roli počínal velmi komicky a Rob Schneider, to už je klasika, ne? V českým dabingu idiotsky přeloženej Big Stan jako Táta Stan. ()

Deyw

Slušnej výplach :D přislo mi to sakra dlouhý a sakra nudný..jediný co mě pobavilo byla rolička Randyho Couture :D to sem se pousmál..jinak nic moc..ach Robe,Robe...snad se to příště povede líp :) ()

wendelin9

Bohužel mě film moc nezaujal. Nemám nic proti americkým ptákovinám, ale tenhle film mi vtipný rozhodně nepřipadal. Až na pár vtipů celkem bída.. ()

MJMilan

Taková celkem povedená bláznivina o které se dá vydedukovat jeden jasný údaj - tuto komedii na sto procent nevymyslela žena :-D I když je to celkem hodně americké, na nedělní odpoledne jak dělané! ()

URBAN

V podstatě regulérní blbost , ale když člověk s tím počítá nemá jinou možnost než si to užívat , není to sice nějáké eso , ale na takovou odpočinkovou zábavu se to hodí . ( 29.12.13/MAC ) ()

drexik

Rozhodně nejlepší "schneiderovka" a to že se ujal režisérského kormidla sám Rob, ještě víc vyzdvihuje celý film. Jo, je to taková blbina ale nehorazně zábavná, takže 5* bez mrknutí oka (a ani se za to nestydím). ()

Jackxx

3,5 hvězdičky. S nadhledem se člověk opravdu pobaví a odpočine si. Určitě mi nebude vadit se na to mrknout znova až to poběží někdy v televizi. Čeho si cením je fakt, že na to, jak to byla ulítlá komedie,si Schneider dal poměrně práci s bojovýma scénama. A Davidu Carranidovi ta jeho role slušela:) Pro mě velký rozdíl, vzhledem k tomu, že jsem vyrůstal na seriálu Kung Fu: Legenda pokračuje nebo oproti Kill Bill. S veškerou úctou doufám, že je mu teď dobře:( ()

PeterNet

Výborná komedie z nově otevřené dílny Roba Schneidera. Tak trio Schneider, Stiller, Sandler už pro letošek natočili každý svým způsobem ten "svůj" film a "Ten Největší" mi přijde rozhodně nejzábavnější. Na rozdíl od "Tropické Bouře" tento počin neobsahuje chvilkové fáze nudy a na rozdíl od "Zohana" se neschyluje k trapnosti. Snad jen ten konec je trošku přehnanější než-li by musel být, ale i tak se tento snímek drží v určitých hranicích slušného humoru. Velmi dobré, zajímavé, zábavné! ()

Wall-E

Jednoznačně nejlepší komedie s Robem Schneiderem. Na režijním křesle se opravdu vytáhl a natočil nejchytřejší komedii, ve které kdy hrál. Doufejme, že to není naposled co se chopil režie a máme se na co těšit. ()

Mrkvič

Čekal jsem celkem velkou trapárnu, ale dočkal jsem se jí v mnohem menší míře. Místo toho jsem se často podivoval nad skvělými nápady a mravním poselstvím. Sice ten film má mezi hlavou a patou několik dalších hlav a dokonce i prdelí, jenže je to místy sranda. Komu nevadí, že se vedle inteligentního humoru objeví z obou stran i humor fekální, ten si to může v klidu užít a někoikrát se pořádně zasmát. ()