Dva reportéři ze Seattlu vyšetřují smrt žoldáků na ostrově u pobřeží pacifického severozápadu. (Filmbox)

p.i.t.b.u.l

Pokus o natočení adaptace na počítačovou hru, která se však nepovedla. Film je bez jiskry, napětí a s trapným příběhem. I když tvůrci se snažili trochu přiblížit atmosféře hry, tohle to bylo naprosto nedořešené a místy až trapné. ()

yazik

Tuctová béčková akčňárna, kde se mi z hereckých výkonů libili jen T. Schweiger a E. Vaugier. Případný spoiler: Opět plno chyb typu neprůstřelných bočních dvěří u aut a de facto i ostatních částí auta, vybuchující rotor vrtulníku apod. naneštěstí sráží hodnocení dolů. Na druhou stranu občasné fórky přišly vhod a u filmu jsem se celkem i bavil. Jako fanoušek hry, bylo shlédnutí tohoto filmu prostě nutnost. ()

erapo

K tomuto filmu sa fakt nedá vyjadrovať. Uwe Boll je skvelý herec, ktorého tvorba kvalitatívne nikdy neklesá. Veď nemá už kam klesať... V podstate ide o akési alternatívne zobrazenie filmu Univerzálny vojak, no tomuto počinu by neuveril ani ten najviac naivný. Len ma prekvapilo, že Emmanuelle Vaugier zobrala túto úlohu. ()

DanielP.

Uwe opět nepřekvapil. Jak tu někdo psal, že film je zábavný obávám se, že Uwe tento film myslel zcela vážně... Far Cry je vynikající hra ovšem to se už o filmu s rozpočtem 30mil. USD skutečně říct nedá. "Snad příště Uwe" ()

Trsto odpad!

degradácia hry v priamom prenose ....za tento počin by som autorom vzal aj krstné listy ...odpad....a to je ešte štedré hodnotenie... ()

Kobain

By mě zajímalo kolik kreténů tomu filmu dalo odpad čistě protože ho natočil Boll. Vůbec to není špatnej film. ()

Hezonja7

Film se snaží napodobit počítačovou hru což je hodně složitý úkol, jak provedením tak naplnením zajímavého akčnáku. Uwe Boll se pokusil, marně. ()

Kritik007

Nevím co se vám na tom nelíbilo? Je to sice béčkový film ale i tak se to celkem povedlo! Far Cry jako hra je výborná a v tomto filmu celkem Uwe Boll vystihl její podstatu je to prostě skvělý film i navzdory svým chybám. ()

Innos

z 200 najhorších filmov pomaly ale isto ma najväčšiu účasť filmy Uweho :-). Tak, ale baví ho to...možno o 10-15 rokov, keď nabere nejaké skúsenosťi, tak jeho filmy začnú byť pozeratelne :-D...a že vraj ja som pesimista:-DD ()

sAreOn

Haha, tak nevím jestli to měla být parodie, nebo film, který byl myšlen zcela vážně. Nevím, co přesně to má mít společného s herní předlohou, možná snad jen námět, ale to je jedno... Uwe to tentokrát tolik neposral a dá se na to koukat, někdy se zasmějete, někdy nechápete, co se vlastně děje. Ale celkově mírný podrůměr... ()

Psychous

Nemám rád německý filmy a Uweho už vůbec ne ale u tohodle filmu jsem hodil předsudky stranou, jedná se totiž o naprosto parádní akčňák!!! Navíc podle mé oblibené gamesy .. co víc si přát? Snad dvojku v africe :D 3,5* ()

Pjotrik

Roztomilá srágorka. Ještěže už skončila éra videorecordérů, jinak bych měl pořád prst na tlačítku FFWD. Takhle jsem mohl krásně přeskakovat podivné psáže a zkrátit si tak 90-ti minutové céčko asi na 40 minutek. Nebýt Tilla Schweigera možná bych ani nedokoukal. Prvních 20 minut ještě vypadalo slibně, ale od chvíle, kdy tohoto drsňáka vystřelí ze člunu a on doplave na ostrov, se začínají dít věci. Legrační bitky typu pistolka proti čtyřem samopalům. A vůbec jsem si často vzpomínal na největší akční hvězdu - Michaela Dudikoffa. Ale všechno je to tak roztomile pitomé, že nad tím člověk jen zakroutí hlavou a kouká dál trochu ze zvědavosti, trochu ze setrvačnosti. Dialogy nebyly ani céčkové, všichni jeli na autopilota a odříkávali známé evergreenové fráze. Velice mě pobavila scéna, kdy Till Schweiger riskuje život, aby zachránil novinářku, a když jí nabízí okamžitý útěk z ostrova, ona odvětí "Vy myslíte jenom na sebe a a ty Vaše peníze". Jako kdyby někdo přehodil text z jiné scény:))) A ten tlustý blb, co pořád nadával na svoje záda...vlastně jsem se dobře pobavil, ale víc než 35% dát nemůžu. ()

Steam

Väčšina ľudí tu nehodnotí objektívne len kvôli tomu, že to nemalo s hrou skoro nič spoločné, avšak UB nomohol dať divákovi svojho filmu to čo dala hra svojmu hráčovi- napätie z hororovej atmosféry. Herný zážitok sa nedá dosiahnuť v žiadnom filme a preto režisér prešiel na akčnú drámu ktorá fantasticky slúži človeku na odreagovanie po ťažkom dni. Ja som sa osobne skutočne zabavil a musím uznať, že si to nezaslúži menej než 3 hviezdičky. Určite sa to bude páčiť každému kto nehral hru ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět