Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

sidzej

Môže byť niečo horšie ako komédia s Robom Schneiderom režírovaná Robom Schneiderom? Odpoveď je jasná, môže. Vlastne ide o také menšie prekvapenie. Blbosť je to stále, ale Big Stan je taká sympatická nenáročná jednohubka s minimom nevkusu. Normálne by som dal 2* ale za Davida Carradineho jednu musím prihodiť. Jeho postava je skrátka božská ()

Paxxx.cz

Čekal jsem, že to bude větší sranda. Nakonec jsem se u toho sice docela nasmál, ale ne tak hodně. Byli tu i mrtvé místa, kdy jsem se prostě nudil. For me 50%. ()

Korbitch

Režijní prvotina Roba Schneidera má spád, má myšlenku a potřebnou dávku humoru. Perfektní Carradine tomu dává ještě větší šťávu. A když k tomu přidám fakt, že Robovi je 46 let.....70% ()

frashmaker

Pohodová večerní záležitost, něco mezi Deuce Biggalow a Shawshank Redeption. Ale pokud hledáte hlubší intelektuální zážitek a prožitek, tak toto není ta správná cesta. ()

Rosana

Výborná milá komedie o looserovi, který ve strachu před znásilněním dokáže zázraky. Dnešním trendem jsou komedie plné krve a násilí (jako Benga v záloze, Zelený sršeň, Kick-Ass), já spíš fandím takovým komediím, kde není prolita ani kapka krve a pár zlámaných prstíčků je bráno skutečně jako legrace. Milá a příjemná komedie, doporučuju! ()

Wysch

Eh, koukatelnej Schneider nejen v hlavní roli, ale i za kamerou. Příběh vycucanej z prstu, spíš parodie než cokoliv jinýho, občas spíš vulgární humor, ale ve výsledku je Big Stan prostě koukatelnej film. A protože Jennifer Morrison je v něm opravdu opravdu koukatelná, nahodím subjektivní tři hvězdy. [TV, dab] ()

mysiak

Ja som sa zábaval kvalitne...malo to výhodu, že to nebol nejaký drsný, nútený humor...ale jednoduchá komédia, ktorú si určite ešte raz pozrem..už len kvôli skvelej priblblej Jennifer Morrison a fenomálnemu David "kung-fu legende" Carradinovi ()

ivishka

Roba Schneidera a jeho perfektní kousky třeba v Deuce Bigalow jsem si hodně oblíbila. Naštěstí to není "humor" jaký má v oblibě Jim Carrey, kterého prostě nemůžu vidět ani z rychlíku ale je to humor co neurazí, je vkusný i když vypadá, že není a vyvolá alespoň úsměv, když ne salvy smíchu. Tenhle film se mi líbil především kvůli němu a Jenn Morrison. Kdyby se takhle žilo v každé věznici tak bych tam také chtěla být :-D. Škoda, že u každého filmu s Robem je velmi předvídatelný konec ale i přesto to u mě patří k humorným filmům číslo jedna. Díky tomuto filmu jsem uskutečnila pokus a ten spočíval v tom, že jsem si pustila novu kde to jelo a vypnula zvuk samozřejmě jsem nově nechala náskok tak deset minut aby to bylo fér a pustila jsem si v notebooku tento film...a výsledek - byla jsem po předu VÍCE NEŽ 30 MINUT! Tak to jen tak pro upřesnění jak skvěle nám lidem vymývaj mozky reklamama. ()

numi

Zpočátku na Schneidera typicky dementní parodie, která se po trapné první třetině naštěstí promění v průměrně zábavnou a průměrně urážlivou komedii se skromným počtem povedených fórků. ()

blackrain

Docela nadprůměrná komedie, která mimo jiné ukazuje, že Rob není jen dobrý komik ale i režisér. Samozřejmě zde vytvořil i hlavní roli. Hraje podnikatele Stana, který byl obviněn z podvodu a odsouzen ke třem letům vězení. Stan dal úplatek právníkovi Lewovi a tak mu byl trest o šest měsíců odložen. Má tak čas se na svůj pobyt za mřížemi náležitě nachystat. Vloží svůj osud do roukou Mistra a ten ho podrobí tvrdému výcviku. Ten největší si utahuje z filmů s vězeňskou a bojovou tématikou. ()

gogos

Roba Schneidera nesnáším. K tomuto filmu jsem se dostal ani nevím jak, ale rozhodně toho nelituju. Vtipná akční komedie s celkem dosti povedenými gagy. Jednoduchá zápletka, úžasná Jennifer Morrison. Škoda jen, že celý film máte pocit, že jste to už někde viděl.... Lepší 3*... ()

SarumanKo

Jeden z mála filmov s Robom Schneiderom (tento si dokonca sám aj režíroval), ktoré považujem za skutočne vtipné, je v ňom málo jemu typických debilných failov a trápností, dokonca sa ho odvážim nazvať sympatickým. Pocitu klišé som sa nezbavil po celý čas, ale ide o vcelku fajn väzenskú kung-fu komédiu, ktorú by som si pokojne pozrel ešte raz. Čo je u schneideroviek úspech. (70%) ()

slunicko2

Jak zabránit znásilnění ve vězení. Komedie s crazy prvky, z nichž některé jsem sledoval se zaujetím, u jiných jsem se nudil a další byly víceméně trapné. Docela to odsejpá, jako oddechovka dobrý, ale nesmíte po mně chtít se na to kouknout po druhé. Scénář plný logických nesmyslů. Stručně řečeno - nastavte si brain volume někam mezi 0 a 1 a budete docela spokojeni. ()

Toshiro

Po dlouhý době parodie/komedie u který jsem se fakt smál. Filmy z vězeňského prostředí a filmy o bojových umění dostali slušně zabrat :). ()

FilmFan24

Master "Kung Fu" David Carradine má šest měsíců na to, aby Velkého Stana Roba Schneidera naučil všechny fígle jaké přináší bojová umění. Stan totiž v Schneiderově režijním debutu má jít za půl roku tři roky za katr za podvody a chce se ve vězení ubránit znásilňování. Komedie, která naplní očekávání tak způli. Ortodoxní fanoušci hrubozrného humoru komedií (ke kterým já nepatřím) ve kterých se Rob Schneider objevil budou zklamáni, pro ostatní zbyde průměrná komedie odehrávající se ve vězení. Pár zapamatovatelných scén - hlavně závěrečné taneční číslo muklů - pobaví, ale obávám se, že za pár měsíců se "Ten Největší" zařadí k těm zapomenutým! ()

gegina31

Já tenhle film musím opravdu ocenit, protože to je prostě sranda. Je to hrozná pitomost, ale nejsem typ, který si hraje na to, že nějaký film je pod jeho úroveň. Prostě když mě baví, tak mě baví. A tenhle byl fakt super. ()