Dva reportéři ze Seattlu vyšetřují smrt žoldáků na ostrově u pobřeží pacifického severozápadu. (Filmbox)

obyč.divák

O,jak jsem byl naivní a myslel že to nebude blbost! Je a dost velká, hru mám velice rád a bolí mě že to takhle posr..l ted už chápu ty komenty ještě před vydáním ten chlap je fakt magor!! ()

sugar80 odpad!

Klasický film od Uwe Bolla, tedy velmi špatný... Špatný je "příběh", špatné jsou dialogy, špatná je kamera a ani herci se zrovna nevytáhli (i když tady by měli asi problém i držitelé Oskarů). Totálně zabitých 91 minut, které můžete raději věnovat takřka čemukoliv jinému. Pokud jste fanoušky hry Far Cry (mně se dost líbila), zahrajte si raději hru. Pokud jste fanoušky akčních filmů, podívejte se na nějakou hloupost v televizi, alespoň to nebude takto do očí bijící. ______ PLUSY: Naprosto žádné ______ MÍNUSY: Vše výše zmíněné + mnoho dalšího ()

CZBios

Námět filmu dobrý, zfilmování her jde udělat dobře, viz. Doom. Far cry? Hra je dobrá a lze si ji užít. Filmové zpracování zklamalo, střih - otřes, herci a jejich výkony - ostuda, nehoráznost, nekoukatelnost, vtip - trapný nebo žádný, akce - nulová, snaha vměstnan a zapracovat typické prvky Hollywoodu a prvky kamery - nepoedeno strašné, snaha vytvořit osvědčenou kombinaci hrdinka-hrdina-akce-romantika- katastrofa-zpracování a efekty-k smíchu a otřes-scénář-otřes... Škoda námětu, neboť trošku větší umění a více peněz by tomu jistě pomohlo. Snad se dočkáme lepšího zfilmování... ()

profeek05

Uwe Boll v celé své dokonalosti. Dejte mu námět, on ho znemožní. Dejte mu peníze, on je vyhodí. Myslím, že vlastník práv na stejnojmennou počítačovou hru se z tohoto výtvoru musí vzteky i studem propadat. Proč mu to tedy ale svěřovali? // WTF momenty: jméno Jack Carver zajisté bude německého původu | střela z čehosi alá RPG-7 letící jako naváděná | hořící benzin na autě, od kterého NEvzplane ten samý benzin v prostřeleném kanystru na tomtéž autě | kde vůbec žoldáci, oblečení do přebytků Bundeswehru a vest z armyshopu, vzali tolik kusů Humwee? | hlavní hrdina několik okamžiků po zasáhu z kulometu, který nevypadá zrovna na malou ráži, suše pronese: "Jen škrábnutí." | všechny zbraně zní spíše jako kuličkovky.. asi domácí výroba | "postelová" scéna: "To je tvoje pistole?" - "Nikdy bez ní do postele nejdu." | první setkání s Emiliem - doufám, že to byl účel, ale nedivil bych se takové příhodě při natáčení.. u Uweho Bolla ne :-) | Možná jen blbě vidím, ale zdálo se mi, že Emilio a Jack byli zády k sobě připoutáni jedněmi pouty. Chtěl bych vidět jak. A další a další, tolik si toho ani pamatovat nejde.. // Podobnost předloze: 20% ... z Pacifiku, pláží a tropického porostu do kanadského lesíku a dřevozpracujícího závodu? Uwe, jdi radši do ... // Hodnocení: * (za červenou košili a kupodivu ne tak moc příšernou bitku "mutantů" s "žoldáky") ()

Sireth odpad!

Bohužel jsem se na film podíval dříve, než jsem zjistil, že TOHLE měl na starost Uwe Boll. Má to své pro i proti, protože jsem například vyřadil možnost předpojatosti k tomuhle režisérovi (po dokoukání jsem opravdu vyslovil slovo odpad), ale na druhou stranu mě pobouřil fakt, že s hrou jako takovou to nemělo vůbec nic společného! Možná jenom jméno Jack Carver a jeho červenobílá košile, ale to se nepočítá... Ani hezká záporňačka to nezachránila, neboť zemřela obzvlášně hnusným způsobem... Jinak film jako takový mě poměrně nudil a taky obsahoval pár vyloženě trapných scén. Prostě neuspokojil. ()

Soar odpad!

Čakal som že to bude zlé, ale neveril som že až tak. Ako fanúšik hry som dosť nahnevaný, jediné čo film spája s hrou je názov a mená 3 hlavných postáv. Je až neuveriteľné, ako jeden človek dokáže sprzniť klasiku akou je Far Cry. Dej sa odohráva v "Karibiku" (čo pre boha robia v Karibiku ihličnaté stromy, wtf ?), Jacka nezaujíma či prežije, ale aký bol v posteli a je to Nemec !!! Toto Uwe Bollovi nemôžem odpustiť ! "Vtipné" momenty sú trápne, hlavne ku koncu filmu (čo tam robí nejaký kuchár Emilio ??!!). Atmosféra prakticky nulová, kamera roztrasená ako keby to točil niekto s Parkinsonom, tupé dialógy, jedným slovom HROZNÉ !!! Každému kto má chuť si to pozrieť odkazujem, ľudia neurobte tú istú chybu ako ja. ()

woltrak

Uve Boll překvapil. Film má samozřejmě mouchy, někde masařky, ale nic co by z filmu udělalo nekoukatelný patos. Hodně dobře se do toho položil Schweiger. Pěkné naháněčky, občas dobré fóry, prostě moderní "B" s nádechem konce minulého století. ()

Florent

Vkladam 5 hvezd. A to z jednoho prosteho duvodu. Je potreba vyvazit nektere "odpady" od ubozaku, co se ani nenamahali ten film zkouknout. Takze realne 3 hvezdy, ode me 5. Ten film rozhodne ma na vic nez 39% (aktualne). ()

soulless

No .... Uwe. To by tak myslím mohlo stačit :D Za ten parkour v továrně a Tila celkově aspoň 3/10. Zbytek děs, bída,hnus .... ani pěkné ženské tam nebyly. ()

JARDAHONDA

Slušná akční podívaná natočená podle legendární počítačové hry Far Cry z roku 2004, která získala nevídanou popularitu po celém světě a dnes je již kultovní záležitostí. Celkem mě překvapují negativní komentáře ostatních uživatelů.. Dle mého názoru je film velmi slušně natočený.. Zajímavý námět, excelentní akční scény.. u mě dobrý **** ()

Sutil

Ak ste hrali hru tak aspoň 2 hviezdičky by ste dali .... Už len preto že to je Far Cry ..... O filme sa neoplati nič hovoriť ..... ani katastrofen ..... ()

bakda

Tak jako bylo mi jasné že to nebude moc jako předloha ale tohle bylo uplně o něčem jiném... Občas tupé dialgy ale Til se mi líbil i když ženská hlavní postava byla na výměnu a vystřižení z filmu. ()

San Miguel

Jako fanoušek hry Far Cry musím říct: Panebože co to jako má být ???? Viděl jsem dost filmů natočených podle her, ale ty byly víceméně na úrovni, se zachováním podobnosti dějové linie. Zde ?? Podobnost akorát ve jméně a červené havajské košili. Pro mě je tento film odpadem. Dávám tomu akorát jednu hvězdu za Tila Schweigera a snahu. ()

Job29

Ve filmu můžete vidět vyšlechtěné zombie, které nezabije nic. Film chvíli pokračuje a zombie najednou zabijete jednou ranou do hlavy. Film bych ohodnotil jako nepromyšlený, chvílema dost nudný, nezábavný. ()

UnrealTom

Podprůměrnej akční film, hry jsou daleko lepší :) chvílema to šlo, ale celkově slabota bohužel víc jak dvě hvězdy sem dát nemohl. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět